Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 22 от 91 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 211 до 220 от общо 908
  1. #211
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А колко струва полета на Спартана, Фалкона и разни там возила? Не е ли по - добре да ти пратят 1000 еврака и да дремеш там. Ех, Атанасов, Атанасов....

    Ти, като редовен турист кажи колко дена ще изкараш с 1000 еврака?

  2. #212
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Чета, чета и ви се радвам. Щом взехте да сравнявате БГ-то с Великобритания-зле е работата. Четох, че коронавируса удрял в белия дроб, но у нас май удря в мозъка.
    Сега разбрах, защо си толкова ербап. Ако е тъй ти си ваксиниран.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #213
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Чета, чета и ви се радвам. Щом взехте да сравнявате БГ-то с Великобритания-зле е работата. Четох, че коронавируса удрял в белия дроб, но у нас май удря в мозъка.
    Кат' гледам и теб те е пипнал здраво.

  4. #214
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ти, като редовен турист кажи колко дена ще изкараш с 1000 еврака?
    Когато тръгваш на някаква дестинация си се подготвяш, че и да останат. Ако ти дадат и още 1000 си е доста добре. Чадъра и шезлонгите са без пари и не са два, а три. Чадъра е чадър, а не чадърче. Порция картофи е две евро, която не мога да я хапна от раз, а аз добре се справям с яденето. Кетчупа към нея не се заплаща и е двойно повече от тук. Кафето е винаги с бутилка /500/ студена вода. Леда отделно и той в количества. Няма да изброявам повече. Писал съм го преди и пак ще го напиша за теб - в България съм се зарекъл, че няма да ми стъпи крака. Единствено мога да го направя заради бат Тянко, че предния път не му се обадих и той малко ми се поразсърди, че не съм го зачел. Дължа му го. Ако искаш да пробваш как ще изкарам с 1000 еврака, можещ да ми ги пратиш, а аз ще ти пращам снимки как се мъча.

  5. #215
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Когато тръгваш на някаква дестинация си се подготвяш, че и да останат. Ако ти дадат и още 1000 си е доста добре. Чадъра и шезлонгите са без пари и не са два, а три. Чадъра е чадър, а не чадърче. Порция картофи е две евро, която не мога да я хапна от раз, а аз добре се справям с яденето. Кетчупа към нея не се заплаща и е двойно повече от тук. Кафето е винаги с бутилка /500/ студена вода. Леда отделно и той в количества. Няма да изброявам повече. Писал съм го преди и пак ще го напиша за теб - в България съм се зарекъл, че няма да ми стъпи крака. Единствено мога да го направя заради бат Тянко, че предния път не му се обадих и той малко ми се поразсърди, че не съм го зачел. Дължа му го. Ако искаш да пробваш как ще изкарам с 1000 еврака, можещ да ми ги пратиш, а аз ще ти пращам снимки как се мъча.
    Забравих, че не фиркаш, сигурно и не пушиш. Щом ще караш на картофи и кетчуп, може да изкараш и 10 дена. После...?

  6. #216
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #217
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията

    Много ниско чело, прилича на жан. Ще си остане доцент.

  8. #218
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ... но у нас май удря в мозъка.
    Имам чувството , че ти не се безпокоиш много от поражение на мозъка? Защо ли?!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #219
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Имам чувството , че ти не се безпокоиш много от поражение на мозъка? Защо ли?!
    Е, как ще ми порази нещо, което нямам. Вие да му мислите, тези дето ръсите мозък за световно.

  10. #220
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    От това дет четох в https://m.24chasa.bg/mnenia/article/8355556 ,усещам,че има манипулация,тоест -да чакаме за стане по-страшно! А не можем ли да мислим,че не може да стане по-страшно от това? А защо трябва да става страшно ? Това ли да мислим,да става СТРАШНООООО!
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

 

 
Страница 22 от 91 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •