Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 479 от 496 ПърваПърва ... 379429469477478479480481489 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,781 до 4,790 от общо 4956
  1. #4781
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аве, вие познавате ли парите, знаете ли един работник и един пенсионер, колко взимат.
    Абе те пенсионерите едва ли ще ручат родопска драка с мурсалски чай а акациевия е за деца и бременни слаб му е октана за старите пушки май пак ще карат на слънчак от 7-8лв.

  2. #4782
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Кисел продукт 700мл - 0,44лв: https://greenmark.bg/product/%D0%BA%...-%D0%BC%D0%BB/
    Винен оцет 700мл. - 1,79лв.: https://www.saranda.bg/products/ocet-vinen-700ml

    Сладък продукт.......
    "Преработен" пчелен мед....
    Натурален пчелен мед.....

  3. #4783
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Кисел продукт 700мл - 0,44лв: https://greenmark.bg/product/%D0%BA%...-%D0%BC%D0%BB/
    Винен оцет 700мл. - 1,79лв.: https://www.saranda.bg/products/ocet-vinen-700ml

    Сладък продукт.......
    "Преработен" пчелен мед....
    Натурален пчелен мед.....
    Познавам доста пчелари и съм забелязал, че всеки си вярва, че неговия мед е най добър с уникален вкус и повечето си вярват че е недооценен и неадекватно платен. И като ти подарят буркан а си казал че си ял по-хубав а си минал в черния списък.

  4. #4784
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Познавам доста пчелари и съм забелязал, че всеки си вярва, че неговия мед е най добър с уникален вкус и повечето си вярват че е недооценен и неадекватно платен. И като ти подарят буркан а си казал че си ял по-хубав а си минал в черния списък.
    В действителност и аз не правя изключение най хубавия мед де съм ял е от магарешки бодил 2014или 2015 имаше сумати декара магарешки бодли от тия лилавите де ги развъди един програмист де уж градина щеше да прави близо до мен

  5. #4785
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аве, вие познавате ли парите, знаете ли един работник и един пенсионер, колко взимат.
    Те, че не са цъфнали и вързали, не са. Ама и зависи, каква е нагласата на човека. Аз имам клиенти пенсионери ... И никога, никакъв намек за цената. Но ми се е случвало доста състоятелни клиенти, да се опитват да се пазарят за.....50 ст. на буркан. Защото " видиш ли", били ми купили 30 буркана!? Ха-ха-ха.

  6. #4786
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Те, че не са цъфнали и вързали, не са. Ама и зависи, каква е нагласата на човека. Аз имам клиенти пенсионери ... И никога, никакъв намек за цената. Но ми се е случвало доста състоятелни клиенти, да се опитват да се пазарят за.....50 ст. на буркан. Защото " видиш ли", били ми купили 30 буркана!? Ха-ха-ха.
    Мен ако питаш тия де по немат са по-ора ония бурсуци с парите все искат да изонодат някой а ако си купят нещо си мислят че колко повече кусури немерят толкова са по- висша форма на живот.

  7. #4787
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    545
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Цена за конвенционална акация от преработвател 10лв. И аз не съм я вадил още от кошерите, но лошото време при мен не даде добър принос, добива ще е символичен.
    За слабото семейство пашата винаги е слаба, за силното винаги е обилна.

  8. #4788
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    От десет нагоре, та си мисля че 12 на буркан е малко, но ти си знаеш.

    8лв бурканя съм пуснал и върви като топъл ляб.Някой ако търси Акация да си купи на тенекия от нашия район.Продават се 7тенекета по 7лв/кг.Доставка няма на място се копува.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4789
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Познавам доста пчелари и съм забелязал, че всеки си вярва, че неговия мед е най добър с уникален вкус и повечето си вярват че е недооценен и неадекватно платен. И като ти подарят буркан а си казал че си ял по-хубав а си минал в черния списък.
    Щом казваш сигурно има такива пчелари. Аз не се оплаквам, че меда ми е недооценен, пък и когато подарявам, не го правя за да чуя сладки приказки.
    Сега по същество:
    Интересно е киселите и сладките продукти, т.е. имитиращите, защо се произвеждат?
    Беше във връзка с поста на Атанасов за пенсиите и заплатите.
    Абе те депутатиде може да не работят, ама бая заплати взимат.
    Та всеки производител да си уточни и таргет групата, иначе ще чакаме зети да ни определя цената.

  10. #4790
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Щом казваш сигурно има такива пчелари. Аз не се оплаквам, че меда ми е недооценен, пък и когато подарявам, не го правя за да чуя сладки приказки.
    Сега по същество:
    Интересно е киселите и сладките продукти, т.е. имитиращите, защо се произвеждат?
    Беше във връзка с поста на Атанасов за пенсиите и заплатите.
    Абе те депутатиде може да не работят, ама бая заплати взимат.
    Та всеки производител да си уточни и таргет групата, иначе ще чакаме зети да ни определя цената.
    Щях да се учудя ако беше иначе, не съм визирал теб никъде не съм чел да недоволстваш от цени и прочие, просто използвах поста ти а иначе мисля че не цената определя качеството продавам си меда на 8лв./то па един мед слънчак/ ако дигна цената на 12лв. по-хубав ли ще стане.

 

 
Страница 479 от 496 ПърваПърва ... 379429469477478479480481489 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 21 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 21 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •