Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 33
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448

    Корупцията!!!

    Грозната истина в България !

    https://www.youtube.com/watch?v=89lh8zs6PJQ

    Какво ни чака ,ако попаднем на такива гавази. Някъде из форума ,Матеев беше описал ,какво му се се случвало с колата ,чанта с документи и т.н.
    Излиза,че нормалния човек в България е като пчела! От всякъде дебнат неприятели
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    15.03.2016
    Мнения
    11
    Точно тук му е мястото за обяснение за гн Матеев , когато казах ,че до него има човек които е наи големият мошенник в пчеларството е Иван Кожухаров . Точно заради такива като него се правят такива еквелибристики в земеделието . Незнем дали го познавате толкова добре.

  3. #3
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от nas111 Виж публикацията
    Точно тук му е мястото за обяснение за гн Матеев , когато казах ,че до него има човек които е наи големият мошенник в пчеларството е Иван Кожухаров . Точно заради такива като него се правят такива еквелибристики в земеделието . Незнем дали го познавате толкова добре.
    Най-големият мошеник в пчеларския сектор е Калоян Кисов и неговата мафиотската групировка около доцента. А Кожухаров е само потърпевш, който не успява да се защити адекватно. Както виждаш, в момента Калоян Кисов се опитва да дискредитира и мене, бълвайки измислици, лъжи и измами в публичното пространство. Калоян Кисов, Ганчо Ганев и още 2-3 човека около тях са хора с болна психика и престъпно мислене. Ако ви е любопитно, ще отворя тема във форума и ще поразкажа това онова, като ще го подкрепям и с доказателства там, където ги имам.

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Най-големият мошеник в пчеларския сектор е Калоян Кисов и неговата мафиотската групировка около доцента. А Кожухаров е само потърпевш, който не успява да се защити адекватно. Както виждаш, в момента Калоян Кисов се опитва да дискредитира и мене, бълвайки измислици, лъжи и измами в публичното пространство. Калоян Кисов, Ганчо Ганев и още 2-3 човека около тях са хора с болна психика и престъпно мислене. Ако ви е любопитно, ще отворя тема във форума и ще поразкажа това онова, като ще го подкрепям и с доказателства там, където ги имам.

    Ами ти отдавна го предложи да го направиш, но не го направи до сега - действай. Покажи на останалите кой кой е, за да се знае и всеки да си избере към кой да се насочи. Повечето все още се чудят и висят във въздуха. Мисля, че ако се изяснят нещата и всеки вземе някаква позиция ще се получи това за което се борим уж - обединение. И не обединение, а просто едната пчеларска фракция да надделее над другата с по - доброто си отношение към този вид дейност - пчеларството.

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ами ти отдавна го предложи да го направиш, но не го направи до сега - действай. Покажи на останалите кой кой е, за да се знае и всеки да си избере към кой да се насочи. Повечето все още се чудят и висят във въздуха. Мисля, че ако се изяснят нещата и всеки вземе някаква позиция ще се получи това за което се борим уж - обединение. И не обединение, а просто едната пчеларска фракция да надделее над другата с по - доброто си отношение към този вид дейност - пчеларството.
    Както, казах .... Обичам да псувам, конкретно . Така ще изразя, личното си мнение, и напсувания ще ме разбере на 110 % . Плюс това ако е придружено със снимка , получателя ще получи и бонус !
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Remi Виж публикацията
    Както, казах .... Обичам да псувам, конкретно . Така ще изразя, личното си мнение, и напсувания ще ме разбере на 110 % . Плюс това ако е придружено със снимка , получателя ще получи и бонус !

    Две в едно.



  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Да тегля една .....
    Добре де , една поздравителна телеграма ?

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    15.03.2016
    Мнения
    11
    гн Матеев съгласен съм с вас ,че Калоян ,Марин който е кум на професора , вкючително професора и Ганчо са виновни ,но не подценявайте И . К той е мошенник от клас , и ако не се отарвете от него цяла югоизточна България на която е длъжник няма да ви повярва.

  9. #9
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    В Кожухаров живеят 2 човека - добрия Кожухаров и не чак дотам добрия Кожухаров. Първият е гений с невероятно силна памет и с изключително добри юридически познания, от които ние пчеларите се нуждаем, защото няма кой друг. МЗХ ги е страх именно от този Кожухаров, защото той непрекъснато им открива противоречия в пчеларското законодателство и не един път е спасявал целия сектор от безумията, които те се опитват да наложат на сктора. Ярък пример е последното безумие с Наредба 10.

    Вторият Кожухаров е човек, който много обича да раздува локумите и да разказва всякакви невероятни житейски истории в рибарски стил (силно преувеличени), но нима това не го прави всеки втори човек? Да, преувеличава, но в директна лъжа до момента не съм го хващал. Не мога да кажа същото обаче за групировката около Калоян Кисов, Ганчо Ганев и доцента, при които всяка втора дума е лъжа или измама.

    За това, за което го обвиняваш Кожухаров, всъщност е виновна именно мафиотската групировка около доцента и Кисов. Трябва да я чуеш историята, но не преразказана от мене, а в оригинал от самия Кожухаров. Ще го помоля да отвори една тема във форума и да я разкаже. Тази история се потвърждава от една камара сериозни хора, на които им вярвам. Доцента ги е изнудвал да дават пари (рекет), и всеки, който се е възпротивил, е бил изхвърлен от НРАП, и срещу него са започнали отвратителни престъпни действия, някои от които продължават и до ден днешен. Има една камара доказателства и в момента се водят дела срещу доцента и НРАП, затова ще оставя Кожухаров да ви разкаже от първа ръка какво всъщност се е случило. Само ще намекна, че има и самоубил се пчелар - майкопроизводител, който ще тежи на съвеста на доцента и неговата мафиотска организация.

    Така че не отсъждайте прибързано и с лека ръка за неща, които не ги знаете. Не и преди да чуете историята от първа ръка ......

    Този рекет на доцента срещу собствените си майкопроизводители отключи една камара събития, които в края на краищата закономерно доведоха до създаването на втората развъдна организация, въпреки подлата война, която доцента и с-е водеха срещу нея. Тука пък аз мога да разказвам 3 дена и 3 нощи за злобата, подлоста и ударите под кръста или в гърба, които само хора с болна психика могат да измислят и реализират. И това не е приключило до ден днешен. Сами виждате каква помия продължава да бълва Калоян Кисов в публичното пространство.

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    15.03.2016
    Мнения
    11
    гн Матеев не знам за коя смърт говорите но ако е за същата която си мисля този човек дължеше много пари .

 

 
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •