Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 12
  1. #1
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч

    Съвместно закупуване на ТИР с финландски кошери

    В една друга тема подметнах, че наесен ще ми се освободят известно количество финландски кошери и получих голямо количество ЛС със запитвания за цена. Това ме навежда на мисълта, че в България има интерес от стиропорени кошери и затова отворих тази тема.

    Идеята е да се проучи интереса и ако се съберат достатъчно хора, мога да организирам съвместна доставка и всеки да си вземе кошери по възможно най-ниските цени. Така или иначе наесен мислех да поръчам един ТИР с кошери за мене и бих могъл в него (или във втори ТИР) да организирам доставката и за други хора.

    Кошерите пристигат разглобени и небоядисани. В един палет има само един компонент от кошер. Цената на транспорта е 2700 EUR на камион с 24 палета. Довечера ще ви напиша какви са цените на компонентите и ще ви пусна снимки на всеки един компонент, за да може всеки да си прецени от каква сглобка се нуждае.

    Предлагам в тази тема всеки да напише дали проявява интерес и от какви количества се интересува. Засега това е само проучване и написаните от вас количества не са обвързващи. Ако има достатъчно голям интерес и всички заедно вземем решение за истинска доставка, тогава вече втори път всеки ще напише точното количество за закупуване.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Интересувам се, за един или два кошера за проба.

  3. #3

    Кошери

    Матеев пиши ме за 30 броя ако може и от тия които ти ще продаваш Георги Шумен.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Очаквам цените на компонентите. Върти ми се някакво число "20" в главата, ама не на всяка цена...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #5
    Автор
    Регистриран
    27.02.2013
    Мнения
    118
    Пчеларски район
    стара загора
    Бих опитал с 5 бр
    www.rabotilnicata.hit.bg мебели и обзавеждане по индивидуален проект

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    09.05.2013
    Мнения
    20
    Интересувам се от три броя Дадан-Блат.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Чакам цени и снимки ако може и аз може да се включа с 10 броя.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    19.02.2013
    Мнения
    182
    Пчеларски район
    Петрич
    Чакам цени и снимки ако може и аз може да се включа с 10 или повече броя.

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    10 и за мен ,ако е рекъл Господ и доста повече,очаквам с нетърпение списъка с елементите,за да помисля за варианти ,

  10. #10
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Извинявам се, че не писах снощи, но ми гръмна компютъра (изгоря диск C. Сега инсталирам на нов диск и до довечера се надявам да завърша и да ми остане време да пусна снимките и цените.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •