Виждам че има недоволни хора от това, което го пише под тяхното име като потребителска титла:

Цитат Първоначално публикувано от HINAP Виж публикацията
........Всеки има някаква отговорност във форума.Моята е на потребител.Но би трябвало по голяма отговорност и по голяма активност при разискване по темите да има от авторите,засл. автори и другите които носят някакъв кастов отпечатък под ника си.Не искам да бъда грешно разбран от колегите които са наблюдатели или потребители като моя милост.В предния форум кастуването беше НАПРЕДНАЛ.Там аз пак си бях обикновен кибик/извинявам се за жаргона/А аз не знам това кой колко е напреднал като аз още не се имам за напреднал и явно тъпча на едно място.Сега ми е още по трудно да се ориентирам в обстановката и без да искам мога да обидя някой който има по висш сан в йерархията на форума/не разбирам разликата между почетен и заслужил автор/.За това предварително се извинявам.Според мен и моя скромен опит, човек трябва да има поне 10 години опит с пчелите за да има поне малко самочувствие и да мисли, че е на ТИ с материята.Всичко друго е надуване на балона докато се спука.Искам да вметна,че не винаги теорията се покрива с практиката.Винаги съм ценял изказване на по млади колеги защото има повече новаторство и не се плашат от експерименти.
Искам да обясня как се формират тези титли, за да не стават недоразумения и за да няма недоволни:

Тези титли се формират автоматично от форума на базата на БРОЙ МНЕНИЯ на дадения потребител. Близко е до ума, че който е с малко мнениия е само наблюдател, а хората с повече мнения могат да се нарекат автори, заслужили автори и т.н. Форума няма как да разбере кой какви мнения пише и кой каква пчеларска компетенция има. Форума само може преброи мненията и на базата на тази бройка да даде съответната титла.

Следователно титлата трябва да се възприема като ПОТРЕБИТЕЛСКА АКТИВНОСТ, а не като ПОТРЕБИТЕЛСКА КОМПЕТЕНЦИЯ. Тази титла е признание към авторите за хилядите загубени часове и безсънни нощи в името на това да напишат някоя статия или да отговарят на въпросите на начинаещите.

Ако някой е недоволен от титлата си, ами да започне да пише повече постинги със знания, или да отговаря на повече въпроси на потребители. Няма как един човек да е пасивен, пък да получава титли. Дори и да приемем, че този човек е с голям пчеларски опит, как другите да го разберат това, ако той е пасивен.