Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 28
  1. #1

    ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ПЧ.ПРОДУКТИ--АДРЕС И КОНТАКТИ

    Прозвоводител:Иван Иванов. GSM-0898481144
    ел.адрес: ba4o_ivan1976@abv.bg
    гр.Попово
    100%-пчелни продукти - мед,прашец,прополис,пч.млеч ице-от производител-произведени в България!!! Купувай Българското да стимулираме производството в България- дори и да не бъде от нас!!!
    Цветен прашец-25лв/кг
    Пчелен мед- /тенекия/ приблизително тегло-24кг -5,5 лв за килограм!
    Пчелен мед-буркан-буркан-0.960кг-6лв
    Прополис-/пчелен клей/-10 гр-1,5 лв
    Пчелно млечице-10гр-10лв

    http://www.agroborsa.com/ba4o_ivan/
    Достовката може да бъде осъществена с: еконт,поща,и на место като разходите са за сметка на купувача!!!

  2. #2
    Пчеларска ферма"Средногорска пчела"


    Пчеларска ферма "Средногорска пчела" предлага отводки,майки и всички натурални пчелни продукти-мед,восък,прополис/клей/,цветен прашец.Пчелина е разположен на 900 метра надморска височина в сърцето на същинска Средна гора и разполага с 200 пчелни семейства.Фермата предлага опрашване на земеделски култури.



    GSM:0888 601858
    0894 323938
    sr.pchela@abv.bg
    www.srednogorska-pchela.piczo.com

  3. #3

    Производител на пчелни кошери и рамки

    Фирма Кошер 2 ЕООД, специализирана в производството на пчелни кошери, предлага: Дадан Блат 10 рамков включващ плодник, магазин, подкапачна табла, капак с алуминиева ламарина и изолация – 78 лв, 12 рамков Дадан Блат 84 лв. Дебелина на кошерите 35 мм.
    Лангстрот Рут с три корпуса, дъно с проветрение, подкапачна табла, капак с алуминиева ламарина и изолация – 78 лв Дебелина на кошерите 25 мм. .
    Дадан Блат 10 рамков с дълбоко дъно –93 лв.
    Дадан Блат 12 рамков с дълбоко дъно – 99 лв.
    Лангстрот Рут, 25 мм, с дълбоко дъно – 92 лв.
    Предлага и отделните елементи за подмяна.
    Рамки несглобени 0. 40 лв, сглобени 0. 60 лв.
    Работим по пчеларската програма.
    тел.: 0888738094
    Ивайло Славов

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.11.2012
    Мнения
    241
    Добър ден!
    Искам да купя 10 пчелни семейства (система Лангстрот-Рут) в първата половина на март 2014 г. Моля да ми помогнете в избора на сертифициран производител, който ще може да изпълни поръчката ми. Пчелина ми е в Варненска обл. и е за предпочитане производителя да бъде в същата област.

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Бърз Виж публикацията
    Добър ден!
    Искам да купя 10 пчелни семейства (система Лангстрот-Рут) в първата половина на март 2014 г. Моля да ми помогнете в избора на сертифициран производител, който ще може да изпълни поръчката ми. Пчелина ми е в Варненска обл. и е за предпочитане производителя да бъде в същата област.
    Успех!

    http://www.nrap-bg.org/files/20130129-spisak.pdf

    Едва ли някой от списъка ще ти продаде първата половина на март пчелно семейство(без кошер) за под 250-300 лева и нагоре, те юни-юли отводка на 4рамки рутови я продват на 138 лева. Съвсем друг обаче е въпроса с някоя обява на случаен принцип, там може и барабар с кошерите да ти върже на 200-250 лева.

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Колеги, видях една обява за кошери (Кермен ).Да ви предупредя. По грозни и груби кошери не съм виждал. Това лято си загубих цял ден да блъскам до там. Ако не съм го публикувал където трябва, моля модераторите да го преместят.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    [QUOTE=boris;78573]Колеги, видях една обява за кошери (Кермен ).Да ви предупредя. По грозни и груби кошери не съм виждал. Това лято си загубих цял ден да блъскам до там. Ако не съм го публикувал където трябва, моля модераторите да го преместят.[/QUOTE

    Дай снимки .

  8. #8
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    В alo.bg са ,но на снимките са даже красиви !

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    По принцип подтемата е Некоректен търговец на кошери. Ама да ти кажа Борка аз сам си ги правя, сиреч поръчвам и пак съм недоволен! Та мисълта ми е имали някой доволен от търговец или производител на кошери. Та да изхака баш тука едно голямо евала на тоя фирмаджия. Та да видим барем един такъв. Не че няма да му намерим махна и на него, ама за настроение просто да го похвали!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    .....Та мисълта ми е имали някой доволен от търговец или производител на кошери. Та да изхака баш тука едно голямо евала на тоя фирмаджия. Та да видим барем един такъв. Не че няма да му намерим махна и на него, ама за настроение просто да го похвали!
    Българин да хареса работа на друг българин, че и ЕВАЛА публично да му каже?!? Те такова животно нема!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •