Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 267 от 496 ПърваПърва ... 167217257265266267268269277317367 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,661 до 2,670 от общо 4956
  1. #2661
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    днес четох коментара на една фирма във форума.Може и да са прави хората,но нека да сложат цена за таз годишен мед от акация То ясно че всяко стадо има мърша.Мен не искам да ме сравняват с хора които мешат мед стар нов,аз имам само тази годишен мед и тия цени за мен са подигравка с труда ни.То душмани душмани ама все може да се намери някой свестен и да да де поне прилични цени.

  2. #2662
    Потребител
    Регистриран
    14.03.2015
    Мнения
    57
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    С поред мен не знаят българскиили цените съм им надолу.
    ... или пък...що да си вдигат сами летвата?
    ... и нещо, което са си лично мои мисли (без да обиждам и ангажирам никого с тях и без да твърдя, че съм прав), кой финансира сайта и за какво го прави

  3. #2663
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    днес четох коментара на една фирма във форума.Може и да са прави хората,но нека да сложат цена за таз годишен мед от акация То ясно че всяко стадо има мърша.Мен не искам да ме сравняват с хора които мешат мед стар нов,аз имам само тази годишен мед и тия цени за мен са подигравка с труда ни.То душмани душмани ама все може да се намери някой свестен и да да де поне прилични цени.
    Е аз пък като имам ланшен и по-ланшен.......да неби да не е мед, моето?????? А?

  4. #2664
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Е аз пък като имам ланшен и по-ланшен.......да неби да не е мед, моето?????? А?

    Валка човека писа за параметрите за мои те не знае и за твои те,но цена има за теб.

  5. #2665
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Svetlyo Виж публикацията
    ... или пък...що да си вдигат сами летвата?
    ... и нещо, което са си лично мои мисли (без да обиждам и ангажирам никого с тях и без да твърдя, че съм прав), кой финансира сайта и за какво го прави
    Може и да си прав,но всеки може да сложи цена на някоя фирма,Без да се обиждаме,но сме като мишки.

  6. #2666
    Потребител
    Регистриран
    14.03.2015
    Мнения
    57
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Може и да си прав,но всеки може да сложи цена на някоя фирма,Без да се обиждаме,но сме като мишки.
    Ми ние сме си мишки (говоря за теб и мен), няма какво да се обиждаме... и прочети пак първият ред от предният ми пост.

  7. #2667
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Svetlyo Виж публикацията
    Ми ние сме си мишки (говоря за теб и мен), няма какво да се обиждаме... и прочети пак първият ред от предният ми пост.



    Може,но аз ако намеря цена винаги ще я споделя тук

  8. #2668
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Те тая цена може да си я заврат в....... Аз ланшния мед вече го връщам пак в кошерите. след 2 месеца ще го извъртя пак и ще им го дам за НОВ.
    А каква беше причината, поради която не го продаде миналата година?

  9. #2669
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Те тая цена може да си я заврат в....... Аз ланшния мед вече го връщам пак в кошерите. след 2 месеца ще го извъртя пак и ще им го дам за НОВ.

    Гледай само кога го даваш ,че както е тръгнало до август ще е роево

  10. #2670
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    Някой правил ли си е сметка колко време в годината отделя на един кошер и оттам колко му е часовата ставка

 

 
Страница 267 от 496 ПърваПърва ... 167217257265266267268269277317367 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •