Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 241 от 311 ПърваПърва ... 141191231239240241242243251291 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,401 до 2,410 от общо 3101
  1. #2401
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    В един магазин за домашни любимци имали вулгарен говорещ папагал.
    Дошла дама на средна възраст много наконтена и поискала да види папагала.
    Собственика го изнесъл от склада в хубава клетка, а папагала като видял дамата се развикал:
    - Курва е да я е..ба тая, чиста курва...
    Собственика връща клетката с папагала в склада и го предупреждава, че ако се държи така ще го залее с вряла вода и ще го умъкне.
    Върнал папагала обратно с надежда да го продаде, но дамата настояла за тест.
    -Ако се пребера с мъж /непознат/ в къщи ти какво ще кажеш, попитала тя папагала?
    -Добър вечер госпожо, добър вечер господине, отговорил папагала.
    -Ами ако се пребера с двама господа, какво ще кажеш, попитала пак дамата....
    Папагала погледнал собственика на магазина и му казал, сгрявай водата курва си е и чиста курва...

  2. #2402
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Конкурс по псуване

    Излиза ядосан американски рапър и започва: "MADAFUCKIN'BITCHESSHITPOLICECOCKSUCKINGSONOFAFUCK S...." и така около двайсет минути, след което се изчерпал.Публиката избухва в овации. Следва млад и надъхан сърбин: "JEBEMVIPICHKUMATERNUIMURTV ASESTRAULADNODUPEVIJEBEMPEDERIJEBENI..."...и така около половин час, след което издъхнал.Публиката потресена избухва в още по-силни аплодисменти. Идва ред на български джентълмен от Северозапада. Докато се качва на подиума, се спъва в един кабел и пада. Ставайки изригва в справедлив гняв: "ДА МУ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА НА ТОЯ КАБЕЛ ДА МУ ЕБА И НА ТОЯ ДЕТО ГО Е ТУРНАЛ ТУКА И НЕГОВАТА МАМА ДА ЕБА И НА БАБА МУ ДА ГО ТУРА ПО ВСИЧКИ ДУПКИ И ДА ВИ ЕБА И СЦЕНАТА И КОНКУРСA ДА ВИ ЕБА ШЕ СЕ ИЗПОТРЕПА ТУКА ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА..." и така около един час... Публиката и журито дремали оцъклени без да реагират, очевидно потресени от суровия талант. Джентълменът видимо успокоен се приближил до микрофона и свенливо предложил: " -Ми я да почвам освен, а ?"





  3. #2403
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Тоя много солен, но ще го пишем, че е РМ.

  4. #2404
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Татко пие рикия и ме кани:

    - Айде с мен и ти.

    - Пфу ква гадост...

    - А така. А маки ти си мисли, че си права кефа.



  5. #2405
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    -Някой е трил доста в тая тема.
    -Да бе да то спама няма кой да почисти ти в свободна тема да трие.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #2406
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    -Някой е трил доста в тая тема.
    -Да бе да то спама няма кой да почисти ти в свободна тема да трие.
    Друмев, това да не си го копирал от личната ви кореспонденция с Модернизатора

  7. #2407
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    -Някой е трил доста в тая тема.
    -Да бе да то спама няма кой да почисти ти в свободна тема да трие.
    Ако второто е отговор от моя страна, то много грешки има за да съм го писал аз. Но има нещо вярно.

  8. #2408
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Световен конгрес на лингвистите, темата на деня била за прилагателните имена....всички се изказали, че всички езици имали три форми на прилагателните имена - инфинитивната, сравнителната и превъзходната....проф.Ганев станал и казал: В българския език има и четири форми на някои прилагателни....всички се изумили: Дайте пример...и професора: Далеко, по-далеко, най-далеко, на п***а си майна....близо, по-близо, най-близо, на един **й разстояние...хубаво, по-хубаво, най-хубаво, да си е*е майката....съгласили се делегатите, повечето с неохота, само един английски професор се усъмнил в употребата им в бг. езика и хванал самолета за софето, кацнал на летището, влязъл в едно такси и му казал:
    - Закарай ме някъде на центъра да пия едно кафе, че съм капнал!....и шоферът му казал:
    - Къде да те карам на п***а си майна, като тука на един **й разстояние има едно барче, където правят кафе да си е*е майката!

  9. #2409
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас


    Пак се прочухме, пак сме първи и единствени.

  10. #2410
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 241 от 311 ПърваПърва ... 141191231239240241242243251291 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 13 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 13 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •