Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 51 до 54 от общо 54
  1. #51
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Как мислите ще свършат ли работа? http://www.aliexpress.com/item/30-Pc...157.BOXXb9&s=p

  2. #52
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Как мислите ще свършат ли работа? http://www.aliexpress.com/item/30-Pc...157.BOXXb9&s=p
    Рейтинга на търговеца е добър. Отзивите на купувачите са отлични. Клетките изглеждат добре..., ако и цената ти отговаря направо скачай. Поръчките от този сайт обикновено стигат от 17 до 60 дни, като има и допълнителни опции. В нета съм срещал направени клетки и от спринцовки. Лично аз не ползвам такива клетки, защото намирам по-опростените неща за по-практични. 14-дневните маточници ги слагам в рошфусовите отделения, направо в отводките или семействата, където се излюпват.
    Keep Walking...

  3. #53
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Не можах да разбера само клетки ли са или комплект, като на снимката.Намерих чашки за маточници- 200бр -за 1,76 евро, но не открих държачи.Помагайте.

  4. #54
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не можах да разбера само клетки ли са или комплект, като на снимката.Намерих чашки за маточници- 200бр -за 1,76 евро, но не открих държачи.Помагайте.
    Според мен това са само клетките без чашките за маточници, но може да се запита продавача преди покупката.
    Keep Walking...

 

 
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •