Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 21
  1. #11
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Моето отношение към Facebook групите и към другите форуми е неутрално. Не ги считам за врагове нито пък имам някакво намерение да правя някаква конкуренция с тях. Член съм на повечето групи и форуми и ползвам информация от всичките.

    Ако някой има някакво отношение към останалите, то това го забелявам при вас. Ето какво правите, което аз не го правя във вашите групи и форуми:

    1. Непрекъсната агитация хората да дойдат при вас
    2. Много, много линкове в този форум към вашата група. Под път и над път, включая и в подписите ви, при това накачулени в дълъг списък.
    3. Непрекъснати подмятания какви катастрофи са се случили тука, каква невероятна трагедия е настъпила и как хората бягат от тука, че чак си счупват краката

    Гледам ви и си мисля дали самите си вярвате на това, или просто се чудите какво още да измислите. При всички случаи от съображения за тактичност си мълча.

  2. #12
    Aз ти писах и по горе Владо се оля но за това си админ за да вземеш мерки не само под името да ти пише администратор. Да си видял от мен каквато и да е агитация ? Няма и да видиш .... Я най хубаво ми Блокни акаунта. Знам че има такава опция. Така мненията ми няма да се изтрият нали това е проблема мненията. Така че правиш ми акаунта неактивен!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  3. #13
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Та моето предложение към всички форуми и групи е следното:

    Нека хората (посетителите) свободно и спокойно да си комуникират където си искат и когато си искат. Имат си глави - нека сами да си решават. Не е необходимо да бъдат агитирате или да се правяте тънки намеци или провокации и т.н. Това се вижда от всички и в един момент започва да дразни. Що се онася до мене, аз няма да трия постинги с агитации, но не ви ли е страх, че може да се получи обратния ефект?

    Та всъщност това е моето предложение за "обединение" или за "мирно съвместно съществуване" и както виждате, аз вече си го спазвам.

  4. #14
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ianev
    .... Я най хубаво ми Блокни акаунта. Знам че има такава опция. Така мненията ми няма да се изтрият нали това е проблема мненията. Така че правиш ми акаунта неактивен!
    Това с блокирането също е някаква форма на демонстрация. Аз карам ли ви да ме блокирате по вашите групи? Не. Като не ми харесва, не се логвам. Ако някога преосмисля - ами пък ще се логна. Трябва ли обаче всеки път това да го обявявам на всеослушание?

  5. #15
    Никаква Агитация не правя. Грешно си ме разбрал. Агитацията е правих с декларацията която собственоръчно написах с цел по голямо разпространение. Там изложих моето мнение за наболелите проблеми на сектора и бях подкрепен от голяма част от колегите. Защото това са проблеми който не касаят само мен а всички. И така нареченото обединение беше яхнато от СБП и бе опорочено за това повече в нищо не участвам. Но и не мога да разбера колега как успя за седмица да разбиеш този форум който бе една институция. Не мога да си отговоря. И не си ли зададе въпроса че обратния ефект ще е само един голяма част от колегите ще спрат да споделят опита и знанията си... Гледам искаш да заслужиш доверието на колектива но това няма как да стане до момента отблъскваш повече колеги от колкото да привличаш. Изкарай една зима зазими си семействата сподели опита си и тогава чакай мнение от колегите. Тогава може и да те вземат на сериозно. А не както стана изскачаш ми преди няколко месеца и си виждал пчела само по телевизора. Идваш мяташ едни романи, копуваш ми форума и как да не очакваш негативен ефект ? Това е последно мнение което пиша в този форум. Дори няма да ти отговоря на последвалия коментар
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  6. #16
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ето предложението синтезирано в конкретни точки, които при желание от тяхна страна могат да станат правила на всички форуми и групи:

    1. Всеки регистриран посетител на всеки един форум или група има правото да бъде регистриран посетител и на всички останали форуми или групи.

    2. Всеки регистриран посетител на форум или група има правото свободно да си изказва мнението за тема или постинг в друг форум или група.

    3. Всеки регистриран посетител на форум или група има правото да слага неограничен брой линкове към теми от други форуми или групи.

    4. Всеки регистриран посетител на форум или група има правото да ползва цитати или снимки/картинки/файлове от други форуми или групи, стига това да не влиза в конфликт с някакво изрично обявено авторско право.

    5. Забранява се посетител на един форум или група да обижда човек от друг форум или група. Модераторите на всеки един форум или група защитават достойнството на хората от всички форуми и групи.

    6. Забранява се хората да се агитират за прехвърляне от един форум или група в друг форум или група. В това число влизат и всякакви тънки намеци или измислени компромати с цел прехвърляне на хора от едно място на друго.

    7. Забраняват се всякакви сравнения от вида "тука е зле, а там е по-добре". Нека хората сами да си преценяват къде е зле и къде - добре.

    Ами това измислих набързо и това е моето предложение към останалите форуми и групи. Очаквам отговор и/или забележки, други предложения и т.н.

  7. #17
    Аз съм ЗА, да си разменяме полезни материали, статии, теми и всякаква полезна информация за пчели и пчеларство.До колкото повече хора стигне, толкоз по добре.Само така пчеларството може да върви напред

  8. #18
    Цитат Първоначално публикувано от Владо-Gillan
    Аз съм ЗА, да си разменяме полезни материали, статии, теми и всякаква полезна информация за пчели и пчеларство.До колкото повече хора стигне, толкоз по добре.Само така пчеларството може да върви напред
    И аз съм "ЗА"
    Нищо не е вечно,дори благодарността.
    "Ренар"

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Адаш(ianev)нямам никакво право или желание да се сърдя ,при положение ,че си напълно прав ,само ти изрази веднъж мнение и тактично спря да се занимаваш със провокации ,караници и от тоя сорт .Относно обединение иман предвид за такова което да е официално регистрирано за да общува с институциите и да разбие пчеларската мафия (лицензирани майко-производители ,лапачи на субсидии ,отводки по 150 лева био пчелари дето мацат кошери с фасаген и куп друга смрад )коопериране за продажба на меда ни на едро на добри цени(в това число зад граница)изолиране на прекупвачите и доколкото е възможно лодовете от трудът ни да остават за нас ,както и много други такива хубави за пчеларите неща.не може СТАРОТО ЗЛАТО да струва по малко от течен шоколад(течна химия ),защо да купуваме основи след като можем да направим наша пчеларска фабричка (вижте румънците,имаше писано тук за техния кооператив )

  10. #20
    Цитат Първоначално публикувано от estabien6
    Адаш(ianev)нямам никакво право или желание да се сърдя ,при положение ,че си напълно прав ,само ти изрази веднъж мнение и тактично спря да се занимаваш със провокации ,караници и от тоя сорт .Относно обединение иман предвид за такова което да е официално регистрирано за да общува с институциите и да разбие пчеларската мафия (лицензирани майко-производители ,лапачи на субсидии ,отводки по 150 лева био пчелари дето мацат кошери с фасаген и куп друга смрад )коопериране за продажба на меда ни на едро на добри цени(в това число зад граница)изолиране на прекупвачите и доколкото е възможно лодовете от трудът ни да остават за нас ,както и много други такива хубави за пчеларите неща.не може СТАРОТО ЗЛАТО да струва по малко от течен шоколад(течна химия ),защо да купуваме основи след като можем да направим наша пчеларска фабричка (вижте румънците,имаше писано тук за техния кооператив )
    Аз Емо го разбирам, човека написа саморъчно декларацията, писмата до Мария Габриел, кипеше около целият протест, обясняваше на всеки поотделно за какво става въпрос, събираше онлайн подписката, за всичко това информираше чрез сайта, групата дори и тук във форума....И накрая какво стана, съюза открадна идеята, само смениха името на Емо със името на Даниела...И въпреки всичко това бат Емо приема нещата доста стоически и спокойно, ако бях аз досега да съм сритал тези измекяри

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •