Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 50
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    06.05.2011
    Мнения
    5
    Благодаря за поздравите!
    Всичко си има и каргоннска кал и остатъци от Червен баир
    Поздрави на всички

  2. #12
    Цитат Първоначално публикувано от joro_st
    Бих се радвал ако получа съвет от някого.
    Поздрави на всички: Жоро
    Съвета е да взимаш кошерите и да почваш. И каквото те интересува питаш конкретно. Без кошерите, няма как да се научиш.

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    06.05.2011
    Мнения
    5
    Здравейте на всички. Пуснах обява за 3 кошера Ланстрот - Рут със семействата. Ако някой е чул че се продава ще се радвам да се обади.
    Поздрави: Жоро
    Ямбол
    LR система

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51
    Аиде и аз да се запиша казвам се Диан Палов от Бургас на 43 г с баща ми се грижим за 60 ДБ.Кошерите се намират в с.Равнец

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51
    И какво стана намери ли някого. Забравих да оставя тел. за връзка 0885060039

  6. #16
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Здравеите,казвам се Недялко -живея в Бургас ,на 35години сам. От1982 г.сам наблюдател и помагам/с пушалката/ на 2 фамилни пчелина-на К.Лалов и Т.Лалов с.Фазаново общ.Царево,но сам решил вече да задалбоча знанията си,и от наблюдател да практикувам,дай боже един ден да онаследя чичовците ми.0888-302-125.Успешна година на всички.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    14.06.2011
    Мнения
    1
    айде и аз в форума ,знам че съботите и неделите са ни кът и всеки който е решил да се занимава с пчеларство бяга към кошерите ,но който иска в събота в 8.00 на КАЛИНАТА да пием по кафе че и две и да коментираме при кой? какво? и защо?.Година с година не си прилича и има ли обяснение борбата на пчелите срещу природата.въпроси много ,отговори малко

  8. #18
    Здравей те казвам се Георги от Бургас на 42 год.
    от 2 месеца се запознавам на теория с пчеларството и мисля че ми влязоха няколко пчелички в главата. имам голямо желание да се занимавам активно но нямам никакъв опит. ще ви бъда благодарен за съвет общо взето от А - Я. Тел 0897 984 637

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    11.12.2011
    Мнения
    1
    Здравейте!
    Казвам се Валентин, живеем в Бургас, но кошерите ни са в Ямболско. Тази година започнах, благодарение на помощта на добри хора

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    13.02.2012
    Мнения
    6

    Привет и от мен

    Здравейте пчелари
    Казвам се Радо и съм от Бургас.Ориентирал съм се към пчеличките защото така съм направил нещата,че да имам свободно време в уйкендите,което ми позволява да се захвана с този занаят.
    Намерил съм едно място до с.Равадиново/Созопол/ т.е. предоставя ми го приятел и нямам проблем да сложа 10-15кошера.Като за 1-о време съм се запознал с един дядо който ще ме въведе за един сезон с пчеличките обаче проблема ми е,че не намирам ЛР кошери в Бургас да се продават.Искам да са нови поради причината,че не искам да рискувам със стари,знаете ги причините.Ще се радвам на ме ориентирате къде да търся ЛР или фирма на която мога да се доверя да ми доставят.
    Другия ми ? е кога е най-добре да ми ги инсталирам .Прогнозите ми са за май месец.

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •