Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 190 от 496 ПърваПърва ... 90140180188189190191192200240290 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,891 до 1,900 от общо 4956
  1. #1891
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Днес говорих с Младен от Апимел.Каза,че другата седмица ще минат и товарят на 5лв.Някак си обаче им нямам доверие и ми се струва че ако дойдат ще обяват друга цена в последния момент.Някой да знае нещо или някой да е давал на тях през последните седмица-две?Днес ми каза че са били в Левски и после към Козлодуй.

  2. #1892
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    Днес говорих с Младен от Апимел.Каза,че другата седмица ще минат и товарят на 5лв.Някак си обаче им нямам доверие и ми се струва че ако дойдат ще обяват друга цена в последния момент.Някой да знае нещо или някой да е давал на тях през последните седмица-две?Днес ми каза че са били в Левски и после към Козлодуй.
    Колко време мина от както ти взеха пробите?

  3. #1893
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Колко време мина от както ти взеха пробите?
    На 26-ти август ги взеха.

  4. #1894
    Автор
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    104
    Пчеларски район
    ДОБРИЧКА
    Добре всички казват че има предлагане от Украйна на евтин мед но защо свалят само 20 - 30 ст. да отидат да си го вземат от там .Май ни подготвят за догодина и затова ще сме си виновни самите ние

  5. #1895
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Тоз Украйнски мед , да не излезе Китайски най на края
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  6. #1896
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    Днес говорих с Младен от Апимел.Каза,че другата седмица ще минат и товарят на 5лв .
    Колега ,за изясняване -теорията на вероятностите би ли споделил : ти ли се обади на Младен или той на тебе.

  7. #1897
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Колега ,за изясняване -теорията на вероятностите би ли споделил : ти ли се обади на Младен или той на тебе.
    Вчера Младен се е обадил на колега от селото където е пчелина ми и му е казал-ще идваме следващата седмица кажи на другите колеги от село да имат впредвид,цената която даваме в момента е 5лв.Това ми го казаха снощи и аз днес реших да му се обадя да видя какво ще ми каже.
    А сега ти ще ми кажеш ли какво отношение има твоя въпрос към въпроса,който аз зададох?

  8. #1898
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    На 26-ти август ги взеха.
    А тази цена от 5 лв. е договорената през август когато са ви взели пробите?
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  9. #1899
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    А тази цена от 5 лв. е договорената през август когато са ви взели пробите?
    Не.Договорената през август цена бе 5.50лв за кг.Днес като говорих с Младен ми каза така-Цената не е същата,сега можем да предложим 5лв,ако не сте на зор изчакайте може би след нова година ще е друга цената.

  10. #1900
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    Вчера Младен се е обадил на колега от селото където е пчелина ми и му е казал-ще идваме следващата седмица кажи на другите колеги от село да имат впредвид,цената която даваме в момента е 5лв.Това ми го казаха снощи и аз днес реших да му се обадя да видя какво ще ми каже.
    А сега ти ще ми кажеш ли какво отношение има твоя въпрос към въпроса,който аз зададох?
    Във връзка с теорията на вероятностите ,при положение ,че той се е обадил -означава ,че наистина ще дойде.В другият вариат ,можеше да чакаш следващата седмица ,ама коя точно не се знае.От твоите постинги се вижда ,че независимо от ранното заявяване на продажба не си успял.От тук пък теорията за ослушването ,като причина ,че не сме взели добра цена -издиша.Видно е ,че много хора чакат с месеци , включително и аз.

 

 
Страница 190 от 496 ПърваПърва ... 90140180188189190191192200240290 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •