Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 15 от 41 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 141 до 150 от общо 408
  1. #141
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ами да си кажа честно, вече избягвам да пиша във форума, защото понесох много критики, че уж съм бил "прекалено активен". Вече предпочитам да си трая, вместо да споделям докъде съм стигнал и какво съм направил по един или друг аспект от пчеларството.

  2. #142
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ами да си кажа честно, вече избягвам да пиша във форума, защото понесох много критики, че уж съм бил "прекалено активен". Вече предпочитам да си трая, вместо да споделям докъде съм стигнал и какво съм направил по един или друг аспект от пчеларството.
    Тогава да си пишем на лични ако нямаш нищо напротив живо ме интересува резултата защото и аз искам да ги увелича другата година по интензивно.

  3. #143
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Аз пък чета активно и не съм забелязал да си получил критика за прекалена активност. Критиките бяха най-вече към Дамян който беше станал хипер активен, но както виждаме си взе забележка и сега всичко си е ОК. Колкото до твоите експерименти те винаги са били едно от най-интересните неща тук и аз с удоволствие чета и размишлявам над тях. Много се кефя на разбиването на митовете в пчеларството и ако аз действам смело и разбивам митове за себе си, то Матеев ти действаш мега смело и направо ги попиляваш.

  4. #144
    Автор
    Регистриран
    19.02.2013
    Мнения
    182
    Пчеларски район
    Петрич
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Аз пък чета активно и не съм забелязал да си получил критика за прекалена активност. Критиките бяха най-вече към Дамян който беше станал хипер активен, но както виждаме си взе забележка и сега всичко си е ОК. Колкото до твоите експерименти те винаги са били едно от най-интересните неща тук и аз с удоволствие чета и размишлявам над тях. Много се кефя на разбиването на митовете в пчеларството и ако аз действам смело и разбивам митове за себе си, то Матеев ти действаш мега смело и направо ги попиляваш.
    Напълно заставам зад мнението на rosty_sz. Винаги съм следял с интерес твоите мнения.

  5. #145
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Матеев, на мен много ми харесва, че товите теми и отговори винаги са ясно и точно написани и поднасяш пряко информацията, за разлика от други колеги, които пишат завоалирано и с недомлъвки. Аз съм "ЗА" това да пишеш колкото се може повече. Много твои мнения и експерименти съм си копирал в един уордовски документ , където си събирам по-ценна информация за пчелите!

  6. #146
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Матеев аз също съм за това да продължиш да споделяш мислите и опита който трупаш.За мен информацията която получавам е ценна.Виждам че има колеги които не могат да подтиснат егото си,както и такива които търсят конфронтация.Техните постове просто ги прескачам и се опитвам да отсея същественото.Имаш и моята подкрепа и ще се раздвам да продължиш да споделяш.С интерес следя написаното от теб,дори когато не е по темите които ме интересуват.

  7. #147
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.02.2014
    Мнения
    249
    Аз също харесвам разсъжденията на господин Матеев.Дори и да не са правилни в някой случаи, те помагат на много от нас да си спестим експерименти и време.Лично на мен много ми помагат разсъжденията,действията за голям пчелин.Визирам 200 и нагоре семейства.Не всеки ще каже ,как става с малко труд тази работа.Успехи Матеев, и както се казва попътен вятър.

  8. #148
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Бих се радвал ако се вмъкне и такава опция с която да могат да се оценяват постовете на всеки един.Тогава ще разбереш че на много повече хора им харесва и ценят написаното от теб.

  9. #149
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Добре - задавайте конкретни въпроси, и ще ви отговоря. И ...... много ви благодаря за подкрепата !!!

  10. #150
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    392
    Пчеларски район
    Троянска община
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur Виж публикацията
    Бих се радвал ако се вмъкне и такава опция с която да могат да се оценяват постовете на всеки един.Тогава ще разбереш че на много повече хора им харесва и ценят написаното от теб.
    И аз съм ЗА тази опция.

 

 
Страница 15 от 41 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •