Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 488 от 496 ПърваПърва ... 388438478486487488489490 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,871 до 4,880 от общо 4956
  1. #4871
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Това са датчиците.
    Ужас! Странно що за материал е това и какво стои зад него? Отварял ли си някой?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #4872
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ужас! Странно що за материал е това и какво стои зад него? Отварял ли си някой?
    Материал като за 50лв. Отварях ги всички и ги почистих, вътре са като чисто нови, но от вън е проблема.

  3. #4873
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Това, за което спорите, още преди години му направих сметката - пчеларството е неефективна дейност. Големи първоначални инвестиции, много труд, много риск, а резултат мижав. С една чанта инструменти като кадърен водопроводчик, заварчик, електротехник, автомонтьор и прочее, може да се изкарат в пъти повече пари. За тези, заработващи пред клавиатурата, да не говорим. Сега пчеларството ми остана хоби, да си запълвам времето, като ида на вилата, още повече, че имам от преди пълен набор от нужната техника за работа с пчелите, Не забравям, че, ако не стане нещо непредвидено, ми предстои да стана пенсионер някой ден. Пчелите ще са ми чудесно занимание тогава.
    Мисля, че преди години преди сам да стигнеш до това заключение ти го казаха ако не се занимаваш с шменти капели с пчеларство е бош лаф работа.Това за преди време и мисля, че към днешна дата ако човек налее пари в пчеларството трябва да няма добра връзка с главния мозък.
    Цената за добива ще е невъзможно да се калкулира в цената на меда така, че да е продаваема стока.Разбира се това не касае хобитата, понякога тревата е по силна от дъба при буря учих ме го 2-3клас.

  4. #4874
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Мисля, че преди години преди сам да стигнеш до това заключение ти го казаха ако не се занимаваш с шменти капели с пчеларство е бош лаф работа.Това за преди време и мисля, че към днешна дата ако човек налее пари в пчеларството трябва да няма добра връзка с главния мозък.
    Цената за добива ще е невъзможно да се калкулира в цената на меда така, че да е продаваема стока.Разбира се това не касае хобитата, понякога тревата е по силна от дъба при буря учих ме го 2-3клас.
    "Мерак се гаси с пари", стига парите да не са най-големия мерак.

  5. #4875
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Материал като за 50лв. Отварях ги всички и ги почистих, вътре са като чисто нови, но от вън е проблема.
    Оспамихме темата!
    Ще помоля модератора да отдели тези постове в отделна тема в раздела за електроника в пчелина.
    Имаш ли запазено някакво описание на датчиците или да ми дадеш точния им модел за да го потърся в нета?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #4876
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Полслкия мед се появи отново.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-03-29 01-40-48.png
Прегледи:      185
Размер:	488.8 KB
ID:	11139

  7. #4877
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Полслкия мед се появи отново.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-03-29 01-40-48.png
Прегледи:      185
Размер:	488.8 KB
ID:	11139
    Така ли ми се струва или се вижда пеня и парчета восък в бурканите? За близо 17 лева килото могло е поне през цедка да го пуснат.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #4878
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Така ли ми се струва или се вижда пеня и парчета восък в бурканите? За близо 17 лева килото могло е поне през цедка да го пуснат.
    Еее, значи, има и мед в буркана.

  9. #4879
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Еее, значи, има и мед в буркана.
    Не е сигурно Знаеш ли как се прави сладко от ягоди? Вариш сливи или тикви, каквото има по евтино, обезвкусяваш, после овкусяваш на ядоди и слагаш малки топченца. Отивам във Винпром Монтана преди години и искам вино а човека ми препоръчва най скъпото, аз го питам от грозде ли е, той казва "Да, има 10% грозде в него"

  10. #4880
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Пяната е от декристализацията според мен

 

 
Страница 488 от 496 ПърваПърва ... 388438478486487488489490 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 14 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 14 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •