Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 16 от 41 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 151 до 160 от общо 408
  1. #151
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Първоначално публикувано от ivootur
    Бих се радвал ако се вмъкне и такава опция с която да могат да се оценяват постовете на всеки един.Тогава ще разбереш че на много повече хора им харесва и ценят написаното от теб.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    И аз съм ЗА тази опция.
    Милен Михов

  2. #152
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Има такива Plugin-и, при които на всеки един постинг се появява възможност за гласуване с + или -, и на дадения потребител се натрупва някаква положителна или отрицателна репутация. Досега не съм си мислил, че това ще е полезно, най-вече защото ще се появят потребители с отрицателна репутация и това може да създаде предпоставки за конфликт. Сега обаче като се замисля, една такава информация може да се използва като обратна връзка от самия потребител и на базата на нея да си коригира поведението във форума.

    Както и да е - след като искате, можем да го пробваме това чудо. Поръчах на IT отдела да инсталира съответния Plugin, пък да видим какво ще стане. Надявам се да е за добро .......

  3. #153
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от kapanec Виж публикацията
    Първоначално публикувано от ivootur
    Бих се радвал ако се вмъкне и такава опция с която да могат да се оценяват постовете на всеки един.Тогава ще разбереш че на много повече хора им харесва и ценят написаното от теб.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    И аз съм ЗА тази опция.
    Ами тази опция показа във времето ,че не е солидарна с всеки един,и не сработи така както си мислите че е редно ,поради причината че е тествана вече преди години във форума.Получи се така, че имаше наши и ваши, и някой имаха рейтинг до небесата а същевременно задаваха въпроси от рода, и сега забележете(на коя ДАТА се поставят питките,и на кои семейства)давам го като пример (но автентичен) ............................и още нещо, да ми мислят нелицеприятните многознайковци.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  4. #154
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Рейтинга го дават останалите потребители. Ако на тях им харесва някой да се прави на шут и го награждават за това с +, тогава какво лошо има в това този човек да има голям рейтинг. Според мене рейтинговата система ще помогне за това форума да придобие такъв вид, какъвто го иска мнозинството от пчеларите. Не е задължително това да се харесва на мене или на тебе - важното е да се харесва на мнозинството. Няма как - демокрация в действие.......

  5. #155
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Рейтинга го дават останалите потребители. Ако на тях им харесва някой да се прави на шут и го награждават за това с +, тогава какво лошо има в това този човек да има голям рейтинг. Според мене рейтинговата система ще помогне за това форума да придобие такъв вид, какъвто го иска мнозинството от пчеларите. Не е задължително това да се харесва на мене или на тебе - важното е да се харесва на мнозинството. Няма как - демокрация в действие.......
    Матеееееев,Матеев,важното е да не се окачествяват, (качествените) мнения с миносов реитинг от некачествени арбитри и шуробаджанаци.П.П дано си ме разбрал интелигентно.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #156
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Аз много добре те разбирам, но искам и ти да ме разбереш:
    Кой ще е този, който ще прецени кои арбитри са качествени и кои - некачествени? Нима намекваш за някаква дискриминация, от типа че твоя глас на изборите трябва да тежи повече от гласа на някой циганин? Усещам накъде биеш, но това е забранена територия. Твоят глас тежи точно толкова, колкото и на последния новобранец, регистрирал се във форума. Недей да си въобразяваш че си нещо повече от него, защото иначе започва да намирисва на Хитлер и на неговите мечти за чиста и съвършенна арийска раса, която да доминира над останалите раси.

    Просто свикни с мисълта, че всички хора СА РАВНИ и имат ЕДНАКВИ ПРАВА. Това важи както за обществото, така и за форума. Важи и за всякакъв тип гласувания, независимо от това какво образование има дадения индивид или какъв е цвета на кожата му или какви са познанията му по пчеларство.

  7. #157
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Рейтинга го дават останалите потребители. Ако на тях им харесва някой да се прави на шут и го награждават за това с +, тогава какво лошо има в това този човек да има голям рейтинг. Според мене рейтинговата система ще помогне за това форума да придобие такъв вид, какъвто го иска мнозинството от пчеларите. Не е задължително това да се харесва на мене или на тебе - важното е да се харесва на мнозинството. Няма как - демокрация в действие.......
    Този филм го гледахме преди години тук във форума и наистина беше шоу, защото минуси и плюсове се слагаха на килограм. И разбира се беше отменен и нещата се успокоиха. Дано форумниците са помъдрели, а и вече не пишат повечето тук. За мен лично чета само коментари за които знам,че пишещия "носи" информация/ е не всеки път/, и без значение ми е дали ще сложа + или -, аз съм го направил вече за себе си! Но щом е демокрация в действие.....Ще следя форума с още по-повишен интерес!!!

  8. #158
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Аз много добре те разбирам, но искам и ти да ме разбереш:
    Кой ще е този, който ще прецени кои арбитри са качествени и кои - некачествени? Нима намекваш за някаква дискриминация, от типа че твоя глас на изборите трябва да тежи повече от гласа на някой циганин? Усещам накъде биеш, но това е забранена територия. Твоят глас тежи точно толкова, колкото и на последния новобранец, регистрирал се във форума. Недей да си въобразяваш че си нещо повече от него, защото иначе започва да намирисва на Хитлер и на неговите мечти за чиста и съвършенна арийска раса, която да доминира над останалите раси.

    Просто свикни с мисълта, че всички хора СА РАВНИ и имат ЕДНАКВИ ПРАВА. Това важи както за обществото, така и за форума. Важи и за всякакъв тип гласувания, независимо от това какво образование има дадения индивид или какъв е цвета на кожата му или какви са познанията му по пчеларство.
    Ами не, не си ме разбрал,но аз-повярвай ми те разбрах.Дано след месец, два или три не останеш разочарован от вслушването ти на .................успех.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  9. #159
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Аз лично за мене си не се притеснявам. Ако рейтинга ми е нисък или отрицателен, ами просто ще се отдръпна и ще спра да пиша. Вече съм го правил. Ако обаче хората одобряват постингите ми за експериментите, нововъведенията, математиката, електрониката, информатиката и промишленото пчеларство - ами защо пък да не продължа да пиша.

    Въобще има ли някой, който случайно да се притеснява за рейтинга си, освен спамаджиите и конфликтните личности? Ами че те се броят на пръстите на едната ръка и вече се поразчистиха донякъде и с моя помощ.

    Така или иначе ще направим експеримент, пък ако се провали - ами здраве да е - ще го прекратим.

  10. #160
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.02.2012
    Мнения
    393
    Правилно, всички имат равни права, но за съжаление, само на теория. На практика винаги е имало и ще има хора, чиито права са по-равни. Но нека да е демокрация. Ако 80% от потребителите във форума слушат чалга, примерно, те са в пълното си право да прогонят от форума всички фенове на хип-хопа, джаза, рока, попа, класическата музика... демокрация... тва е положението...
    А колкото до Хитлер, да не забравяме, че той беше избран с демократични избори и имаше подкрепата на мнозинството от немския народ. Ама демокрация, кво да прайш, глас народен, глас Божи!
    "It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it."
    Sam Levenson

 

 
Страница 16 от 41 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •