Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 450 от 496 ПърваПърва ... 350400440448449450451452460 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,491 до 4,500 от общо 4956
  1. #4491
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Няма ли да може и с перга 2 рамки перга и вземаш 60еура
    Г-н Друмев, подобни въпроси трябва да се адресират към диспечера! Запомнете това!

  2. #4492
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Като гледам какъв студ е, си мисля, че ще се върнем до нулата. Ще изядат пак част от пилото.

  3. #4493
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията

    Като гледам сайта на Евден, май се готви да става диспечер на опрашването. Най-вероятно под нечие крило, но това са подробности.
    Аз вече се обърках за какво се готви. Пледира, че всеки продаващ мед под 6 лв. е престъпник срещу себе си, та си викам : то затуй хората не продават вече.

    Evden Nikolov Пчелар, който продаде качествен полифолрен мед на цена под 6.00лв./кг. да знае, че е престъпление срещу самия него!!!

    Малко със закъснение , ама то у фейса котката ако си загуби котетата си не мой ги намери.
    Този пост е редактиран от ch.atanasov; 23.02.2019 в 22:17.

  4. #4494
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аз вече се обърках за какво се готви. Пледира, че всеки продаващ мед под 6 лв. е престъпник срещу себе си, та си викам : то затуй хората не продават вече.
    Щом ти си се объркал, представяш ли си на него какво му е?
    Трудно се подреждат пчеларските продукти по номера: кой номер 1, кой номер 2.
    То аз броя даже не им знам.

  5. #4495
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аз вече се обърках за какво се готви. Пледира, че всеки продаващ мед под 6 лв. е престъпник срещу себе си, та си викам : то затуй хората не продават вече.
    Е само аз ли останах престъпника дето продава мед между 4 и 6 лева? Уж никой не продава пък медът ми не върви и то на тези цени,че до пролетта не го ли продам трябва рамките без основи да им ги слагам, Трагедия!

  6. #4496
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от demonj Виж публикацията
    Е само аз ли останах престъпника дето продава мед между 4 и 6 лева? Уж никой не продава пък медът ми не върви и то на тези цени,че до пролетта не го ли продам трябва рамките без основи да им ги слагам, Трагедия!
    Не си само ти , но другите са в нелегалност. Хванали са шумата.

  7. #4497
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Аз вече се обърках за какво се готви. Пледира, че всеки продаващ мед под 6 лв. е престъпник срещу себе си, та си викам : то затуй хората не продават вече.

    Evden Nikolov Пчелар, който продаде качествен полифолрен мед на цена под 6.00лв./кг. да знае, че е престъпление срещу самия него!!!
    Аз продавам. На 10 лв. и нямам намерение да го свалям. Та човека е прав. Който иска, може и да го подарява.

  8. #4498
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз продавам. На 10 лв. и нямам намерение да го свалям. Та човека е прав. Който иска, може и да го подарява.
    Еми то твоя е като оня турския-5000 евро килото. Те вадят по 5 гр. от кошер , пък ти на 5г. веднъж.

  9. #4499
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Еми то твоя е като оня турския-5000 евро килото. Те вадят по 5 гр. от кошер , пък ти на 5г. веднъж.
    Ако изследват турския и моя мед, ти гарантирам, че разлика няма да има. Бас хващам. А кой ти е казал, че вадя на 5 г. веднъж ми е чудно?

  10. #4500
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз продавам. На 10 лв. и нямам намерение да го свалям.
    Ако "чукнеш" и ДДС-то като професор Янчовски, хептен ще онемеем.

 

 
Страница 450 от 496 ПърваПърва ... 350400440448449450451452460 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •