Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 240 от 496 ПърваПърва ... 140190230238239240241242250290340 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,391 до 2,400 от общо 4956
  1. #2391
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    НЕ не са лоши .За това СТАДО което сме даже и тези цени са високи .ЗА толкова години отравяне .Бездействие на всички държавни администрации .Бездействието на всички прецедатели на пчеларството .ТОВА ЗАСЛУЖАВАМЕ .
    Както се казва ОПРОСТАЧВАНЕТО на хората,повсеместно ,дава резултат ! Ниски цени,ама всеки си пасува ! И политиците ни го набиват,ама си траем ! Демонстрираме БИВОЛСКО търпение и се спасяваме поединично,като само си мислим ,че ще ни подмине тая ниска покупна цена и на нас видиш ли,ще ни дадът по-висока такава ! Да,ама НЕ.

  2. #2392
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Не е ли малко рано да се търсят истинските цени? Сезона едва започва, пазара още не се е размърдал.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #2393
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    НЕ не са лоши .За това СТАДО което сме даже и тези цени са високи .ЗА толкова години отравяне .Бездействие на всички държавни администрации .Бездействието на всички прецедатели на пчеларството .ТОВА ЗАСЛУЖАВАМЕ .
    Както се казва ОПРОСТАЧВАНЕТО на хората,повсеместно ,дава резултат ! Ниски цени,ама всеки си пасува ! И политиците ни го набиват,ама си траем ! Демонстрираме БИВОЛСКО търпение и се спасяваме поединично,като само си мислим ,че ще ни подмине тая ниска покупна цена и на нас видиш ли,ще ни дадът по-висока такава ! Да,ама НЕ.

  4. #2394
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    след тоя студ и сняг да ли ще се вдигне цената на меда че гледам 3-3,5лв за рапицата

  5. #2395
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Аз (пък и много други хора) отдавна имаме информация какви ще са изкупните цени тази година. Знаем и защо това е така. За съжаление обаче горчивия ми опит от миналата година ми казва, че тази информация НЕ ТРЯБВА ДА СЕ КАЗВА НА ПЧЕЛАРИТЕ. Те не го заслужават това. Тяхната благодарност за навременно подадената информация я няма никаква, а тяхната злоба няма край, особенно ако трябва да я излеят върху този, които им дава информацията.

    Та това, което аз го знам, вече го знаят поне 10-15% от пчеларите, и както виждате, никой досега не е посмял да го напише в тази тема. Няма да го напиша и аз. Съжалявам, но каквото повикало, това се е и обадило......... Аз съм пас, и списъка с теми, по които съм се зарекъл повече нищо да не пиша, с всеки изминал ден става все по-дълъг и по-дълъг......... Съжалявам .......

  6. #2396
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    може би си прав за себе си матеев но въпросът ми бе друг защото както е тръгнало акация ще има малко а някъде и двете паши ще са заедно

  7. #2397
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    НЕ не са лоши .За това СТАДО което сме даже и тези цени са високи .ЗА толкова години отравяне .Бездействие на всички държавни администрации .Бездействието на всички прецедатели на пчеларството .ТОВА ЗАСЛУЖАВАМЕ .
    Пчеларите наистина заслужават участа си, но не заради бездействието на преЦедателите, а заради собственото си бездействие и ще ме извиниш - заради собствените си грешни разбирания за това как функционира пазарната икономика и въобще живота като цяло (съвременния живот).

    Забележи как в твоя постинг ти се опитваш да намериш НЯКОЙ ДРУГ ВИНОВНИК за собствените ти проблеми. Ами докато търсиш вината В НЯКОЙ ДРУГ, много има да чакаш да ти се разрешат личните проблеми. Един живот няма да ти стигне в чакане, ако наистина само чакаш.

    Едно нещо не ми стана ясно - наистина ли вярваш, че НЯКОЙ ДРУГ е длъжен да мисли и да се бори за твоите лични проблеми?

  8. #2398
    Автор
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    104
    Пчеларски район
    ДОБРИЧКА
    При една лоша година цените ще тръгнат нагоре както май се очертава. В момента ни използват защото има още доста мед непродаден и ни пускат всякакви заблуди за цените каде бил по евтин но така ще е като сами си сабуваме гащите

  9. #2399
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от enchev Виж публикацията
    При една лоша година цените ще тръгнат нагоре както май се очертава. В момента ни използват защото има още доста мед непродаден и ни пускат всякакви заблуди за цените каде бил по евтин но така ще е като сами си сабуваме гащите
    За гащите не съм съгласен.Всеки може сам да си направи сметката за цената и да ли му е изгодно.

  10. #2400
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Лани украинците ни виновни.......сега пък кого ли ще ползват за оправдание търгашите.

 

 
Страница 240 от 496 ПърваПърва ... 140190230238239240241242250290340 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •