Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 616 от 800 ПърваПърва ... 116516566606614615616617618626666716 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,151 до 6,160 от общо 7995
  1. #6151
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    без коментар


    Прикачен файл 10304
    Коментара от всенародния любимец Бат Бойко като резне лентата на водопровода.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #6152
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Коментара от всенародния любимец Бат Бойко като резне лентата на водопровода.
    Този водопровод ми се струва, че само ще глътне едни пари и така ще си остане в Земята за идните поколение като археологическа находка.

  3. #6153
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Този водопровод ми се струва, че само ще глътне едни пари и така ще си остане в Земята за идните поколение като археологическа находка.
    И тъй да стане на практика, пред публиката /нас/ ще се представи подобаващо възторжено - правилните позиции в медиите са вече заети.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #6154
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    И тъй да стане на практика, пред публиката /нас/ ще се представи подобаващо възторжено - правилните позиции в медиите са вече заети.
    Е, няма как да не е така, като си знаем, че има един, който задника си скъсва/по точно нашия/ за да построи даден обект само и само за да е "АЗ".

  5. #6155
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...знаем, че има един...
    народен избранник
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #6156
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    народен избранник
    Знам ли? Имаше едни бюлетини, едни чували, едни фабрики, някъде покрай един град.

  7. #6157
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Този водопровод ми се струва, че само ще глътне едни пари и така ще си остане в Земята за идните поколение като археологическа находка.
    Как позна?! Заради тия "едни пари" за "наши хора" оставиха толкова народ да мизерства.Едно време имаше един лозунг "Всичко за благото на човека!".Ама ние тогава знаехме и кой е човека.Не, че сега не знаем, де!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #6158
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    30 млн. лв. за 18 км. трасе, което е 1 м. широко и 2 м. дълбоко. Със сигурност газопровода, който се изгражда с метални дебелостенни тръби, на които се правят заварки от скъпоструващи машини не струва по 2млн. лв. на километър. Е....., как да повярва нормалния човек, че не е кражба. По закона за ЗОП може да бъде избегнато провеждането на конкурс, когато имаме форсмажорни обстоятелства, в случая имаме обявено бедствено положение, ето ги и тези обстоятелства. Не съм запознат, но сигурно тук има договор с директно възлагане...... на наша фирма.

  9. #6159
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    50%,60,75% загуби по тръбопровода.Това са кражби!Тези тръби да не са мрежести?Аз лятото в жегата,когато поливам на самотек нямам 50% загуби.Та със стария водопровод,оправдаваха кражбите и нямаха интерес да правят нов.

  10. #6160
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    50%,60,75% загуби по тръбопровода.Това са кражби!Тези тръби да не са мрежести?Аз лятото в жегата,когато поливам на самотек нямам 50% загуби.Та със стария водопровод,оправдаваха кражбите и нямаха интерес да правят нов.
    Да добавим и това.Всяко от селата вързано към водопровода ползва колкото един градски квартал.Колко къщи има едно средно голямо село? Колкото една 6 входова 7 етажна панелка.А колко панелки има в един градски квартал? Има ли селски имот без скрита тръбичка за поливане на градината? Ако на входовете на селата се поставят общи водомери както на блоковете и разликата се плаща както в блоковете може и загубите да намалеят.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 616 от 800 ПърваПърва ... 116516566606614615616617618626666716 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 56 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 56 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •