Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 76
  1. #31
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Не, бях посещавал форума известно време, зачетох първата тема и виждам тази боза дори с участие на администратор. Не стига, че простотията е навсякъде около нас, но виждам че трайно се е преместила и тук. Като епизод от "Престъпни намерения" в главната роля на Хорейшо е администратора.

  2. #32
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Ruddy30
    Няма и да вадя мед. Ходил си на пчелина му и си видял инвестиция ...
    Да идвал е на пчелина,(ела заповядай и ти) и е видял ИНВЕСТИЦИЯ градена 30год.И не взимай участие от чуждо име от сорта,кой е добре,кой ще успее,а за презентирането нещо си се объркал и Лалов, да има го и ще го има.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  3. #33
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889

    Re: ИЗКУПНИТЕ ЦЕНИ В БЪЛГАРИЯ

    Цитат Първоначално публикувано от Ruddy30
    Призовавам всички пчелари от България да не продават меда си на монополните прекупвачи
    че то други има ли? И мислиш ли, че ако им се заинатим и не си продадем меда, те ще почнат да реват за нас?

    п.п. износа не пчелен мед сме го обсъждали не един път в този форум - на всеки му е ясно, че това съвсем не е проста, нито лесна работа, а и струва както много пари, така и много време.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  4. #34
    Бихте ли дали РСС на Руди и Желязко да им видим и ние айпитата, някой казал че писали от едно айп, и само на базата на думи трябва да вярваме и нападаме даден колега и човек.Покажете разпечатката да ви кажа евала, дотогава това са думи на вятъра.

    п.п. По принцип продавам буркана за 8 лв, но Заради Руди си продадох акацията още на зелено за 7 и 50 кг, липата също на 7 и 50 кг (на тенекета), сега за ливадата ще видим каква е цената, та може да е измамник както казвате, ама аз бих работил и занапред със този измамник.Та ако искате пуснете айп, ако искате не ги пускайте и продавайте мед за 3 и 80, 4 лв. на неизмамниците

  5. #35
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Все пак аз не получих разумно обяснение как двама непознати (Желязко и Руди) се търсят един друг, а IP адреса им е един и същи.

    И след като ме предизвиквате - ето го: 46.253.15.78

    От този адрес са писали и двамата преди време, от този адрес пише Руди и сега.

    Да продължа с обвиненията:
    Преди време Руди ми написа ЛС с молба за контакт. Опитах се да направя този контакт. Отговорих му, също така му написах и един мейл. Отговор НИКАКЪВ.

    Също и Желязко - къде си бе човек. Нали търсиш мед по 4.0 EUR. Ето аз имам няколко тона. Ела и си го вземи. Защо се криеш?

  6. #36
    Аз не казвам, че лъжете за АЙП, казвам, че от Руди поне лично аз съм доволен и със радост ще работя и занапред със него.Между другото ако искаш провери моя айп и от къде пиша, вчера останах изумен....Проверих си айп и адреса, и ми дава че съм във София, а аз в този момент съм на 100 км от там във с.Слатина-Берковско.Така че не е важен айп адреса, в случая е важен МАК адреса - сиреч номера на ЛАН картата, сравнете МАКовете и ако има сходство предприемете нужните действа.Навремето когато имах радио плащах 2 айпита, едно виртуално и едно реално, и когато ходех в ПРОФОН, винаги ме питаха защо сървърите са във Монтана, а реално те бяха във Берковица.
    п.п. г-н.Матеев, аз не ви предизвиквам, просто останах най малкото изненадан и изумен от темата и искам да стигна да истината, затова питам тези неща.Не вземам ваша страна, нито страната на Руди, за мен истината е над всичко, просто казвам от опит, че Руди на мен ми помогна, за другите не знам, ако има ужилени нека се изкажат.

  7. #37
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ами ако прочетеш темата назад ще видиш, че в първия си постинг аз просто написах, че вероятно Руди си прави майтап. Не съм го обвинявал, но наисатина с модераторите обсъждахме ситуацията, и то е по една единствена причина - да не би случайно някой да бъде измамен, а ние да сме знаели и да сме си мълчели. Тоест искахме да направим добро.

    Недей да съдиш от позицията на бъдещето. Кажи ми ти как би постъпил, ако попаднеш в подобна ситуация, която прилича на разиграване на театър от един и същи човек с някакви измислени цени, които все още не са доказани. Ето в цяла България вече има хиляди тонове мед. Къде са прочутите изкупвачи по 4.0 EUR? Нима не си наясно, че меда пак се изкупува по 4.0 BGN !!!!!

    BGN, а не EUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #38
    Наблюдател
    Регистриран
    18.04.2013
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Каспичан, обл. Шумен
    Матеев моят Емайл е r.h.tashkov@live.co.uk и да това е моето ИП 46.253.15.78 Но не съм Желазко.Емайл почти на никой не го давам, но може да съм писал някъде другаде по форумите. Не си спомням даже за какво съм ви търсил чух само , че имате интерес в пчеларството като бизнес.

    Искам да ви задам най любезно няколко въпроса:

    Като инвеститор в пчеларството вие потърсихте ли пазар във своя бизнес-план за вашите пчелни продукти ?
    Има няколко фирми като Кандела груп който трябва да изпълват квоти за износ и изкупуват меда над 10 тона. Дребните прекупвачи който им закарват по 10 тона печелят по няколко хиляди на курс. Работите ли вече с една от тези фирми? Последен трети въпрос:
    Имате ли ваш личен добив който ще продадете някаде ?
    Ако не си част от решението, бъди част от проблема!

  9. #39
    Владо ти си видял че си в София. Защото доставчика ти е с седалище София и там са регистрирани Мрежите сиреч Ай-пи-тата. Няма значение къде си физически а на кой адрес са регистрирани . Мак Адреса също се сменя аз го правя за 20 сек.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #40
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Ruddy30
    ...Искам да ви задам най любезно няколко въпроса:

    Като инвеститор в пчеларството вие потърсихте ли пазар във своя бизнес-план за вашите пчелни продукти ?
    Има няколко фирми като Кандела груп който трябва да изпълват квоти за износ и изкупуват меда над 10 тона. Дребните прекупвачи който им закарват по 10 тона печелят по няколко хиляди на курс. Работите ли вече с една от тези фирми? Последен трети въпрос:
    Имате ли ваш личен добив който ще продадете някаде ?
    Все още не съм станал достатъчно едър медопроизводител. Кошерите ми все още са по-малко от 1000. В бъдеще обаче това няма да е така. Нямам никакви проблеми с международните контакти както за доставки, така и за продажби. Нямам никакви проблеми и с ТИР-овите количества, които са необходими за международна търговия. Въпрос на време е всички тези неща да си дойдат на мястото. В бъдеще може би дори и ще стана прекупвач на мед, и когато това стане, ще постъпя както постъпих и с восъка - ще разкрия публично всички кирливи ризи (ако има такива) и ще предоставя информация от първа ръка, която да е ТОЧНА и ВЯРНА.

 

 
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •