Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 18 от 28 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 171 до 180 от общо 273
  1. #171
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Данчо вземи си смени дилара а транквиланти нещо да си приемал

    Не знам Чичо Гошо какво пих и какви дилари ползвах,но 6 години не кусах алкоколь.Не споменах,че тая сила ме събра и с челяк катото теб.А кой не те познава той не знае колко много знаеш за друго ту...Тая сила ме запозна и с Модернизатора,но там друга сила ми подля вода и той ма игнорира/така е било писано/.Тая сила ме научи на един метод да ползвам редовно който се ползва в Елена и Златарица/може и на други места не зная/.Казваш на един човек нещо и чакаш да излезе някъде/ще ти кажа нещо но няма да го казваш на никого/.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #172
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не знам Чичо Гошо какво пих и какви дилари ползвах,но 6 години не кусах алкоколь.Не споменах,че тая сила ме събра и с челяк катото теб.А кой не те познава той не знае колко много знаеш за друго ту...Тая сила ме запозна и с Модернизатора,но там друга сила ми подля вода и той ма игнорира/така е било писано/.Тая сила ме научи на един метод да ползвам редовно който се ползва в Елена и Златарица/може и на други места не зная/.Казваш на един човек нещо и чакаш да излезе някъде/ще ти кажа нещо но няма да го казваш на никого/.
    Благодаря но мисля че уместно да поясня аз нямам практиката на мода и нямам знания от практика просто съм контактьор това де чета в пчеловод и писанията на старухите ти го казвам.
    Лично моето пчеларство е посредствена работа на фона на новото интензивно пчеларство.

  3. #173
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Благодаря но мисля че уместно да поясня аз нямам практиката на мода и нямам знания от практика просто съм контактьор това де чета в пчеловод и писанията на старухите ти го казвам.
    Лично моето пчеларство е посредствена работа на фона на новото интензивно пчеларство.
    Това,че не съм прочел нито една книга до края за пчели/даже и ръководството на Професорса/,а давам акъль на всички пчелари,не ти ли говори,че имам тая сила да говоря с пчелите?Верно то в БГ почти всички политици станаха само от политика да не разбират,но пчелите не са народ,а рояк...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #174
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това,че не съм прочел нито една книга до края за пчели/даже и ръководството на Професорса/,а давам акъль на всички пчелари,не ти ли говори,че имам тая сила да говоря с пчелите?Верно то в БГ почти всички политици станаха само от политика да не разбират,но пчелите не са народ,а рояк...
    А бе че даваш, даваш ама дали е това което пишеш
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  5. #175
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това,че не съм прочел нито една книга до края за пчели/даже и ръководството на Професорса/,а давам акъль на всички пчелари,не ти ли говори,че имам тая сила да говоря с пчелите?Верно то в БГ почти всички политици станаха само от политика да не разбират,но пчелите не са народ,а рояк...
    И какво ти шепнат пчелите

  6. #176
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това,че не съм прочел нито една книга до края за пчели/даже и ръководството на Професорса/,а давам акъль на всички пчелари,не ти ли говори,че имам тая сила да говоря с пчелите?Верно то в БГ почти всички политици станаха само от политика да не разбират,но пчелите не са народ,а рояк...
    Абе, имал си връзка с Оня, но явно си личи, че при връзката е имало буря и е прекъсвало захранването по време на прехвърлянето на знания свише.

  7. #177
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    И какво ти шепнат пчелите

    Баба Ванга няма да познае за тях,но за хората може...Много пчелари при натравяне не са чували как жужат/говорят/децата,а чувството е...на края.
    https://youtu.be/BVdaFShTMlI
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #178
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Абе, имал си връзка с Оня, но явно си личи, че при връзката е имало буря и е прекъсвало захранването по време на прехвърлянето на знания свише.
    Той оня няма нищо общо с моята дарба....Ти дълги години черпа от нея,но как писъх изполвах техника на манипулация спрямо теб и тя ми се отрази на тилифоня.Знаеш,че не мога да мразя хората а само да ги бия и пак се пънеш да не се абонираш за Платениями КАНАЛ.
    https://youtu.be/eYft44ZQmGs
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #179
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте.Това момче се е постарало да прочете повечко за този Гребенников.(Ударението е на „н“)

    https://www.youtube.com/watch?v=57CI1UxUGhA

    З
    а тези които не разбират какво казва това момиче от Венера –клипа е качен от asustat.Тя казва че била дошла на Земята да помогне на тези хора които постоянно се лутат и не могат да решат каква посока да вземат.На по обикновен език тя казва следното:Едни са са дошли тук да работят и да се усъвършенстват а други са дошли да им пречат и то по всякакъв начин.Моята мисия е да помогна на тези които искат да вървят напред.За тези които пречели на другите тя казва следното:На тях така им е изгодно и те не искат по никакъв начин това да се промени.

    https://www.youtube.com/watch?v=coV-...B1%D0%B2%D0%B8

  10. #180
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Човека се явява хибрид от три раси + примат.Взети са гени от:
    Бурхатци - 35 %
    Томисонци - 15 %
    Силбети - 5 %
    примати - 45 % (шимпанзета)
    преди 5 000 000 години.
    Бурхадци -руси с бяла кожа,Височина 2-2.40см.очите им светли и могат да светят.
    Тумисонци-ръст 4 до 8 м.живеят 10-15 000 год.корабите им като пирамиди.
    Силбети - гущероподобни,ходят на два крака с опашка.млекопитаещи,студен окръвни,отлагат яйца.
    Силбетите решили да кръстосат някой земен вид и да получат нова раса но галактическия съюз не им разрешил под предлог че двете раси щели постоянно да воюват.На този етап нашата слънчева система имало още една планета на която била разположена база.Силбетите взривили бомба която унищожила тази планета.Те унищожили почети всички живи същества на Марс.Успели да се спасят само малка част от населението което в момента живее на планета Десару в съзвездие Херкулес.На Венера и Марс живеели цивилизации които заселили животни и растения на Земята.След войната-потопа успели да се спасят само една малка час която и до днес живеят там.По време на войната една час от динозаврите загинали друга била принесена на други планети.Много яйца били пренесени на планета в съзвездие Голяма мечка.Преди войната хората умеели да контактуват с пламоидни същества (духове)Те от своя страна хармонизирали взаимно отношенията м/у хора и динозаври.Въпреки това имало нападения на животни на хора.Но след войната хората загубили това умение да контактуват с духове......
    Въпрос:Какво е сънна парализа?
    Сънна парализа е когато човек заспи духът излиза от тялото.То може да остане на планетата но може да отиде и в други светове-(работи).В този момент започва да се произвежда хормон който обездвижва тялото.Това се прави с цел тялото да не повтаря това което прави духът.Това може да се види при лунатиците.Когато тялото се събуди преди завръщането на душата ние се чувстваме дискомфортно.В този момент ниско астралните същества се възползват от това и се появяват в съня ни като ужаси (лоши сънища).Тялото започва да отделя енергия с която те се хранят.Сънят е нужен за да може да се произведат хормони и да се формират нови неврони в главния мозък и да се регенерира тялото и най вече стомашните органи (почистване)
    53 цивилизации са посещавали Земята и имат представители тук.Базите им се строят от роботи.87 галактики влизат в междугалактическия съюз.....
    Когато Мойсей превеждал евреите през морето над тях летял космически кораб.Този кораб насочил анти гравитационен лъч с блокиране вектора на действие.В тялото на Моюсей имало имплантиран чип.Като пример се посочва Граф Сен Жемен.....
    Душата не се въплъщава на 100% в тялото.(при различните същества процентите са различни)При нас само 30 %.Другите 70% оставали в тънкия свят(духовния)Блокирал се само този в човека,Останалите 70 % не могли по никакъв начин да се блокират.Чрез сеанси човек можел да разбере защо се е родил на земята и какви задачи трябва да изпълни.(какво точно се е договорил с ангелите консултанти)........
    Пътешествие във времето минаване през стени можели само плазмоидите.(най добре се получавало в книгите и филмите),,,,
    Телата били 2 материални(като нашите) и 57 астрални (плазмоидни)Общо 59 божи нива.,,,,,,
    Вселените били много(не се казва колко)Били материални и астрални.(свързани една с друга).......
    Условията за да влезем в масов контакт с другите цивилизации и да станем членове на галактическия били три.Първото било 5 години да няма война.Второто било да се премахнат смъртните присъди и да спрат убийствата.Третото било да се преустановят абортите (убийствата на неродени деца)...
    Ако някой има въпроси може да ги зададе на посочените линкове.Ирина отговаря на всички въпроси.


    https://www.youtube.com/watch?v=8-6-7p45i7Q
    http://nikolaijambol.blogspot.com/20...g-post_07.html

 

 
Страница 18 от 28 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •