Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 41 от 60 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 401 до 410 от общо 599
  1. #401
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Няма как да настройвам ръчичките на ниво една единствена тема. Мога да ги настройвам на ниво цял раздел, на ниво единично мнение или на ниво група от потребители. Така е направен софтуера на ръчичките.
    Тази платформа позволява постовете в раздел "Свободни теми" да не се отчитат като брой постове за потребителите. Може би и с ръчичките е така. Трябва да се тества.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #402
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Как мога да блокирам един....елемент? Че взе да ми се обеснява и на лични съобщения.

  3. #403
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Как мога да блокирам един....елемент? Че взе да ми се обеснява и на лични съобщения.
    Където ти са личните съобщения по - долу в ляво, в МОЯ АКАУНТ - 3 по ред РЕДАКТИРАНЕ СПИСЪКА С ИГНОРИРАНИ - на следващата страница му вписваш потребителското име.

  4. #404
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Форума си има нов модератор!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията

    Форума си има нов модератор - Трендафил Дончев.

    Той е един от най-големите активисти на форума, макар и под друг ник, и има голям процент от положителни ръчички. Познаваме се с него отдавна и му имам доверие. Освен това смятам, че има високо чувство за справедливост, така че според мене безпроблемно ще се справя с доброволно поетите нови задължения.

    Причината за увеличаването на броя на модераторите се корени основно в мене. Напоследък съм претоварен от работа и от всякакви допълнителни задължения и ангажименти най-вече в публична полза. Във връзка с това ми остава все по-малко и по-малко време да изчитам всичко новонаписано във форума. Факт е, че има десетки теми с нови постинги, които не съм ги поглеждал повече от месец.

    При това положение форума на практика е изоставен изцяло в ръцете на модераторите, и те го поддържат в изрядна форма само на базата на собствените си разбирания за честност, почтенност и справедливост. Аз се логвам от дъжд на вятър за по 5-10 минути и то най-вече като разведряване и почивка от другите ми задължения.
    Ха, да ни е ЧЕСТИТО!!!

    Ама, сега остава да инциатираме и промяна на правилата на форума, и по-точно на точка 14.

    ПРАВИЛА НА ФОРУМА И ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

    ОСНОВНИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА

    ............
    14. Потребители с няколко регистрации,ще бъдат отстранявани моментално без предупреждение! Изключение може да се направи само ако няколко човека от едно семейство пишат във форума с различни потребителски имена. В такъв случаи се свържете възможно най-бързо с администратора за да ви има в предвид.
    ............
    http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=410

    ...щото, иначе си е двоен стандарт отвсякъде, половината модератори с "вечен" БАН(завинаги), а най-новият с текущ все още такъов на един от "N" на брой профилите му, и продължавщ да пише от няколко профила.....?!?

  5. #405
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Мани бре Искрене какво ти е сега?хапваме сръбваме пишем каквото си искаме,ДЕМОКРАЦИЯ ще вземат да махнат темите за ,,варене на ракия,, ,,лов и риболов,, и др. какво ще правим после.Ха сега наздраве

  6. #406
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мани бре Искрене какво ти е сега?хапваме сръбваме пишем каквото си искаме,ДЕМОКРАЦИЯ ще вземат да махнат темите за ,,варене на ракия,, ,,лов и риболов,, и др. какво ще правим после.Ха сега наздраве
    Пий си бирата по тихо, че чувам как сърбаш :D
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  7. #407
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Форума си има нов модератор!!!
    Ха, да ни е ЧЕСТИТО!!!
    Ама, сега остава да инциатираме и промяна на правилата на форума, и по-точно на точка 14.
    ...щото, иначе си е двоен стандарт отвсякъде, половината модератори с "вечен" БАН(завинаги), а най-новият с текущ все още такъов на един от "N" на брой профилите му, и продължавщ да пише от няколко профила.....?!?
    Точно по тази точка всички изисквания са спазени. Съпругата ми също е пчеларка и то с диплома. Ако държиш, мога да ти напиша кога и къде е издадена за да провериш и да се успокоиш.

  8. #408
    Едва ли някой се съмнява в квалификацията ти или тази на съпругата ти, проблема идва от ей това изречение на Матеев "макар и под друг ник" Та за това Искрен е прав. Чудесно е че заставаш с името си, а не зад някакви измислени микове, поне кажи преди от кой ник си писал та да знаем кой си. Нищо лично.

  9. #409
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Едва ли някой се съмнява в квалификацията ти или тази на съпругата ти, проблема идва от ей това изречение на Матеев "макар и под друг ник" Та за това Искрен е прав. Чудесно е че заставаш с името си, а не зад някакви измислени микове, поне кажи преди от кой ник си писал та да знаем кой си. Нищо лично.
    Хайде да ви отговоря на любопитството. Solaris60 е предния ми ник. Не е важно кай ти е ника или името, важно е какво ще напишеш или кажеш. Там много ясно проличава кой си и колко пари струваш, та ако ще и ника да ти е - Иисус Христос.

  10. #410
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Хайде да ви отговоря на любопитството. Solaris60 е предния ми ник. Не е важно кай ти е ника или името, важно е какво ще напишеш или кажеш. Там много ясно проличава кой си и колко пари струваш, та ако ще и ника да ти е - Иисус Христос.
    Извинявай , ама не мога да сдържа аналогиите дето ми идват наум за престъпника дето станал най добър полицай, или затворника станал надзирател...
    Радвам се за избора на Матеев, и за това че си се съгласил!

 

 
Страница 41 от 60 ПърваПърва ... 31394041424351 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •