Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 228 от 496 ПърваПърва ... 128178218226227228229230238278328 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,271 до 2,280 от общо 4956
  1. #2271
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Затова, не е лошо когато някой реши да прави пчелин. Първо да провери има ли терен дето, има налични условията за които говори Зуница. А не в двора, а около него 500 кошера. И се почва с въпросите, че и се докачат някои от по- младите. Демек изпървом аз като почвах първо помислих за реализация на тоя мед . После, коя е най- масовата система в района. Намерих условията за непрестанно развитие от март до септември. И сега задавам въпроси на колеги....
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #2272
    Наблюдател
    Регистриран
    17.12.2015
    Мнения
    43
    Пчеларски район
    Пловдив
    Току що разгледах брошурата на Кауфланд.Промоция на мед от 26,02 до 28,02 цена за килограм 5,99.
    Моля ви, не линчувайте вестоносеца.
    Всяко сложно нещо,се състои от множество прости неща.

  3. #2273
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Спокойно! Ниската цена ми подсказва, че и процента на меда в опаковката не е достатъчно висок.
    Те без основателни причини едва ли ще правят промоция.

  4. #2274
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Величков Виж публикацията
    Току що разгледах брошурата на Кауфланд.Промоция на мед от 26,02 до 28,02 цена за килограм 5,99.
    Моля ви, не линчувайте вестоносеца.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Спокойно! Ниската цена ми подсказва, че и процента на меда в опаковката не е достатъчно висок.
    Те без основателни причини едва ли ще правят промоция.
    По това проличава колко този мед е и мед, не че ние не го знаем това, но да се видят те какво предлагат. Кучето отдавна спря да яде кренвирши и наденица.

  5. #2275
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Хората,за да оценят качественият мед,трябва да опитат некачествен.Нека не се сърдим на веригите.Ако не бяха те,трябваше на всяка сергия да поддържаме по един буркан с фалшив мед и като опитват,да им обясняваме какво не може да се нарече мед.Това,те ни го спестяват.Който е свикнал да яде боклуци,ги яде цял живот и не прави разлика.Все едно на алкохолик да предложиш 100 годишен арменски коняк.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  6. #2276
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    На етикетите в Кауфланда мисля, че пише пчелен продукт, а не мед, така че това е, така да се каже подвеждаща информация, но се оказва, че не лъжат, и съответно не може да им се търси отговорност....както се казва - кьорав на карти не играе!

  7. #2277
    Наблюдател
    Регистриран
    17.12.2015
    Мнения
    43
    Пчеларски район
    Пловдив
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    На етикетите в Кауфланда мисля, че пише пчелен продукт, а не мед, така че това е, така да се каже подвеждаща информация, но се оказва, че не лъжат, и съответно не може да им се търси отговорност....както се казва - кьорав на карти не играе!

    Пчелен мед 100% чист,полифлорен 1 кг.
    Стара цена 9.29 35% по-евтино! 5.99 лева
    Пластмасова кофичка 1 кг. Фирма Rubikon.На етикета на кофичката пише МЕД 100% чист.
    Всяко сложно нещо,се състои от множество прости неща.

  8. #2278
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Аз пък дочух, за изкупна цена на едро 6 лева за кило.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #2279
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Сладка тема, като мед.Чета и се кефя, как хора дето са изкарали мед, колкото да си намажат една филийка, определят качество ,цени ,переспективи в бранша и т. н....

  10. #2280
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Е вярно е че и другите взимат. То е ясно като бял ден но аз категорично отричам да съм ги подкрепял.
    Колко пъти ? Само 2 пъти от Кумова срама и след това ти стават кумири и идоли за подражание .Защото те са бъдещето на нашата кретаща икономика .Следваме пътя на хората на които искаме да приличаме.''............................. и други вземат ."'–че сложи им вето,щом си в такава държавна служба.Нали за това си там и получаваш заплата от нас ,данъкоплатците .Ами стегни се малко ,удари с юмрук по това златно ,доходоносно бюро и кажи НЕ .Или ако го направиш ще изхвърчиш на плочките ,и тогава глад,глад,ама много глад ?

 

 
Страница 228 от 496 ПърваПърва ... 128178218226227228229230238278328 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •