Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 439 от 496 ПърваПърва ... 339389429437438439440441449489 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,381 до 4,390 от общо 4956
  1. #4381
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Докога!? До тогава, докато всичко се прави на парче, от днес за утре, защото ни давали едни пари, а ние не сме искали да ги вземем и т.н. Всичко се прави без никаква стратегия, без ясно поставени цели, а само за да се вземат едни пари и...пак тъпчем на едно място.
    Аз като не съм взел и стотинка от тия прословути евросредства, пак съм успял да постигна и развия едно скромно, работещо стопанство. Това не го имам за геройство, а е пример, че може да се постигне, но друго си е да вземеш едни много пари и да си штракаш с пръсти, пък после - друга схема. И така до като се дава възможност. Демек нон стоп.


    Не си прав за програмите. Има си Бизнес план на всеки проект който с анекс/вратичка/може да се променя.2020 ще видиш какво е лапане на еуро пари и то най вече тия дето са БИО.С твоите кошери що да не кандидатства синът ти по някоя програма?Ама не искаш щото сме честни и знаеш след лесни пари какво следва.Ей го Ромънеца го видя,но той си оплел кошницата.Ходил на рапица и слънчувка а пък бил био.Само се чудя как си отглежда пчелите да са БИО. то ясно, че кошерите са му БИО.Това е в целия бивж соц. краде се краде се и пак се краде.Как каза Модернизатора контрол няма.И моя шеф като него видя 2 седмици и аз се изоглавявам.После му трябват пак 2 дена да ми вземе страха.
    П.П.Това да те карат да крадеш дребни пари някак си ми говори,че други крадат гулеми пари.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #4382
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Това е ясно и аз знам отговора. Знам и, че тъпчем на едно място. Знам, че и нарочно някои си мълчат и гледаме да минава времето и все да капе, но то май тече. Но пак питам. Докога? Кога най - накрая някой ще каже баста - дотук. Това питам. Аз виждам, че улицата е кална, но искам да я асфалтират. Демек - промяна.

    Ами кмета ви е слаб.Пак си го изберете.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #4383
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina Виж публикацията
    Съжалявам за вас колега !
    Ако не съм работил лично със него и да го познавам толкова добре,щях да повярвам на всичко казано.Вярно е,че чат-пат лъже някой и друг колега,че ще му вземе меда,но му е простено.Все пак не може да вдигне меда на цяла България.

    Аз не съм работил с тоя човек,но знам какви цени дава и какви бъркочи му се продават.Конкуренцията трябва да се убие в зародиш.Роисти ми е приятел,но не мога да му подкрепя поста му.Щото има инфо колко хора го прекараха тоя Грък.Да но му е дошъл акъла да бележи тенекиите поне с един,,Х"които ще взема.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #4384
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Че може разбира се, при цена ~6 ЕВРО на кг. (5:42 мин. от клипа) човек трябва да е тотален идиот, за да не може - къде 4лв., къде 6 евро, дори със субсидиите не можем го стигнем този доход. Аз тази година направих една прогноза и по всички личи, че ще се окаже вярна - как в близкото бъдеще ще почнем да търсим работа по румънско. (визирам далеч не само пчеларите) Казано по друг начин - да не намирам оферта за пчелар в Румъния, че тази нашата държава ще я отпиша завинаги!!! , както направиха много познати, приятели и роднини, на които им писна разни прекупвачи и чантаджии да ги правят на маймуни. Ще ми разтягат локуми, как цената в Европа била паднала, цената на международния пазар, че криза, че инфлация, че от девет кладенеца вода, а аз съм тъп и неграмотен, и идея си нямам, че ме лъжат повече и от дърта циганка на пазара.

    Тази България е такъв позор, че ме е срам вече да се нарека българин - само измами, ма само измами, нищо друго. Е съжалявам, ала с измами държава нема да стане никога - никога!!! Масово всеки гледа да измами нещо - от циганите по махалите до вратовръзките в парламента, по- голямата част от хората, преобладаващата търси само далаверата, за работа никой не мисли.

    п.п. от много години имам спор с един познат от въз криминалните среди, който все ми повтаря следното - "държава няма да стане, защото българите сме си бандити, всички сме бандити, няма значение министър ли е или обикновен работник". Е - от година на година все повече се убеждавам колко е прав ..... уви. Ми като няма да става държава, да върви на майната си тази България, по- добре да не съществува извън учебниците по история.

    Има 10 божи заповеди там е отговора,а иначе България си е хубава държава ако ги няма тия дето не са избрани,но и това време ще дойде да ги няма.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #4385
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Нашия джамбазин, дето ни мори в нащо и околните села, казал 4,20лв за букета/слънч.

  6. #4386
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Нашия джамбазин, дето ни мори в нащо и околните села, казал 4,20лв за букета/слънч.


    Може ли фирмата колега.Дай да го проверим ко работи и как работи у фейса? Ти колко мед му продаде?Там при вас съм чувал ,че много мед има ама и ДПС/РМ/ е диригент.
    П.П.Добрия пчелар не продава букета сега чака зимата.Ама пусна немотия ни кара да продава ме.
    Сложи ми един пръст на клипа де.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #4387
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Ха, то можело и без субсидии. https://www.youtube.com/watch?v=MhQv42C94ew
    Ходих при тях преди време, даже сложих снимки в една тема за румънските пчелари http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=3225. Само че цените, които тогава ми казаха като изкупни, почти не се различаваха от цените при нас. Във филма казват на колко изнасят, на практика, освен пчелари, са и фирма по изкупуването, т. е. от тези, дето тук из форума само им дъвчем кокалите, но без такива явно не става.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #4388
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Ходих при тях преди време, даже сложих снимки в една тема за румънските пчелари http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=3225. Само че цените, които тогава ми казаха като изкупни, почти не се различаваха от цените при нас. Във филма казват на колко изнасят, на практика, освен пчелари, са и фирма по изкупуването, т. е. от тези, дето тук из форума само им дъвчем кокалите, но без такива явно не става.

    Манипулаците в клипа са много Агро.Сортовете в БГ най вече които дават са ПИОНЕР и ДЖЕНТА.Не вярвам без да е проверил от БГ пчелар да си сложи кошерите на границата и да чака само прашец през Удата да прелитат.
    п.п.Как не му се падна оня другия дето и пчелите не ходят.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4389
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Има нещо в линка, защото не ми го отваря.
    Ето картинката! Никак не е весела, но това са фактите. Вижте само количествата, които се внасят в България всяка година!
    Мед от Украйна.jpg
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #4390
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ето картинката! Никак не е весела, но това са фактите. Вижте само количествата, които се внасят в България всяка година!
    Ееееее, пак ни спаси. Благодаря, че те има.

 

 
Страница 439 от 496 ПърваПърва ... 339389429437438439440441449489 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 15 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 15 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •