Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 368 от 496 ПърваПърва ... 268318358366367368369370378418468 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,671 до 3,680 от общо 4956
  1. #3671
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от icofly Виж публикацията
    Матеев би редно да сложиш знака си за обида,ако човета беше казал нещо за отводките ти,за майките ти!Но щом го слагащ за прекупвачите значи си в играта с тях!!!
    Аз съм борец за справедливост, но все си оставам неразбран .....

    Никой не заслужава да бъде обиждан, още повече от хора, които хал хабер си нямат какво се случва в чуждото канче. Със същия успех бих сложил кръстче и на някой друг, ако те беше обидил несправедливо.

  2. #3672
    Наблюдател
    Регистриран
    30.05.2013
    Мнения
    19
    Ако е възможно дай телефон за контакти на лабораторията.

  3. #3673
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Цитат Първоначално публикувано от niksan_83 Виж публикацията
    Ако е възможно дай телефон за контакти на лабораторията.
    0888124768-МладенТерзийцки

  4. #3674
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Аз съм борец за справедливост, но все си оставам неразбран .....

    Никой не заслужава да бъде обиждан, още повече от хора, които хал хабер си нямат какво се случва в чуждото канче. Със същия успех бих сложил кръстче и на някой друг, ако те беше обидил несправедливо.
    Как да те “разбираме“ преди 2 месеца когато ревеше против фирмата от Раковски? Тогава за какво беше борец? В чие канче гледаше ти?
    П.П. И самода допълня (че да не излезе, че защитавам фирмата от Раковски). За мен и фирмата от Раковски са търгаши. Не може да дойдеш да вземеш проби на 25 човека. И след 2 месеца тихичко да се върнеш, да натовариш най-едрите количества мед на 10-15 човека. И да оставиш другите 10-ина пчелари да ти се молят като просяци да им вземеш меда. За мен това е цигания и търгашество.

  5. #3675
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Статия за цената на меда у нас:
    http://www.desant.net/show-news/37945

  6. #3676
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Не си спомням Матеев да е ревал от Терзийски. Там имаше проблем и беше споделен с нас. Аз също съм споделял горчивия си опит с тази фирма. Това означава ли че съм ревал?

  7. #3677
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.05.2016
    Мнения
    313
    Според мен някои са още в детската градина.Все им се лигавят,реват им,гледат им в канчетата...

  8. #3678
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Как да те “разбираме“ преди 2 месеца когато ревеше против фирмата от Раковски? Тогава за какво беше борец? В чие канче гледаше ти?
    П.П. И самода допълня (че да не излезе, че защитавам фирмата от Раковски). За мен и фирмата от Раковски са търгаши. Не може да дойдеш да вземеш проби на 25 човека. И след 2 месеца тихичко да се върнеш, да натовариш най-едрите количества мед на 10-15 човека. И да оставиш другите 10-ина пчелари да ти се молят като просяци да им вземеш меда. За мен това е цигания и търгашество.
    Борбата за справедливост включва и опити за разбиране на отсрещната страна. Или какво бих направил аз самия, ако бях от другата страна на бариерата. Такова едно мислене много помага да се разбере ЗАЩО отсрещната страна постъпва така. И човек много бързо осъзнава, че и той самия би направил същото, ако беше от другата страна на бариерата.

    Специално при търговските взаимоотношения чувството за морал много лесно може да се изпари. Чувството за справедливост - също. Това важи за всички хора, включая и за пчеларите. Поради тази причина думичките "обещал" или "казал" много често остават без никакво покритие. Ако това все още не сте го разбрали, значи много още има да страдате в този живот.

    Докато пчеларите не започнат да сключват договори за изкупуване с изкупвачите, ще продължават да страдат и двете страни. Причината е изпареното чувство за морал и справедливост и на двете страни, при което бързината на изпаряване зависи право-пропорционално от количеството на катализатора, наречен ПАРИ.

  9. #3679
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    Да ,ама никой не иска да прави договор за 10-15 тенекета

  10. #3680
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Въобще някой прави ли договори.

 

 
Страница 368 от 496 ПърваПърва ... 268318358366367368369370378418468 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •