Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 43 от 43 ПърваПърва ... 33414243
Резултати от 421 до 424 от общо 424
  1. #421
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Няма такова нещо. Никой не го е топил, а и да се получат такива неща ги игнорирам. Аз сам правя преценката си за даден човек. Никой не може да ми влияе. Дори тук имаше случай в който баннах един колега за един месец. Обадиха ми се по от височко и учудващо без да съм си давал телефона. Казаха каквото имат. Казаха, че човека е по - добър от ангел. ОК. Може за вас да е Господ, но за мен като не е. Бана си остана. Друмев си го направи сам. Предупредих го няколко пъти, но лигите излязоха повече от здравия разум и вечерта в която получи бан, напълни форума с несвързани изречения и глупости. Оставих го цяла вечер да си мисли, но уви. Продължи. Направих всичко възможно. И сега както виждаш нямам нищо спрямо него и днес например си "дрънкахме" цял ден във форума оттатък. Разберете го - позволявам всичко, след това трия излишното когато вече всички спите, искам всичко да е в разумните граници, но не обичам да ми се разкарват по главата и когато се получи, винаги е коствало на някой нещо. Това е.
    Значи няма наши и ваши, тогава защо ме упрекваш мене в подобни неща. Аз си приценям на кой да кажа това което знам, просто е до усещане кой иска да научи нещо и кой се прави на палячо, за да измъкне някакво инфо.

  2. #422
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Значи няма наши и ваши, тогава защо ме упрекваш мене в подобни неща. Аз си приценям на кой да кажа това което знам, просто е до усещане кой иска да научи нещо и кой се прави на палячо, за да измъкне някакво инфо.
    Прави каквото си знаеш и както го усещаш. Аз мога само да ти пожелая успех.

  3. #423
    Наблюдател
    Регистриран
    28.04.2020
    Мнения
    6
    Здравейте, някой знае ли дали от финландските полистиролни кошери се предлагат 8 рамкови фарари.

  4. #424
    Автор
    Регистриран
    14.02.2014
    Мнения
    124
    Пчеларски район
    Град Правец
    Не се предлагат, можеш да си ги стесниш с плътна преграда.

 

 
Страница 43 от 43 ПърваПърва ... 33414243

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •