Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 302 от 800 ПърваПърва ... 202252292300301302303304312352402 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,011 до 3,020 от общо 7996
  1. #3011
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Само за протокола - ти беше един от тримата персонално поканени от мен да присъстваш лично. Да си беше дал труда да дойдеш и тогава да имаш правото на коментар дали са умности или глупости.
    Благодарих и пак благодаря, но в момента съм толкова притиснат от липса на време, че ...........се чудя кога да ви оправям кашата която продължавате да дробите или да изтрия цялата тема.

    И да доуточня, че пак се правиш на бита лисица. Някои от постовете са наистина много точни, но мястото не им е в темата, 50% от постовете са абсолютна плява и точно тях имам предвид. Чети хубаво и не ми извъртай думите. Изразявам се точно.

  2. #3012
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Благодарих и пак благодаря, но в момента съм толкова притиснат от липса на време, че ...........се чудя кога да ви оправям кашата която продължавате да дробите или да изтрия цялата тема.
    Мога само да съчувствам, дано поне си заслужава тази неблагодарна допълнителна работа. Защото, ако е безвъзмездно, лошо си се уредил.
    Този пост е редактиран от agro; 02.09.2017 в 08:44.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #3013
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Защото, ако е безвъздмездно, лошо си се уредил.
    Абсолютно.

  4. #3014
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията

    И да доуточня, че пак се правиш на бита лисица. Някои от постовете са наистина много точни, но мястото не им е в темата, 50% от постовете са абсолютна плява и точно тях имам предвид. Чети хубаво и не ми извъртай думите. Изразявам се точно.
    И аз да доуточня, че темата от която си отделил тези постове е за етера и неведнъж съм предлагал да се почисти от спама (за който принос имаме всички), а важните неща извън употребата на етера да се отделят в нови теми.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #3015
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И аз да доуточня, че темата от която си отделил тези постове е за етера и неведнъж съм предлагал да се почисти от спама (за който принос имаме всички), а важните неща извън употребата на етера да се отделят в нови теми.
    Добър ден. Малееей, аз чак сега разбрах, че тези постове са от темата за етера. Добре, че мА светна. А за спама? Да. Всички имали принос, но ти за момента водиш.

  6. #3016
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Добър ден. Малееей, аз чак сега разбрах, че тези постове са от темата за етера. Добре, че мА светна. А за спама? Да. Всички имали принос, но ти за момента водиш.
    А ти прочете ли цитата на твоя пост, който коментирам? Виждаш ли някъде разминаване?
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... Някои от постовете са наистина много точни, но мястото не им е в темата....
    А може би е добре мястото им да е в новата тема, а не при плявата?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #3017
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А ти прочете ли цитата на твоя пост, който коментирам? Виждаш ли някъде разминаване?
    Виждам, виждам. И в темата за маслата беше тъй. Аз ти го казвах/м още от първия пост, но ти си знаеш твоето, само и само защото си оплел мисълта си. Тук същата работа.

    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А може би е добре мястото им да е в новата тема, а не при плявата?
    Ха, ха.... разбрах де, ееееееее. Че твоите ценни мисли трябва да ги преместя в новата тема за която от два дена ми пееш и едва днес я пусна най - сетне. А сега бързаш да ги преместя, че ти е пукнал тъпанЯ. Споко. Аз не съм пенсионер и по цял ден да си чеша възпроизводителния си орган като макак/вид маймуна нямаща какво да прави/.

  8. #3018
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Че е в упадък, или че е в подем? На кое обратното? Аз какво съм написал? Ти как мислиш - в какво е?
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    В България пчеларството е в застой/упадък
    И как стигна до този извод, когато всички данни говорят обратно? Какви са твоите аргументи???
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #3019
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията

    Ха, ха.... разбрах де, ееееееее. Че твоите ценни мисли трябва да ги преместя в новата тема ..
    Стига глупости! Моите или други ти ще решиш! Разчитам на твоя вкус и интелект да вземеш правилното решение. Аз каквото е трябвало съм го казал и написал и дал на когото трябва.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #3020
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Стига ми повтаряй като папагал, ами вникни в това което съм написал в поста си. Прочети го няколко пъти. Внимателно, бавно. Накрая съм добавил - да ни се чудиш на акъла - защо?
    В подем ли сме или в упадък? Ревем, че сме в упадък - защо? Тръбим, че сме в подем - защо? Та всъщност в какво е? Надявам се след като подсказах малко да зацепиш какво съм искал да кажа? И децата вече разбраха, само ти все още не.
    Ха-ха-ха, ти нали знаеш, старите хора са като малките деца, само дето децата все някога ще разберат "о чём идёт речь" останалите - не!

 

 
Страница 302 от 800 ПърваПърва ... 202252292300301302303304312352402 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 15 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 15 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •