Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 477 от 496 ПърваПърва ... 377427467475476477478479487 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,761 до 4,770 от общо 4956
  1. #4761
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Аве не се занимавайте с някви шопски тарикатчета/прекупвачи....ами като има пестициди в рапицата, що го изкупувате и го изнасяте на Запад - щото ония са много прости и ядат мед с пестициди!!....бре деева тая крива нива на тоя прав ъгъл деева!!
    Какъвто етикет му се сложи на бурканчето, такъв е и меда. Защо си мислите, че като сте го дали ВИЕ на търговеца и задължително меда е български. Напротив, българският мед в чужбина стои на най-ниските стелажи, ако изобщо го има като ''български'' в магазина. Не ми е под ръка статията за да ви я постна.

  2. #4762
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Нема-нема, па се изцепиш яко
    И мен ме кефи!
    Но се чудя, другите 'що му се връзват!?

  3. #4763
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Какъвто етикет му се сложи на бурканчето, такъв е и меда. Защо си мислите, че като сте го дали ВИЕ на търговеца и задължително меда е български. Напротив, българският мед в чужбина стои на най-ниските стелажи, ако изобщо го има като ''български'' в магазина. Не ми е под ръка статията за да ви я постна.

    Що, че намери я де и му затвори на Зету устата!

  4. #4764
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    И мен ме кефи!
    Но се чудя, другите 'що му се връзват!?
    Да си разкършат мозъците, пръстите.....лаф да става преди сън.

  5. #4765
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Що, че намери я де и му затвори на Зету устата!
    А сега де. Ха, ха...за колко ще обърна нета...

  6. #4766
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Дончев,

    Забелязваш ли, че Друмев Лейката отсъства и се спотайва. Сигурно още вади акацията по нощите и й бае да няма захар, пестициди и хербециди, минава я през десет цедки и се моли да мине за био. Много се набива в очи отсъствието на Данчето Друмевски от дискусията, егати и женско-мъжкото име!

  7. #4767
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Дончев,

    Забелязваш ли, че Друмев Лейката отсъства и се спотайва. Сигурно още вади акацията по нощите и й бае да няма захар, пестициди и хербециди, минава я през десет цедки и се моли да мине за био. Много се набива в очи отсъствието на Данчето Друмевски от дискусията, егати и женско-мъжкото име!
    Забелязвам, но що трябва да го следя?

  8. #4768
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от 3emu Виж публикацията
    Не можем да съдим цяла държава, заради поведението на един човек.
    А относно рапицата, ако знаете цените в другите държави, няма да повярвате.
    не е по-скъпа от 1$ килото, да не говорим, че пчелите почти правят всичкия труд да направят меда.
    Мед от Рапица ние не изкупуваме, защото е пъЛна с пестициди .

    За фафли и сладоледи става...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4769
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Момченце, като пишеш подобно простотии, поне разбери, че тук трева не пасем, ами ядем мед!

    Така-а-а ли? Ми как си обясняваш факта, че изкупната цена на рапицата стигна две и половина евра? Ами на колко би пък ще го изнесат навънка, че да вържат стабилна печалба а? Или не разбираш разликата между долар и евро и кое от двете е по-скъпо? И като не купуваш рапица, защо другите ще се избият за нея, както риба за червей на кукичка? Или пък не знаеш, за какво в чужбина се ползва рапицата, както не знаеш и това, какви медове се продават в магазините в прословутата напреднала Западна Европа, че българите от там не щат и да чуят за мед от магазина и си купуват директно от производителя у нас.

    На рапица не се рани 5лв/кг.Акация се рани като за световно 7лв/кг.Фирмите знаят какво копуват и от кого го копуват.БАБАХ като хване пардида с немска акация от изкупвач защо не им взема лицензаДокато не почне да се копува на качество,а не на количество ше е все така цената на меда...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #4770
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Много странно! По логиката на пестицидите, как ли въобще от България излиза мед, как ли пробите, дето ги правят в Германия излизат чисти без антибиотици, захар, пестициди и т.н, т.е. отговарящи на всякакви стандарти, включително и рапицовия мед? Ебаси, аз ли съм прост, на очите и ушите си ли да не вярвам, или на мнението на някой си Зету?

    Ако видиш как го подгряват с гурелката....няма да се пъниш тей като кътър на синур/Д.Д./Дай еднпо бурканче от твоя да си купя бре.12лв/бурканя ще платя/Кефа мой резиля твой./Д.Д./
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 477 от 496 ПърваПърва ... 377427467475476477478479487 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 18 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 18 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •