Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 21 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 210

Тема: 6.3

  1. #1
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен

    6.3

    въпрос към г-н Матеев. ще работите ли с клиенти по мярка 6.3? очаква се да бъде отворена през 2016г. и ако може информация за цени, фактури, породи пчели, отводки, брой рамки и други подробности.

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    25.03.2013
    Мнения
    99
    Доколкото знам за подмярка 6.3 ти трябва налични кошери с пчели.Никой не ти иска фактури за отводки и т.н.

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Още не е много ясно как ще могат да се харчат средствата отпуснати по тази мярка.

  4. #4
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от dimi_01 Виж публикацията
    Доколкото знам за подмярка 6.3 ти трябва налични кошери с пчели.Никой не ти иска фактури за отводки и т.н
    искат да увеличиш стопанството с минимум 2000 евро. след като имам стопанство с кошери не мисля да го увеличавам с овце. а всички похарчени държавни пари се доказват с фактури.

  5. #5
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    Още не е много ясно как ще могат да се харчат средствата отпуснати По тази мярка
    в ОСЗ Плевен преди година и нещо ми казаха, че мога да ги харча за всичко стига да представя фактури и продукция. не е ясно как да одобрят 8000 стопанства със 100 000 000 евро. някой ще отпаднат.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Колега нека да излезе наредбата, защото сега само можем да гадаем за правилата.
    Има и възможност да попиташ Матеев на "лично съобщение" а не да отваряш нова тема.

  7. #7
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Колега нека да излезе наредбата, защото сега само можем да гадаем за правилата.
    Има и възможност да попиташ Матеев на "лично съобщение" а не да отваряш нова тема.
    новата тема може да я прочетат и други кандидат клиенти и да им бъде полезно. на лично съобщение ще е полезно само за мен. нали за това претендирате тук във форума, че си помагате и т.н. а колкото до правилата, ясни са условията на които трябва да отговаря ЗП за да участва в програмата. а които иска да успее-си подготвя нещата по-отрано. ПС не се занимавам само с пчели, така че се готвя близо година вече.

  8. #8
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    а и след толкова борба срещу монопола сега на лични съобщения ли трябва да питаме за тия неща, нали имат лиценз вече. а и може една темичка да се направи за новата развъдна асоциация, какво предлага на пазара, координати за връзка, представители по региони и т.н.

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    25.03.2013
    Мнения
    99
    Колега Валентин имаш 5 години да увеличиш кошерите с 20 процента.И ако за това време ти трябва да закупуваш отводки ,и не успееш сам да го направиш,трябва сериозно да се замислиш да смениш попрището за работа.

  10. #10
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от dimi_01 Виж публикацията
    Колега Валентин имаш 5 години да увеличиш кошерите с 20 процента.И ако за това време ти трябва да закупуваш отводки ,и не успееш сам да го направиш,трябва сериозно да се замислиш да смениш попрището за работа.
    прятелю, четем различни програми. в тази, която аз чета, никъде не пише 20%. и как си мислиш че държавата и ЕС ще ти превеждат пари, а ти на юнашко доверие ще ги убеждаваш че си най-великия пчелар и си увеличаваш бройката ей така от нищото. че даже и самите празни сандъци ти падат от нищото. ТЕЗИ ПАРИ НЕ СА НАГРАДА ЩОТО СИ НАЙ-ВЕЛИК ПЧЕЛАР.

 

 
Страница 1 от 21 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •