Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 481 от 496 ПърваПърва ... 381431471479480481482483491 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,801 до 4,810 от общо 4956
  1. #4801
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Чанко бре, ние познаваме парите, ама сме далеко от пенсия. Провокираш ни - убуу, на що да не вземем повече, от колкото ни дават. А?!
    Май съм ти писал и друг път, че не съм пенсионер, но защо си мислиш, че пенсионерите гледат пчели само за кеф. Не те провокирам, но оревавате орталъка, колко евтин бил меда. До сега май не е бил толкова скъп--за наедро пиша. Радваш се на опашка от търговци но знаеш ,че догодина ще е наполовина цената и пак ще има рев : колко ни е скапана държавата. Може и да греша, оня от 7/8 ще Ва опрай.

  2. #4802
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Май съм ти писал и друг път, че не съм пенсионер, но защо си мислиш, че пенсионерите гледат пчели само за кеф. Не те провокирам, но оревавате орталъка, колко евтин бил меда. До сега май не е бил толкова скъп--за наедро пиша. Радваш се на опашка от търговци но знаеш ,че догодина ще е наполовина цената и пак ще има рев : колко ни е скапана държавата. Може и да греша, оня от 7/8 ще Ва опрай.
    Е, демек да не се Фалим ли. Това не е хвалене, а споделяне, за да не бъдат прекарани колеги. Какво има да става догодина, ще стане, от сега да го мисля ли - не, не си тормозя акъла толкова. Имам двама клиента, които купуват по тенекия акация всяка година. Тази също ме предупредиха, че ще вземат. Споменах им за цената, че е скочила драстично и да си направят сметка. Аз на дребно не търгувам, по-ми е лесно на едро.
    А.относно пенсионерите, нямам нищо против тях, просто отговорих на твой пост, в който ги спомена.

  3. #4803
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Започнаха да купуват акация на 10-11лв. на едро. Който е имал късмет с хубаво време ще намаже Иначе меда държи цена +3 лв. в сравнение с миналата, ако задържи така може и да видим светлина в мрака.

  4. #4804
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Започнаха да купуват акация на 10-11лв. на едро. Който е имал късмет с хубаво време ще намаже Иначе меда държи цена +3 лв. в сравнение с миналата, ако задържи така може и да видим светлина в мрака.

    Знаеш ли някой да е продал на тая цена?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #4805
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Знаеш ли някой да е продал на тая цена?
    Да! На 10 лвеа нялко колеги. И са и казали че може и на 11 ако е много чиста.

  6. #4806
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Да! На 10 лвеа нялко колеги. И са и казали че може и на 11 ако е много чиста.

    Аз туй нещо докато не го видя не го вярвам.Гледам и тук никой нищо не мъцва по темата,а обява на цени не съм виждал от месеци...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #4807
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз туй нещо докато не го видя не го вярвам.Гледам и тук никой нищо не мъцва по темата,а обява на цени не съм виждал от месеци...
    В момента вземат рапица на 4,80 и стар мед на 5лв.

  8. #4808
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от cecko96_1 Виж публикацията
    В момента вземат рапица на 4,80 и стар мед на 5лв.

    Акация 10-12 чувам,но никой не се е похвалвал.Може би от страх да не почерпи
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4809
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Акация 10-12 чувам,но никой не се е похвалвал.Може би от страх да не почерпи
    Какво да се хвалим. Вече излизат пробите на по 10+ лв., но има още да излизат, а и търговци да вземат има още. Сега ние сме в позиция да избираме на кого, според цената де.

  10. #4810
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Какво да се хвалим. Вече излизат пробите на по 10+ лв., но има още да излизат, а и търговци да вземат има още. Сега ние сме в позиция да избираме на кого, според цената де.

    Щом така натискат значи няма много мед или има някаква далавера.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 481 от 496 ПърваПърва ... 381431471479480481482483491 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 17 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 17 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •