Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 361 от 800 ПърваПърва ... 261311351359360361362363371411461 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,601 до 3,610 от общо 7995
  1. #3601
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Е с какво ще живеем бре Атанасов.Той тоя джип не върви с вода.Тая любовница не ходи гола се...

  2. #3602
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е с какво ще живеем бре Атанасов.Той тоя джип не върви с вода.Тая любовница не ходи гола се...
    Точно, но хората мислят, че се борят за тях.

  3. #3603
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ти ли си извадката на плевенската младеж? Леле-мале. Тия въпроси ги задавай на пчеларите по чукарите!
    Виж кво. За последен път се занимавам с твоите лигавщини и простотии. Казвай какъв ти е проблема та си тръгнал да се чепкаш с мен.

  4. #3604
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Виж кво. За последен път се занимавам с твоите лигавщини и простотии. Казвай какъв ти е проблема та си тръгнал да се чепкаш с мен.
    На мен също ми е дошло до гуша от тях! Има една категория хора, за която един приятел казваше: "Остави го! На него до обяд света му е крив, а след обяд той е крив на света".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #3605
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Да бе и аз това се чудя какви са тия чепати хора де то се се заяждат по цял ден?

  6. #3606
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Отпечатани, запечатани, пред, след, годни и негодни, а като гледам всички сме на едно ниво. Не виждам някой да е "хвръкнал". Защо ли?

  7. #3607
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Отпечатани, запечатани, пред, след, годни и негодни, а като гледам всички сме на едно ниво. Не виждам някой да е "хвръкнал". Защо ли?
    От вчера се опитвам да водя чисто пчеларски дискусии, а след този въпрос темата ще се отнесе на някъде пак.......

  8. #3608
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    От вчера се опитвам да водя чисто пчеларски дискусии, а след този въпрос темата ще се отнесе на някъде пак.......
    Нямам нищо против дискусията да върви така както я карате, но аз изказвам моето мнение. Аз си мисля, че няма особено значение все пак колко "минути" по - рано или по късно е захранено яйцето за майка. Това което го дискутирате и аз съм го чел по книгите, но не е съвсем така. Чел съм и други книги, които вие не сте чели и по този начин се разбира, че дискутирате на база прочетено, но не и отчетено от вас самите. Много пъти съм казвал защо мисля така. Съжалявам, че ще се получи отнасяне на някъде.

  9. #3609
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Аз мисля че е редно да спазим всички писани по книгите правила, а майките ще станат каквито станат. Правилата в майкопроизводството са доказани от по-можещи и по-знаещи от нас и ако искаме да намалим риска от кофти майки е по добре да ги спазваме.

  10. #3610
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Аз мисля че е редно да спазим всички писани по книгите правила, а майките ще станат каквито станат. Правилата в майкопроизводството са доказани от по-можещи и по-знаещи от нас и ако искаме да намалим риска от кофти майки е по добре да ги спазваме.
    Така и като ги спазвате по - кадърни ли са майките или са пак същите? Коя по - добра, коя по - боклук? Нямам нищо против да се съобразяваме с "можещите и знаещите", но защо в дадени моменти нещо куца в изследванията им и се получават някакви постулати, а ние трябва да им вярваме сляпо? А вярвайки им сляпо, то ние няма да намалим риска от кофти майки, а може и да го задълбочим.

 

 
Страница 361 от 800 ПърваПърва ... 261311351359360361362363371411461 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •