Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 95
  1. #81
    Наблюдател
    Регистриран
    14.08.2016
    Мнения
    2
    Пчеларски район
    pleven
    Цитат Първоначално публикувано от kroum Виж публикацията
    За 8тона от края на август месец още идват за проба при нас. Изводите ги оставям на теб, Колега.
    дойдоха ли за проба или още чакате

  2. #82
    Потребител
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    53
    Пчеларски район
    Русе
    Колеги, някой знае ли каква е връзката между Апимел и Лакон? Днес ме търсиха да подпиша някакъв договор, който така и не разбрах за какво е, ама щял да ми е от полза в бъдеще......

  3. #83
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Йонко Виж публикацията
    Колеги, някой знае ли каква е връзката между Апимел и Лакон? Днес ме търсиха да подпиша някакъв договор, който така и не разбрах за какво е, ама щял да ми е от полза в бъдеще......
    http://econ.bg/%D0%90%D0%BF%D0%B8%D0..._i.322226.html
    http://www.lacon-bg.com/

  4. #84
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Йонко Виж публикацията
    Колеги, някой знае ли каква е връзката между Апимел и Лакон? Днес ме търсиха да подпиша някакъв договор, който така и не разбрах за какво е, ама щял да ми е от полза в бъдеще......
    Като дойдат да подписваш, погледни с каква дата е договора. Да не се окаже като при мене подписваш го март, а датата е юни миналата година...
    Някакви мъгляви обяснения, как нищо не зависело от тоя договор, как ей така , колкото да го имало... и т.н.
    Аз си имам обяснение на всичко, но си го запазвам за лична употреба.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #85
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Много ми е интересно!? Идват някакви, които не ги знаеш какви са!? Предлагат ти да подпишеш някакъв договор за който ти, нищо не знаеш!? И ти, въпреки всичко го подписваш!? Или договора е нещо много апетитно, че си слагаш главата в торбата или си луд!? Егати номера.

  6. #86
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Един договор се подписва минимум в толкова екземпляра, колкото са страните по него - т.е. който е подписал такъв договор има свое копие. Не виждам какво пречи да се сканира едно копие, да се заличат от него личните данни и да се публикува тук, вместо да се умува "на гола поляна". Надявам се в него да няма клауза за конфиденциалност.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #87
    Потребител
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    53
    Пчеларски район
    Русе
    Аз Лакон ги зная много добре кои и какви са. С тях имам договор за био производство. Сега обаче между мен и тях се намърдва Апимел. Тоя договор дава право на Апимел да ме контролират по същите критерии като Лакон. Но за реализация на продукцията не се споменава нищо. Та затова питам, каква е връзката между тях?!?

  8. #88
    Потребител
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    53
    Пчеларски район
    Русе
    Моля, пишете ако имате достоверна информация, а не предположения. Предположения имам и аз.....
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри договор Апимел.jpg‎  

  9. #89
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Кое не ти е ясно?На кого си продаде меда миналата година,ако си био?Проби за качество кой ги плати?Ако пробите си ги платил ти(германските),търси си пазар сам.Какво неясно има?

  10. #90
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Искам да попитам Фирмата дали и тая година ще копуват на количество,а не на Качество меда от Акация?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •