Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 102
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Борещи се има, но разбиращи в министерството - няма.
    Това е проблема.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  2. #12
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov
    Борещи се има, но разбиращи в министерството - няма.
    Това е проблема.
    Борещи се за какво?!Кой избира кухите структори!?Нали тези хора са с нас всеки ден.Или всичко започва и заършва като протестите пре ди няколко месеца.Нужное действие -радикално-не давайте меда,не давайте пчелните продукти.Обявете бойкот.Но 99% ще се дръпнат

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Цитат Първоначално публикувано от дедо
    А не като кухите структури в които много от нас членуват.И при които ако отидете изобщо няма да ви обърнат внимание.Те гледат само да печелят ,но не и да се занимават с проблемите на пчеларите.
    А вчера един от т.н. лидери имаше наглостта да ми се обади едва ли не да ме плаши със съд, че публично съм заявил, че е част от тези, които гледат как да печелят на гърба на пчеларя. Не че ще го направи, защото знае, че имам протоколите от заседанията на работната група и редица други документи от по-ранни събития, а там много ясно е отразено, чии интереси защитава и какво най-вече го интересува.

  4. #14
    Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    129
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    По никакъв начин не виждам как могат да се спрат кражбите с действащите закони който защитават крадците.Инвестираш грешни пари за видео наблюдения сотове вместо да ги дадеш за пчелите. Като хванеш крадеца нямаш право да му направиш нищо.Полицията го задържа най много за 72 часа и след няколко месеца получава глоба или условна присъда.Във нашата община тази година дойде охранителна фирма която пази нивите на арендаторите.Не съм ги питал какви пари искат но мисля да го направя.Гарантират че случайно ако има кражба изплащат обезщетение , водят си сами разследване и до сега нямали не разкрита кражба.

  5. #15
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев
    Цитат Първоначално публикувано от дедо
    А не като кухите структури в които много от нас членуват.И при които ако отидете изобщо няма да ви обърнат внимание.Те гледат само да печелят ,но не и да се занимават с проблемите на пчеларите.
    А вчера един от т.н. лидери имаше наглостта да ми се обади едва ли не да ме плаши със съд, че публично съм заявил, че е част от тези, които гледат как да печелят на гърба на пчеларя. Не че ще го направи, защото знае, че имам протоколите от заседанията на работната група и редица други документи от по-ранни събития, а там много ясно е отразено, чии интереси защитава и какво най-вече го интересува.
    Бихте ли загатнали за кой от мизерниците става въпрос

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    22.05.2013
    Мнения
    16
    Това потвърждава казаното от мен.Не разчитайте ма тези мизерници.Сами трябва да се организираме и да се борим.Прав е Венци "НА ВОЙНА КАТО НА ВОЙНА".Всички средства са позволени.Ето за това говорим - заплашвал те, ти не смееш да кажеш кой е.За това ни обират и натискат защото ни е страх.Протести ,това протести ли са? Нали виждате турците за един мол какво правят, това са протести.А ние сме мишки.Полицията не си върши работата! Ами как ще си я върши ,като никой не им търси сметка какво са направили по даден случай.Това може да го прави организация по места като ги натиска непрекъснато да бачкат,а не само да лапат парите от данъците ни.
    ВЕНЦИ- ти на тези снимки да виждаш мъже?Аз виждам две монахини и един куп дядовци средна възраст 70г.Ние по-младите трябва да се организираме и да дадем отпор на това което става в скапаната ни държава, която ние си направихме такава.

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    22.05.2013
    Мнения
    16
    ЕВГЕНИ- нямало разбиране в министерството казваш.Кой те представлява пред това министерство?Ония същите мизерници дето заплашват колегата.Те не са пчелари -те са чиновници, който въртят бизнеса си на наш гръб.А ти очакваш да работят в твоя полза.Гарван ,гарвану око не вади.За това според мен трябва тия да бъдат игнорирани, да си направим своя организация та дори тя да е НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ КРАЖБИТЕ И АРЕНДАТОРИТЕ.

  8. #18
    Аз съм с една патеричка но Ви гарантирам че ще застана отпред до Вас.Писна ми щото не сме народ а мърша.Пак ще кажа-На война,като на война!

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    22.05.2013
    Мнения
    16
    Нищо не е от значение както духът.Мишките са си мишки.За сега явно сме само двама но утре много от вас ще са на мое място.Когато крадците ви посетят отворете тази тема,но вече ще е късно.Защото те ще дойдат ,чакайте ги.

    ВЕНЦИ патериците не правят човека.Правят го неговият ,ум и духовна сила.Ние сме народ ,който има патерица в ума си.И от събитията протекли през тези 20г си правя заключение ,че нещо не сме нормални.

  10. #20
    Двама сме с теб!Дали третият ще бъде предател?!

 

 
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •