Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 15
  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия

    Exclamation ОПТИМИЗАЦИЯ И ПРЕСТРУКТУРИРАНЕ НА РАЗДЕЛИ

    Относно раздел НОВИНИ
    Раздел Новини е предназначен за новини в пчеларството. В момента в него има какви ли не теми, нвсвързани с него - за политика, вируси и т.н.

    Идеята ми е:
    1. Раздела да се почисти от излишното и всички теми, несвързани пряко с новини от пчеларския бранш да се преместят в свободните теми.
    2. В раздела да се публикуват само новини, свързани с бранша и те да са от достоверен източник. Източника да се посочва в линк, към който да има кратък коментар от пускащия новината - за какво се отнася и неговото лично мнение за нея. След което темата се заключва от модератор и коментари не се допускат. Така важното и същественото ще бъде опазвано от спам и безсмислени коментари.
    3. За всяка новина се прави отделна публикация. Ако има желаещи да я коментират се пуска отделна тема със заглавие заглавието на новината и добавка "КОМЕНТАРИ"

    Моля ръководството на форума да обсъди това предложение и ако го намира за целесъобразно да го въведе в употреба.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа

    Cool

    на мен ми допада...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    на мен ми допада...
    Хората не го искат в селото, а той иска да влезе в църквата.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Относно раздел НОВИНИ
    Раздел Новини е предназначен за новини в пчеларството. В момента в него има какви ли не теми, нвсвързани с него - за политика, вируси и т.н.

    Идеята ми е:
    1. Раздела да се почисти от излишното и всички теми, несвързани пряко с новини от пчеларския бранш да се преместят в свободните теми.
    2. В раздела да се публикуват само новини, свързани с бранша и те да са от достоверен източник. Източника да се посочва в линк, към който да има кратък коментар от пускащия новината - за какво се отнася и неговото лично мнение за нея. След което темата се заключва от модератор и коментари не се допускат. Така важното и същественото ще бъде опазвано от спам и безсмислени коментари.
    3. За всяка новина се прави отделна публикация. Ако има желаещи да я коментират се пуска отделна тема със заглавие заглавието на новината и добавка "КОМЕНТАРИ"

    Моля ръководството на форума да обсъди това предложение и ако го намира за целесъобразно да го въведе в употреба.
    Още от сега да ти отговоря: - ако ти се чудиш какво да правиш по цял ден, то ние имаме работа, че да ти реагираме на прищевките. И стига ми се прави, че милееш за пчеларството. Не разбра ли, че работата ти не е тук. Дразниш бе човек. ДРАЗНИШ. Разбери го, цъкни горе Х и върви на м....където ти очите видят.
    Направи хората на маймуни.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Още от сега да ти отговоря: - ако ти се чудиш какво да правиш по цял ден, то ние имаме работа, че да ти реагираме на прищевките. И стига ми се прави, че милееш за пчеларството. Не разбра ли, че работата ти не е тук. Дразниш бе човек. ДРАЗНИШ. Разбери го, цъкни горе Х и върви на м....където ти очите видят.
    Направи хората на маймуни.
    А мнението ти за предложението какво е по същество?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А мнението ти за предложението какво е по същество?
    Не питаш мен, ама да си кажа: По-тъпо нещо от това да "не се допускат коментари" под новините не мога да си представя! Това не е страница на БТА все пак, а пчеларски форум в който за мен е много важно (освен всичко друго) не само да науча новините (в пчеларството), а и какво мислят колегите ми относно тях! Иначе новини мога да си чета и другаде...

  7. #7
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А мнението ти за предложението какво е по същество?
    Идеята ти е добра, но както писах по-горе, няма кой да ти я обслужва. Ще ти трябват "секретарки", а модовете едва ли ще зарежат работата си за да ти отключват, заключват темите. А, те - твоите теми край няма да имат.
    Стой мирно, че това което си го замислил може точно обратно да ти въздейства. Вместо да останеш и кротко да си пишеш, да се наложи да бъдеш освободен от форума за дългогодишен принос към него. Разбираш ли какво ти казвам?
    Моля, да освободиш форума от присъствието си. Ако го направиш доброволно ще е добре. Ще те помним с добро. Ако ли не, от момента започва подписка към Матеев от всички за твоето "оставане". Според теб какъв ще е резултата? Според теб Матеев дали ще ни прескочи заради теб? Аз ще съм на страната на ПЧЕЛАРИТЕ, както искай го разбирай.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Не питаш мен, ама да си кажа: По-тъпо нещо от това да "не се допускат коментари" под новините не мога да си представя! Това не е страница на БТА все пак, а пчеларски форум в който за мен е много важно (освен всичко друго) не само да науча новините (в пчеларството), а и какво мислят колегите ми относно тях! Иначе новини мога да си чета и другаде...
    Прочетете отново т.3
    3. За всяка новина се прави отделна публикация. Ако има желаещи да я коментират се пуска отделна тема със заглавие заглавието на новината и добавка "КОМЕНТАРИ"
    Идеята на това е темата със самата новина да не се натоварва с допълнителна информация. Но както се вижда това е само предложение и е отворено за обсъждане.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #9
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Прочетете отново т.3

    Идеята на това е темата със самата новина да не се натоварва с допълнителна информация. Но както се вижда това е само предложение и е отворено за обсъждане.
    Никой не ми чете подписа. Никооой.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Никой не ми чете подписа. Никооой.
    Ти така си мислиш! Аз затова вече само палци и чавки слагам и определено гледам да не споря с никой.
    Обаче, сега като се замисля, ти защо не си навит на допълнителната работа, която ще ти се отвори заради предложението на Фори и така реално се отказваш от едни допълнителни пари според теорията на агро, дето той развиваше в мястото за бърборене?

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •