Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 50
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    28.09.2010
    Мнения
    12

    ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ

    Пускам темата с цел, ако има и други пчелири от моя регион да се запознаем и почешем езици на чаша кафе или нещо друго.Казвам се Николай Кръстев на 45г. от гр.Бургас.От 2 години се занимавам с пчели и имам 28 кошера ДБ-12р-ветеранки, поне на 30 години са.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    13.10.2010
    Мнения
    38
    здравеи ники .казвам се димо и съм начинаеш сьщо сьм от бургас.. имам 4 кошера.вълнуват ме много въпроси .как да се свържа с теб.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    28.09.2010
    Мнения
    12
    Извинявай,забравил съм да си напиша координатите. GSM 0898 784822 e-mail hadgiatanasov@abv.bg Можеш да ме търсиш по всяко време.

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.11.2010
    Мнения
    220
    Здравейте колеги!Приятно ми е да се запознаем,казвам се Петко,на 29 години съм.Живея в Българово(бургаско)и там п4еларствам,имам 15сем.,Дб и Лр.

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    07.01.2011
    Мнения
    4
    Здравейте колеги!Казвам се Владимир,пчелар-любител с 6 бр.ДБ в кв.Лозово.

  6. #6
    Здравейте! Казвам се Петър от с.Черно море до Бургас се намира. На 18 години съм и ще си купувам кошер а по нататък и повече.

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    09.02.2011
    Мнения
    9
    Здравейте колеги, казвам се Иван на 30г. съм от Бургас. Начинаещ съм и се надявам на пролетта в 4-те ми кошера ДБ да има успешно презимували пчелни семейства.Пчелина ми се намира в с.Ружица ,общ. Болярово.Ако имате желание и време може да се организираме да отидем на 12,02,11 на изложението в Плевен. GSM 0889912361

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    22.02.2011
    Мнения
    37
    Здравейте , казвам се Николай на 13 години съм от гр.Елхово област Ямбол с 7
    кошера ДБ начинаещ съм.Поздрави от Елхово.n_k_k@abv.bg

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    06.05.2011
    Мнения
    5
    Здравейте на всички, Казвам се Георги Стойков от Ямбол на 32 години. Все още нямам кошери, но след като се понауча малко мисля да стартирам с поне 2. С удоволствие бих приел вашите препоръки и съвети. Изчетох почти всичко във форума, но все още имам много неяснотии. Бих се радвал ако получа съвет от някого.
    Поздрави на всички: Жоро

  10. #10
    Забранен
    Регистриран
    11.03.2011
    Мнения
    350
    Цитат Първоначално публикувано от joro_st
    Здравейте на всички, Казвам се Георги Стойков от Ямбол на 32 години. Все още нямам кошери, но след като се понауча малко мисля да стартирам с поне 2. С удоволствие бих приел вашите препоръки и съвети. Изчетох почти всичко във форума, но все още имам много неяснотии. Бих се радвал ако получа съвет от някого.
    Поздрави на всички: Жоро
    Здравей Жорка. Честит празник- бъди жив и здрав. Я кажи сега има ли още каргонска кал наоколо и там ли си е още Червен баир? :D

 

 
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •