Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Каква лична информация е редно да разкрие всеки един посетител на форума

Гласували
67. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Редно е всички да са анонимни

    4 5.97%
  • Редно е всеки да си напише името и фамилията

    34 50.75%
  • Редно е всеки да си напише населеното място

    52 77.61%
  • Редно е всеки да си напише адреса

    2 2.99%
  • Редно е всеки да си напише телефона или GSM-a

    0 0%
  • Редно е всеки да си напише E-Mail адреса

    10 14.93%
  • Редно е всеки да си напише Скайп адреса

    4 5.97%
  • Редно е всеки да си напише броя на кошерите

    22 32.84%
  • Редно е всеки да си напише предпочитаната система кошери (ДБ, ЛР и т.н.)

    30 44.78%
  • Редно е всеки да напише предпочитаното производство (мед, прашец, майки, отводки и т.н.)

    18 26.87%
Отговори на анкетата
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 41 до 45 от общо 45
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Светозар Каменов Виж публикацията
    tsc1, с тия бутилки и каси направо ще ме накараш и номера на колата си да напиша
    Българина обича да си решава проблемите на маса! За това казвам, че няколко сбирки на приятно место със съответното "оборудване", ще доведат до сближаване и опознаване. Това вече сме го проработили в един друг форум!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #42
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    "Тази стая ще я наречен Кръчмата на Зуница или както ти там си решиш, и в нея ти сам ще си определяш правилата на играта." Благодаря за щедрото предложение! Над 90% от времето във форума прекарвам в четене на всичко.От друга страна времето, което прекарвам пред огледалото когато се бръсна ми стига да се гледам , та и от монитора ще ми е в по-вече.Благодаря.Оценявам го.
    "За" анонимността съм и за това, тези които се притесняват да попитат за да не се "изложат" ,да могат да го правят спокойно.Неизвестния никой не сочи с пръст.Принципно всеки трябва да има свободен избор.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #43
    Наблюдател
    Регистриран
    02.02.2013
    Мнения
    29
    Подкрепям напълно Юрий Цветков. За мен е необяснимо защо един човек трябва да се срамува от това което е и да не смее да застане зад името и думите си. Не мога да си обясня защо има хора които се страхуват да излязат от анонимност. Все пак всеки решава сам за себе си, но е добре да кажеш кой си, какво искаш и да знаеш с кого общуваш. Ето аз съм Вергил Жиков / vergilzikov/ и отговарям на GSM 0877499853 . Живея в гр. София и пчеларствам в с. Медешевци община Грамада , област Видин. Искам да споделяме във форума опита си в пчеларството и да си помагаме взаимно вьв всичко, кой с каквото може. Иначе не мога да си отговоря за какво ни е този форум. Надявам се форума да постигне някакъв резултат, а не да се превърне в празна говорилня. Извинявам се на всички колеги с различно от моето мнение.

  4. #44
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Благодарение на високия жизнен стандарт, жителите на Венеция създали уникална култура, в която скриването на личността станало нещо от първостепенна важност във всекидневния живот. Маскировката носела прагматичен характер.Преимуществото на прикриването на личността, което носенето на маските им давало, направило хората доста освободени, в резултат на което обществото във Венецианската република стигнало върха на развитието си. Дожите, когато са заседавали също са носели маски и са казвали истината в очите, без да се притесняват, че това би им навредило.

    Всеки сам избира, какъв влак да хване

  5. #45
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията

    Всеки сам избира, какъв влак да хване
    За дожите е било по-важно да изберет каква гондола да хванат! За мен лично е важно не толкова ника, а написането! А и любопитството да откриеш/ след време/ кой е зад ника не е за пренебрегване!

 

 
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •