Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Съгласен ли сте т. 9 и 13 да отпаднат

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

    7 13.46%
  • НЕ

    45 86.54%
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 15 от общо 15
  1. #11
    Гласувах с НЕ !Дискусия да ,но обиди и заяждане не!

  2. #12
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Гласувах с не, но като се замислих съжалявам. Може би точно това ни е нужно - псуване, ругатни, уруки, клетви... за да ни дойде акъла в главата.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  3. #13
    Аз няма да гласувам защото съм раздвоен . Все пак в реалния живот когато някой не ти пасва на дискусията го игнорираш . Може би ако няма анонимни никове а всеки да си стои зад името ще се види кой какъв е . Няма как да проминиш простака просто го игнорираш . Незнам пас съм .
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  4. #14
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator
    Гласувах с не, но като се замислих съжалявам. Може би точно това ни е нужно - псуване, ругатни, уруки, клетви... за да ни дойде акъла в главата.
    То на тези години ако не е дошъл акъла в главата на някой едва ли ще дойде някога. А пък и ти нямаш нищо общо с такава група, че да се слагаш в нея. Винаги с удоволствие чета мненията ти, въпреки, че познанията ми не позволяват всеки път да ги разбера. А и до сега не съм видял в твой пост да отвърнеш на заяждане.

  5. #15

    Re: ЗА ОТПАДАНЕ НА т. 9 и 13

    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    Отпаднат ли всеки ще може да си обижда, псува и подиграва на всеки без да му се правят забележки.
    Анкетата е излишна.И при съществуването на посочените точки, немалка част от коментарите са обидни /отношението е обидно/.Човек трябва да е кретен, за да не усети и подигравателните нотки в писанията на доста "колеги".Що се отнася до псувните, често го правим, но не ги пишем.
    "Колкото повече,толкова повече". - Мечо Пух

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •