Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 32
  1. #21
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Ами,след като са видели,че има някаква цензура във форума що да влизат?

  2. #22
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от icofly Виж публикацията
    Ами,след като са видели,че има някаква цензура във форума що да влизат?
    Какво е цензурирано?
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  3. #23
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Има цензура, защото има и хора, които не спазват правилата на форума. Така е и с обществото - има съдебна система, следователи, полиция и затвори, защото има и престъпници. И точно престъпниците са най-големите противници на полицията и затворите - ха-ха .....

    Та и в този форум противници на цензурата са именно тези, които най-много нарушават правилата. На тях само ще им кажа, че на 99.9% от посетителите на форума никога не им е правена цензура. Изводите да си ги извадят сами .......

    Принуждавате ме да пусна системата на форума, която брои и показва наказанията (има такава система). И тогава всички ще видят, че цензурираните хора в този форум се броят на пръстите на едната ръка. Това ли наистина искате да направя - да покажа на всички кои са "престъпниците", отритнати от обществото?

  4. #24
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Това означава, че от Стара Загора са влизали почти 600 човека.
    Моите сметки са 3702 * 3,31% = 123 Колко от тези 123 души са занимаващи се пчелари и от другата страна начинаещи пчелари или мислещи за в бъдеще да се заниват? Много от начинаещите ползват интернет редовно за разлика от по-възрастните люде. Когато си начинаещ повече четеш отколкото коментираш, особенно зимата. Та мястото където по-възрастните пчелари се събират са сбирките на пчеларските дружества къдете аудиторията е постоянна, младите киснат в нета, четат и спамят.

  5. #25
    Наблюдател
    Регистриран
    09.10.2014
    Мнения
    17
    Пчеларски район
    гр.Пловдив
    Цитат Първоначално публикувано от roxterox Виж публикацията
    Моите сметки са 3702 * 3,31% = 123 Колко от тези 123 души са занимаващи се пчелари и от другата страна начинаещи пчелари или мислещи за в бъдеще да се заниват? Много от начинаещите ползват интернет редовно за разлика от по-възрастните люде. Когато си начинаещ повече четеш отколкото коментираш, особенно зимата. Та мястото където по-възрастните пчелари се събират са сбирките на пчеларските дружества къдете аудиторията е постоянна, младите киснат в нета, четат и спамят.
    колега не си много прав,Примерно аз предпочитам да прочитом постовете на определени членове тък тъи кото знам чеинформацията която попивам от тях е точна,забравих да спомена че и аз съм млад пчелар и предпочитам да чета вместо да споря и спамя

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    545
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Това означава, че от Стара Загора са влизали почти 600 човека. Много интересно къде са им мненията в темите, участието в пчеларския живот в града и т.н. За пореден път се убеждавам, че сеирджиите са поне десетки повече от активните и активните се превръщаме в клоуни забавляващи публиката, а тя е тук само за да измъкне някакво инфо ако може, да научи нещо и в никакъв случай да не споделя никакви знания, опит, мнение и т.н.
    В така създалата се ситуация, аз определено се насочвам все повече към тихия ъгъл и нямам никакво намерение да давам знания и опит на конкуренти, които дебнат като хиени тук, от всякъде .
    Защо се учудваш на тези факти. Това че повечето дебнат за инфо и не споделят е пределно ясно, така е във всеки отрасъл, не е само в пчеларството. Нарича се научно-техническо разузнаване и се отделят огромни средства да се прави, това че някой от нас си споделя технологията е един вид подарък към другите, от добро сърце.

  7. #27
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Искам да направя една забележка - форума вероятно се посещава от много на брой случайни хора, които като видят че са попаднали не където трябва, го напускат и никога не се връщат. Тези обаче, които се връщат, вероятно за си направили Shortcut, защото им е било интересно, и след това са се връщали пак поне веднъж в месеца. Броят на тези хора е 3702, но сред тях има известно количество претърсващи роботи. Вероятно истинския брой на заинтересованите хора е някъде около 3500. Това число бих го намалил още повече, защото част от връщащите се хора се логват от различни IP адреси и компютъра ги брои за повече от един човек, но това всъщност е един единствен човек. Няка да кажем че са 3000 реални човека, или дори ако искате, нека да ги намалим до 2500 - това няма кой-знае колко голямо значение.

    От другата статистика на самия форум виждаме, че имаме малко повече от 1000 активни потребители. Тази статистика е за хората, които имат акаунт и се логват във форума, и поне веднъж във месеца са идвали и са проверявали какво е написано. От тези две статистики можем да си извадим извода, че колкото хора имат акаунти във форума, поне още толкова или дори два пъти по толкова го посещават и четат, но не си регистрират акаунт.

    Ами това е, а сега вече остава тези цифри да ги умножите на процента на дадения град, и така вече ще можете да разберете колко са реалните посетители с акаунт и колко - без акаунт.

    Не твърдя, че всичките активни посетители са пчелари. По-скоро са хора, които се интересуват от пчеларството. Може да са например производители на кошери или пък да кажем изкупвачи на восък или мед.

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Г-н Матеев,

    Тези дни двама уважавани колеги обмениха впечатляващи съждения, в които, между другото бе засегната и системата за оценяване на мненията във Форумът ни. Веднага си признавам, досега не съм се замислял по някои неща и някои опции почти не съм ги ползвал /да не кажа никак/, така че считайте ме за дилетант в тази област. Същевременно, съвсем доскоро имах самочувствието, че безпогрешно и почти светкавично мога да се ориентирам в съкровищницата на информация в каквато се е превърнал Форумът ни. Мисълта обаче, че в забързания ни ритъм е вероятно да пропусна идеи, данни и коментари безценни като диамант, не ми дава спокойствие! Убеден съм, това важи за всички и най-вече за десетките любознателни колеги, които като пълноводен поток се вливат в нашето сплотено общество. Ето това ме кара да Ви помоля, г-н Матеев, в удобно за Вас време и само ако това не Ви затруднява, да изкарате класацията на мненията с най-много положителни гласчета. Нещо като Топ 50 или Топ 100. Разбира се ако е възможно и с техните автори и съответно по кои теми са.
    А това, че отдавна знам за Вашата свръхангажираност допълнително ме задължава да Ви благодаря предварително!
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  9. #29
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    1. Новини и събития от БПРА (35)
    2. ЦЕНА НА МЕДА (34)
    3. НОВ ПЧЕЛАР : ) (33)
    4. Да си покажем пчеларските ремаркета, фургони и платформи (31)
    5. ДА СИ ПОКАЖЕМ КОШЕРИТЕ (29)
    6. Да си покажем пчеларските ремаркета, фургони и платформи (28)
    7. Да си покажем пчеларските ремаркета, фургони и платформи (28)
    8. Откраднаха ми кошерите (27)
    9. Какво е положението в югоизточния регион (27)
    10. Какво е положението в югоизточния регион (26)
    11. Пчеларска база/постройка (26)
    12. Да си покажем пчеларските ремаркета, фургони и платформи (26)
    13. Хумор, Шеги, Вицове (25)
    14. И мене ми натровиха семействата (24)
    15. Нуклеус от фибран за 5 рамки (24)
    16. ПРИХОДИ, РАЗХОДИ, ЗАПЛАЩАНЕ В ПЧЕЛАРСТВОТО (24)
    17. КОШЕР - ЛАНГСТРОТ-РУТ - МЕТОДИ ЗА ПЧЕЛАРСТВАНЕ (24)
    18. ПЧЕЛАРСКИ ИНВЕНТАР "НАПРАВИ САМ" (24)
    19. Купувам пчелен восък (23)
    20. И мене ми натровиха семействата (23)
    21. Станах татко (23)
    22. ПРИХОДИ, РАЗХОДИ, ЗАПЛАЩАНЕ В ПЧЕЛАРСТВОТО (22)
    23. Новини и събития от БПРА (22)
    24. Въпроси и отговори относно конфедерацията (22)
    25. Нуклеус от фибран за 5 рамки (22)
    26. Какво е положението в югоизточния регион (22)
    27. -= Hidden Content =- (21)
    28. Новини и събития от БПРА (21)
    29. Южен поток (21)
    30. Какво е положението в южния централен регион (21)
    31. РАМКИ И ВСИЧКО СВЪРЗАНО С ТЯХ-МАТЕРИАЛ И НАПРАВА (21)
    32. ДА СИ ПОКАЖЕМ КОШЕРИТЕ (21)
    33. НАПРАВИ СИ САМ (20)
    34. Новини и събития от БПРА (20)
    35. Откраднаха ми кошерите (20)
    36. Какво е положението в североизточния регион (20)
    37. Субсидия 143 евро (20)
    38. Какво е положението в северозападния регион (20)
    39. КНИГИ НА ПЧЕЛАРСКА ТЕМАТИКА (20)
    40. ЦЕНА НА МЕДА (20)
    41. ЦЕНА НА МЕДА (20)
    42. ЦЕНА НА МЕДА (20)
    43. ОПРАШВАНЕ И СУБСИДИИ (19)
    44. Мед-Хониг Внос,Износ ЕООД изкупува целогодишно пчелен мед (19)
    45. Какво е положението в северозападния регион (19)
    46. ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! (19)
    47. Хумор, Шеги, Вицове (19)
    48. Хумор, Шеги, Вицове (19)
    49. ЦЕНА НА МЕДА (19)
    50. Какво е положението в северозападния регион (19)


    Статистиките се виждат тук -> http://pchelari.com/forum/thanks.php?do=hottest
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Много, много благодаря. Изключително забавно четиво.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

 

 
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •