Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 347 от 496 ПърваПърва ... 247297337345346347348349357397447 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,461 до 3,470 от общо 4956
  1. #3461
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Към тези "никой" да те броим ли и теб?
    Не!До преди час и нещо бях в Турско и като разбрах ви написах. Бях писал някъде,че тази година не ме интересуват цените на меда–дали ще са 2 лв. или 10 лв.,все ми е тая.Моя мед го продадох на зелено/преди да съм го добил/ на 18 .11. 2015 г. на тенеке при цена която ще мечтаете.На такова писане,такъв отговор.Когато мислиш да помогнеш,човешката злоба е неконтролируема.ПАВЕЧЕ ОТ МЕН ,НА НИКОГО НИЩО. Гледай сеир и си кютай.

  2. #3462
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Когато на повечето пчелари меда им стои и чакат по високи цени ,а те падат и даже не се изскупува пускането на партенки че някаде се появява търговец и дава голяма цена без никаква конкретика е дело на болен мозък които се гаври с труда на колегите.

  3. #3463
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Последните приказки на Гърка бяха за малко над 4,00 кинта. Тогава и пловдивчаните даваха 4,10. Да не е луда да дава много повече. 0,10-0,15 стотинки е маржа. Така или иначе колегите дето се хванаха да го чакат да се накани да купува са много вътре. Подозирам, че ако се появи все пак може да изяде мнооооого бой.

  4. #3464
    Автор
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    104
    Пчеларски район
    ДОБРИЧКА
    Последно като говорех с гърка даваше 3 .6 и то за количество само да ви предупредя не му вярвайте дали изобщо ще дойде

  5. #3465
    Потребител
    Регистриран
    28.01.2011
    Мнения
    99
    Пчеларски район
    Раднево
    Той си дойде,направи си тировете(2 или 3 тира) и приключи днес.Дава твърде скромната цена от 4 лв
    Тази година много хора изгоряха покрай неговите обещания.
    Лоялните му клиенти дали другата година ще са му толкова предани след като ги прецака така жестоко ?

  6. #3466
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina Виж публикацията
    Той си дойде,направи си тировете(2 или 3 тира) и приключи днес.Дава твърде скромната цена от 4 лв
    Тази година много хора изгоряха покрай неговите обещания.
    Лоялните му клиенти дали другата година ще са му толкова предани след като ги прецака така жестоко ?
    В Гърция меда е 10 евро. Малко ги е прецакал. Само 5 пъти.

  7. #3467
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от kasapina Виж публикацията
    Той си дойде,направи си тировете(2 или 3 тира) и приключи днес.Дава твърде скромната цена от 4 лв
    Тази година много хора изгоряха покрай неговите обещания.
    Лоялните му клиенти дали другата година ще са му толкова предани след като ги прецака така жестоко ?
    Все се чудя, тоя тъй наречен грък с име Янис, дали преди доста години не се подвизаваше в североизтока и по същия начин приключи бизнеса си по тия земи. А що касае настоящата година, не само той прецака контрагентите си. И това ми се струва е целенасочено.

  8. #3468
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Все се чудя, тоя тъй наречен грък с име Янис, дали преди доста години не се подвизаваше в североизтока и по същия начин приключи бизнеса си по тия земи. А що касае настоящата година, не само той прецака контрагентите си. И това ми се струва е целенасочено.
    Да, подвизаваше се и набързо приключи като сценария беше индентичен - ще дойда - ама никакъв не се поевява, не вдига телефона, ако случайно се появи репликата е една и съща - аз отивам там където ме искат. Може би спряха да го търсят и от 3-4 години не съм чувал да е идвал или изкупувал мед насам.
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  9. #3469
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Същият е- Янис. В къщи е идвал. Много бързо прихвана БГ номерата. Сега май работи по линията Ямбол- Карнобат и нагоре.

  10. #3470
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    За въпросния грък по нашия край преди 2-3 месеца се чу, че бил бит от наши прекупвачи и спрял дейността си. По отношение на заявеното от колегата Гогол
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Не!До преди час и нещо бях в Турско и като разбрах ви написах. Бях писал някъде,че тази година не ме интересуват цените на меда–дали ще са 2 лв. или 10 лв.,все ми е тая.Моя мед го продадох на зелено/преди да съм го добил/ на 18 .11. 2015 г. на тенеке при цена която ще мечтаете.
    дай Боже, повече такива фючърсни сделки при които пчеларите ще могат да продадат продукцията си на цена която ще им е известна предварително.
    Keep Walking...

 

 
Страница 347 от 496 ПърваПърва ... 247297337345346347348349357397447 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •