Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 28

Преглед на хибрид режима

  1. #1

    ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ПЧ.ПРОДУКТИ--АДРЕС И КОНТАКТИ

    Прозвоводител:Иван Иванов. GSM-0898481144
    ел.адрес: ba4o_ivan1976@abv.bg
    гр.Попово
    100%-пчелни продукти - мед,прашец,прополис,пч.млеч ице-от производител-произведени в България!!! Купувай Българското да стимулираме производството в България- дори и да не бъде от нас!!!
    Цветен прашец-25лв/кг
    Пчелен мед- /тенекия/ приблизително тегло-24кг -5,5 лв за килограм!
    Пчелен мед-буркан-буркан-0.960кг-6лв
    Прополис-/пчелен клей/-10 гр-1,5 лв
    Пчелно млечице-10гр-10лв

    http://www.agroborsa.com/ba4o_ivan/
    Достовката може да бъде осъществена с: еконт,поща,и на место като разходите са за сметка на купувача!!!

  2. #2
    Пчеларска ферма"Средногорска пчела"


    Пчеларска ферма "Средногорска пчела" предлага отводки,майки и всички натурални пчелни продукти-мед,восък,прополис/клей/,цветен прашец.Пчелина е разположен на 900 метра надморска височина в сърцето на същинска Средна гора и разполага с 200 пчелни семейства.Фермата предлага опрашване на земеделски култури.



    GSM:0888 601858
    0894 323938
    sr.pchela@abv.bg
    www.srednogorska-pchela.piczo.com

  3. #3

    Производител на пчелни кошери и рамки

    Фирма Кошер 2 ЕООД, специализирана в производството на пчелни кошери, предлага: Дадан Блат 10 рамков включващ плодник, магазин, подкапачна табла, капак с алуминиева ламарина и изолация – 78 лв, 12 рамков Дадан Блат 84 лв. Дебелина на кошерите 35 мм.
    Лангстрот Рут с три корпуса, дъно с проветрение, подкапачна табла, капак с алуминиева ламарина и изолация – 78 лв Дебелина на кошерите 25 мм. .
    Дадан Блат 10 рамков с дълбоко дъно –93 лв.
    Дадан Блат 12 рамков с дълбоко дъно – 99 лв.
    Лангстрот Рут, 25 мм, с дълбоко дъно – 92 лв.
    Предлага и отделните елементи за подмяна.
    Рамки несглобени 0. 40 лв, сглобени 0. 60 лв.
    Работим по пчеларската програма.
    тел.: 0888738094
    Ивайло Славов

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.11.2012
    Мнения
    241
    Добър ден!
    Искам да купя 10 пчелни семейства (система Лангстрот-Рут) в първата половина на март 2014 г. Моля да ми помогнете в избора на сертифициран производител, който ще може да изпълни поръчката ми. Пчелина ми е в Варненска обл. и е за предпочитане производителя да бъде в същата област.

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Бърз Виж публикацията
    Добър ден!
    Искам да купя 10 пчелни семейства (система Лангстрот-Рут) в първата половина на март 2014 г. Моля да ми помогнете в избора на сертифициран производител, който ще може да изпълни поръчката ми. Пчелина ми е в Варненска обл. и е за предпочитане производителя да бъде в същата област.
    Успех!

    http://www.nrap-bg.org/files/20130129-spisak.pdf

    Едва ли някой от списъка ще ти продаде първата половина на март пчелно семейство(без кошер) за под 250-300 лева и нагоре, те юни-юли отводка на 4рамки рутови я продват на 138 лева. Съвсем друг обаче е въпроса с някоя обява на случаен принцип, там може и барабар с кошерите да ти върже на 200-250 лева.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Няма тука- скъпо не скъпо! То е ясно, кое излиза накрая по-евтино. Матеев дай алтернативата, като лидер на тоя форум и похвали някой от родината. Моля!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #7
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    За съжаление нямам никакъв опит с дървени кошери, защото моите са полистиренени. Иначе сега сина ми е решил да си прави био пчелин и ще се наложи да купуваме дървени кошери, така че в момента и аз съм на вашия хал - търся си производител на КАЧЕСТВЕНИ КОШЕРИ.

    Забележете - имам дърводелски цех и мога сам да си произведа кошерите, но въпреки това аз си търся ВЪНШЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ с ГОЛЯМ ОПИТ и с МНОГО НА БРОЙ ДОВОЛНИ ОТ НЕГО КЛИЕНТИ.

    Така че тука е мястото ако някой от вас е доволен от производителя си, да го сподели това във форума.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    14.02.2014
    Мнения
    124
    Пчеларски район
    Град Правец
    royalbox.eu Ние купуваме от тази фирма, от всичко, което съм виждала да се предлага техните са по- добри, разгледайте ги на сайта, тези , които правят за износ са с по-високо качество, но всичко е въпрос на изисквания от страна на клиента, също и фирмата от Монтана изглежда надеждна "Арсов 90"

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Мисля че Катица вече не съществува.

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Матеев, до някъде си прав. Аз никъде не съм споменал цена или пазарлък. Различни цени ми предложиха на едно място заради различни сглобки. Когато видя нещо и ми хареса, не се пазаря. Купувал съм от твоите уширители и пак ще си купя (не ти правя четки, просто ми харесват).Когато те притиска времето и няма предлагане е лошо.За една седмица съм обиколил половин южна България . Цената толкова не ме бърка. Пчеларството все още ми е хоби и кошерите ми не са много. Приятен ден на всички !

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •