Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 18 от общо 18

Тема: МАТОЧНИЦИ

  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    01.10.2012
    Мнения
    38
    Колега много ще съм ти благодарен ако ми изпратиш 1 маточник, спешно ми трябва! Във нещо ако го увием нестава ли - примерно памук?

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    :D в памук но иска градуси .Няма ли някои от твоя край да ти даде .Към човека от Бургас ,ако искаш ела утре да ти дам един маточник (ако си на зор)ако почакаш до края на другата седмица ще мога да ти дам няколко от мен и от комшията на когото чистих тези на 4ти ден преди 5 часа .So sorry Gaika

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    24.05.2013
    Мнения
    30
    колега,а мога ли да си купя от теб няколко семки от този прословут ЛОФАНТ? Цяла варна съм обиколил и цветарски и билкарски магазини и агро и всякакви не можах да намеря такова животно...гледам го на картинката и ми изглежда готино,пък имам много свободно място в двора край пчеличките да има къде да си играят

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Има един от Дъскотна ,продава семе.Ако идваш към Слънчев бряг обади се,сега мога да ти дам малки растения ,15 парчета ,иначе вече е късно за сеене на семе ,чаят е много добър наистина

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    24.05.2013
    Мнения
    30
    а растенията дали няма някаква опция по еконт ли спееди или нещо такова да се пратят като чупливо? примерно в някоя картонена кутия или ддз...че наистина съм мераклия ,обаче доста далече ми идва те са към 70-80 км от варна види ми се sadsmile;

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282
    Мой приятел пътува често мога по него да пратя само да го посрешнеш.Имам отново няколко маточника пред запечатване ако иска някой да идва тези дни,въпреки ,че сега е сезона на роенето :D

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    01.10.2012
    Мнения
    38
    колега маточници можешли дами пратиш с еконт?

  8. #18
    Някой от колегите/около Гр.София/да дава или продава маточник/майка/?

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •