Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 461 от 496 ПърваПърва ... 361411451459460461462463471 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,601 до 4,610 от общо 4956
  1. #4601
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Здравейте,

    Имаме цена и изкупуваме, просто не е останало време да я обявим тук във форума. Цената ни за рапица е 3.80 лв. / кг от място при производителя и 4.00 лв. / кг, ако докарате меда при нас с Ваш транспорт.

    Поздрави
    Еее, хайде по-сръчно де
    Тя и акацията е стигнала почти до центрофугата. За нея имам цена от 7 лв. Обявявайте и вие.

  2. #4602
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Еее, хайде по-сръчно де
    Тя и акацията е стигнала почти до центрофугата. За нея имам цена от 7 лв. Обявявайте и вие.
    Е чи кажи кой дава такава цена де! Да не би да става дума за тенекия две, на дребно?

  3. #4603
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Е чи кажи кой дава такава цена де! Да не би да става дума за тенекия две, на дребно?
    Аз с търговия на дребно не се занимавам, не за друго, а от мързел.
    А за кой ми я дава цената, ще кажа, когато извадя акацията тия дни и ми вземат пробите .

  4. #4604
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А за кой ми я дава цената, ще кажа, когато извадя акацията тия дни и ми вземат пробите .
    Честно да си кажа, не виждам причина да криеш изкупвача. Пък и мотивът ти да криеш... главата и умът ми не го побират. Ся кво, само на теб ще изкупят меда и само на теб ти е определена персонална цена ли, щото си първия дал проби и мед, а останалите след теб на по-ниска цена ще ги цакат. А сега де...

  5. #4605
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Честно да си кажа, не виждам причина да криеш изкупвача. Пък и мотивът ти да криеш... главата и умът ми не го побират. Ся кво, само на теб ще изкупят меда и само на теб ти е определена персонална цена ли, щото си първия дал проби и мед, а останалите след теб на по-ниска цена ще ги цакат. А сега де...
    според мен караш в грешната посока

  6. #4606
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Честно да си кажа, не виждам причина да криеш изкупвача. Пък и мотивът ти да криеш... главата и умът ми не го побират. Ся кво, само на теб ще изкупят меда и само на теб ти е определена персонална цена ли, щото си първия дал проби и мед, а останалите след теб на по-ниска цена ще ги цакат. А сега де...
    Мотиви, мотиви. Мотив всеки има. Я да те питам ти колко пъти си споделял тук на каква цена реализираш? Аз лично не се сещам да си го правил. За разлика от теб обаче, аз във времето назад съм споделял. Тъй че....

  7. #4607
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз с търговия на дребно не се занимавам, не за друго, а от мързел.
    А за кой ми я дава цената, ще кажа, когато извадя акацията тия дни и ми вземат пробите .
    Браво колега че все пак ще извадиш нещо, че при нас много пчели, а меда уж го имаше но вече го няма.... Дано да си реализираш продукцията на подобаваща цена!!!

  8. #4608
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Браво колега че все пак ще извадиш нещо, че при нас много пчели, а меда уж го имаше но вече го няма.... Дано да си реализираш продукцията на подобаваща цена!!!
    Благодаря, Цеко. В по-предишен пост бях писал, че провалените паши в Европата, ще формират по-добра цена. На никой не желая провал с пашите, защото съм го изпитвал на гърба си и не е никак приятно. Надявам се занапред да успееш да напълниш тенекиите.

  9. #4609
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Благодаря, Цеко. В по-предишен пост бях писал, че провалените паши в Европата, ще формират по-добра цена. На никой не желая провал с пашите, защото съм го изпитвал на гърба си и не е никак приятно. Надявам се занапред да успееш да напълниш тенекиите.
    Както вървят нещата, рядко ще сте щастливците.

  10. #4610
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Както вървят нещата, рядко ще сте щастливците.
    Ти в Божиите работи не се бъркай ей!
    Предполагам всеки пчелар дава всичко от себе си, за да има щастлив край, а природата каквото реши, това е. Просто има неща, които не зависят от нас самите и не можем да ги променим. Та относно цената на меда се ядосвам, че има хиляди кибици тук и всеки иска да попие информация, в същото време обаче не споделя - ей това дразни.

 

 
Страница 461 от 496 ПърваПърва ... 361411451459460461462463471 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •