Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 76
  1. #41
    Наблюдател
    Регистриран
    18.04.2013
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Каспичан, обл. Шумен
    Ала бала аз съм бил писал на себе си от моя си ИП. Hide ip и все такива са безплатни винаги мога да се скрия за по малко от 5 секунди.

    То е ясно, че ще станете прекупвач. Толкова много балъци на дребно има който си продават меда на каквато цена им се кажа много по ниска от Европейските стандарти. Естествено прекупвача гледа да вземе на най ниска цена медеца за да има по голяма печалба. Много добър бизнес в този отрасъл защото няма организация която да обединява пчеларите . Еми успех ви желая набарали сте нишата . Те найстина 90% от пчеларите са доволни на 4 лева килограма без данаци. Докато има агнета ще има и касапи. има около 2000 дебни пчелини със до 200 кошера средно. За един прекупвач си е златна мина България.

    Само пари и пак пари ви чакат в този бизнес както пчелите работят за пчеларите така и пчеларите ще работят за вас. Един ден ви пожелавам да си изпълните всички материални желания и направите нещо полезно за общото пчеларство в БГ. Така хем богат ще сте хем ще ви уважават всички...
    Ако не си част от решението, бъди част от проблема!

  2. #42
    Аз не визирам теб лично, освен тук във форума темата се повдигна и на други места във интернет, със точен лйнк към темата във форума.Понеже там писаха много хора, и никой не слушаше другия, реших да попитам тук какво става, защото все пак обявата е пусната тук.Разбрал си ме грешно, ако си мислиш че казвам Матеев обвинява Руди, напротив, понеже гледам че пишеш едно към едно, зададох въпроса си към теб.

  3. #43
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Само попитам Руди; какви са минималните количества мед който се изкупува от вас?

  4. #44
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Аз малко не вдявам за какво е патардията - ако има прекупвач даващ 4евро, то със сигурност ще убие всякаква конкуренция и ще бъде залят от мед, респективно ще спечели и той едни наистина много добри пари. Ако Ruddy30 е такъв прекупвач то няма начин да не му се чуе името - просто не съществува такава възможност.

    В случая какво виждам - Маteev при все, че координатите му не са тайна, първо е търсил към момента доколкото разбирам чака, точно еди кой си прекупвач да дойде и да му вземе меда на въпросните пари, дали ще се случи това само времето ще покаже, останалите приказки са просто безсмислено разтягане на вече дъвкани локуми.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  5. #45
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    На една от обявите в сайта от Русе мисля,че беше ми предложи 3,80лв БЕЗСРАМНИЦИ.

  6. #46
    Наблюдател
    Регистриран
    18.04.2013
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Каспичан, обл. Шумен
    Колега не искам да пиша тук администраторите са много лоши а и не знам какви хора има тук няма снимка няма профил не се знае кой е какво и какъв е. Влез в нашта група има още 6-7 групи в интернет всички се знаем само в едната вече сме 1300 пчеларя https://www.facebook.com/groups/2790..._comment_reply
    Ако не си част от решението, бъди част от проблема!

  7. #47
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Предлагам темата да бъде изтрита

  8. #48
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Колега не искам да пиша тук администраторите са много лоши


    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Предлагам темата да бъде изтрита

    ЛОШ администратор
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  9. #49
    Наблюдател
    Регистриран
    11.08.2013
    Мнения
    2

    zdravei

    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Aйде по полека Руди. Аз съм ходил на пчелина на този един Лалов както му казваш и общо взето имаше едно предаване с Тодор Колев "Как ще ги стигнем". Така че не класифицирай хора който не познаваш. А един Ай-Пи адрес няма как да е в няколко града освен ако не ползвате с въпросните измамници едно и също прокси което мен лично ме съмнява. Но да навлизам IT сферата че вече ми е дотегнало 15 години се занимавам с това. А колкото до мед-а на колегата Лалов не бери грижа той не му стига не му е проблема пласирането. Продай ти 1 Тир мед навънка и тогава лей акъл на нас. Вече ни дотегна само да мяташ някакви тънки упреци и то към хора който сигурно колкото мед са извадили ти няма да извадиш!

    Zdraveite Ianev,moje li da mi dadete kontakt na 4ujdestranna firma i az imam 1 tir med za iznos!
    blagodarq predvaritelno.

  10. #50
    Наблюдател
    Регистриран
    11.08.2013
    Мнения
    2
    zdravei Ruddy,kolko med iska6,kakuv i na kakva cena go izkupuva6... moje6 da me potursi6 na skype evgeni757

    Спазвай правилата на форума - пиши на кирилица

 

 
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •