Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 147 от 193 ПърваПърва ... 4797137145146147148149157 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,461 до 1,470 от общо 1925
  1. #1461
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    842
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Значи, казваш, Германия без мъже е дръпнала, щото германките са били осеменени навреме пътьом от руските солдати. Да бяха осеменили и руските баби след победата, да?
    "Бързата кучка слепи ги ражда".Демек изобщо не се понапъна-замисли.Явно си знаеш урока.Спирам да се опитвам да те разбера.....

  2. #1462
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Това как го наричаш? Протест или бунт, или гражданска война?
    Колко хора са заснети в целия филм? 1000 или 2000? Колко милиона е Украйна?
    Защо мислиш, че това е лицето на Украйна?

    От Русия и от България може да се изровят по-неприятни кадри.
    https://www.youtube.com/watch?v=brchFOk69fE
    https://www.youtube.com/watch?v=aYPKdXa4OFc

    Погледни по-отвисоко на нещата!
    Русия наруши границите на независима държава. Руснаците убиват, рушат, крадат, унищожават... Може ли това да се съпостави с кадрите от линка, който си постнал?
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  3. #1463
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    В рамките на месец ще се разбере "кой кум, кой сват и кой на булката брат". България без газ няма да остане, но той ще стане непоносимо скъп за битови цели (отопление), а предприятията, ползващи го като суровина - неконкурентноспособни.

    Възможно е и друг сценарий .На Кичо да са му казали че при варианта левове - евро - рубли неговото се губи и поради тази причина да е взел това решение тоест България отказва да плаща в рубли.Ако днеска Кичо не съсипе бизнеса в България утре бизнеса ще съсипе него .Затова трябва да побърза.

  4. #1464
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Назобал си се със клишета от в-к Труп и ги повтаряш без мисъл. Пък вземи, че потърси какви са тези думи и дали ги е казала Мария - Антоанета. Информация бол. Аз все повече разбирам, че не си просто русофил. По-страшно е - ти вероятно си гербаджия.
    Не! Не е гербаджия. Тоя тЪпир е човек на Радев.

    П.п. "човек"-"подлога"
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  5. #1465
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Задаваш провокативен въпрос и си отговаряш пропагандистки. Реалността знаеш каква е, превъзходство поне 8:1 в полза на Русия.
    Така е и не случайно го задавам вече втори път. Една такава война, когато се закучи се превръща в перманентна и тотална. И края и е или победа или капитулация. Поради причината - тотално превъзходство в ресурси, оръжие и най-вече жива сила на Русия за мен победа на Украйна е невъзможна. Трудно ми е да си представя Зеленски на бял кон на Червения площад. За това съм против наливането на оръжие и боеприпаси в тази война. Това само увеличава жертвите от двете страни, но тоталното икономическо разорение ще е за победения. А нов "план Маршал" в тази кризисна обстановка в Европа и света ми се струва малко вероятен.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #1466
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ...За себе си имам отговор - налага се да вземем страна... А коя страна ще изберем - исторически винаги избираме губещата...
    Май подсъзнателно, сам на себе си опитваш да си кажеш нещо, ама няма кой да чуе...

  7. #1467
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Какво правеха САЩ по време на ВСВ - измислиха ленд-лийз и засипаха отстъпващата червена армия с техника, боеприпаси и провизии. За малко повече от година обърнаха хода на войната и спасиха СССР.
    Меко казано се омаза та чак замириса. Дай си труда да сравниш количеството произведено от съветската индустрия и полученото от вън.Не се излагай в желанието да се харесаш на новия голям брат.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #1468
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    842
    Пчеларски район
    Брезово

  9. #1469
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Много съдържателен въпрос. За себе си имам отговор - налага се да вземем страна. Неутралитет в сегашната криза няма да има, особено за нашата територия. Ще бъдем прегазени от първия, на когото му потрябва стратегически това място, а ще бъдем безжалостно бити и от противника му, без защита при това, когато поиска той да го вземе. Ще ядем бой и от двете страни. А коя страна ще изберем - исторически винаги избираме губещата. Всичко това обаче е без значение, ако стане ядрена война, както заплашват руснаците.
    Явно имаш проблясъци щом си разбрал , че си от "страната на булката".Поне не мърдай!
    На страната на войната ли ни буташ? Що не идеш ти кръв да лееш? Защо бе , анализаторе, Турция не взима страна и е в НАТО? Те по-тъпи ли са от тебе?
    Специално за тебе .Да задоволя жаждата ти за кръв намерих едни снимки.
    https://rusvesna.su/news/1651589455
    Това ли пожелаваш на синовете ни? Не е лошо да се съберете правоверните войнолюбци и да идете в Юкрайна , а не да се криете зад нашите деца и жени. Ербапи с насрани гащи.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #1470
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Така е и не случайно го задавам вече втори път. Една такава война, когато се закучи се превръща в перманентна и тотална. И края и е или победа или капитулация. Поради причината - тотално превъзходство в ресурси, оръжие и най-вече жива сила на Русия за мен победа на Украйна е невъзможна. Трудно ми е да си представя Зеленски на бял кон на Червения площад. За това съм против наливането на оръжие и боеприпаси в тази война. Това само увеличава жертвите от двете страни, но тоталното икономическо разорение ще е за победения. А нов "план Маршал" в тази кризисна обстановка в Европа и света ми се струва малко вероятен.
    Талибаните да не би да маршируваха на Червения площад? Или на Капитолия? Но считаме, че спечелиха и двете си войни - не без чужда помощ, разбира се.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 147 от 193 ПърваПърва ... 4797137145146147148149157 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •