Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 68 от 91 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 671 до 680 от общо 908
  1. #671
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    И така, аз го изкарах, макар и още да съм в болницата. Преди да вляза в болницата, работих цялата седмица все уморен, без да се усетя. Накрая ме тръшна с 39 градуса. На третия ден от температурата сатурацията ми падна и ходом марш в болница. Следващите три дни не ги помня почти. Помня борбата да се откъсна от кислорода и да ида до тоалетната и оттам обратно като риба на сухо пак при маската с кислород. Гадна работа. Здрав съм, нямам съпътстващи болести, почти не боледувам / веднъж годишно ако настина за ден-два/. Това нещо за малко щеше да ме умори. Без кислорода щях да съм труп на втория ден. Слава богу, не стигнах до интензивното. Не съм антиваксър, просто не успях да се доредя до ваксина. Вземете се ваксинирайте с коя да е ваксина, все е нещо. В момента в интензивното на болницата има и млади хора на 36 години, без съпътстващи болести, закачени на апаратна вентилация. Мои съседи по легло го изкараха много леко, въпреки диабет, сърдена аритмия и какво ли не още в добавка. В това време пък са погребали мой познат, як като бик, фитнесманиак и 10 години по-млад. Отиде си и един колега, също по-млад от мен, ваксиниран през февруари. През март погребахме мой набор, бивш спортист. Работата не е на майтап, направо си е лотария, през която всички ще минем. Ваксинирайте се, коя да е ваксина е по-добре от нищо.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #672
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Аз си поставих вчера втора ваксина Астра.Тоя път по леко минах.37,5 дигнах,малко поспах през ноща и сънищата бяха по убави.В момента само глава ме боли леко.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #673
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Ако нещо недай си Боже...нали!!!....подари на бедния чиляк 10-ина кошера, да те споменувам с добро дет се вика!!...а убийствено добрата Астра Зенека не срещала разбиране от Запада!!

  4. #674
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    ... В момента само глава ме боли леко.
    Не те ли предупредиха да не плакнеш гърлото с рИкия поне една вечер?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #675
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.07.2013
    Мнения
    214
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    И така, аз го изкарах, макар и още да съм в болницата. Преди да вляза в болницата, работих цялата седмица все уморен, без да се усетя. Накрая ме тръшна с 39 градуса. На третия ден от температурата сатурацията ми падна и ходом марш в болница. Следващите три дни не ги помня почти. Помня борбата да се откъсна от кислорода и да ида до тоалетната и оттам обратно като риба на сухо пак при маската с кислород. Гадна работа. Здрав съм, нямам съпътстващи болести, почти не боледувам / веднъж годишно ако настина за ден-два/. Това нещо за малко щеше да ме умори. Без кислорода щях да съм труп на втория ден. Слава богу, не стигнах до интензивното. Не съм антиваксър, просто не успях да се доредя до ваксина. Вземете се ваксинирайте с коя да е ваксина, все е нещо. В момента в интензивното на болницата има и млади хора на 36 години, без съпътстващи болести, закачени на апаратна вентилация. Мои съседи по легло го изкараха много леко, въпреки диабет, сърдена аритмия и какво ли не още в добавка. В това време пък са погребали мой познат, як като бик, фитнесманиак и 10 години по-млад. Отиде си и един колега, също по-млад от мен, ваксиниран през февруари. През март погребахме мой набор, бивш спортист. Работата не е на майтап, направо си е лотария, през която всички ще минем. Ваксинирайте се, коя да е ваксина е по-добре от нищо.
    Лоша работа. Дано се възстановиш напълно. Не е трябвало да го подценяваш дизайнерския вирус. Вземи си поука за Южноафриканската версия на есен.
    Богохулство е да мислиш, че нещо е случайно.
    Да хапнем да пийнем, другото е лъжа.
    Живота свършва, парите не.

  6. #676
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    И така, аз го изкарах, макар и още да съм в болницата...
    Добре е, че си го изкарал, макар че е рано да го твърдиш щом си още в болница. И като те знаем какъв си работохолик, да не хукнеш сега да свършваш цялата работа, която се е натрупала. Поне един месец трябва да я караш по-леко и без тежки физически натоварвания (и никакви напъвания с големи тежести)...и ще се възстановиш напълно...

  7. #677
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    За работа е утопия да говоря в момента поради слабост на всички мускули и крампи при най-малко усилие. Чака ме бавно влизане във форма, почти като рехабилитация. Още не съм си обувал дънките, да разбера ще правя ли нова дупка на колана.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #678
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    За работа е утопия да говоря в момента поради слабост на всички мускули и крампи при най-малко усилие. Чака ме бавно влизане във форма, почти като рехабилитация. Още не съм си обувал дънките, да разбера ще правя ли нова дупка на колана.

    10кг смъкнаха всички които познавам болни от К-19
    .
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #679
    Потребител
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Северно от София
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    За работа е утопия да говоря в момента поради слабост на всички мускули и крампи при най-малко усилие. Чака ме бавно влизане във форма, почти като рехабилитация. Още не съм си обувал дънките, да разбера ще правя ли нова дупка на колана.
    Със сигурност ще ти трябва нова дупка на колана.Мен вируса че тръшна към средата на март.Бях в домашни условия, с два антибиотика.Първата седмица,от главата до петите всичко ме болеше,място не можех да си намеря.И нямах сили. .Обаче си се хранех нормално.даже май в повече.Аз съм хилав -60кг..Не вярвах ,че мога да отслабна още.Ама отслабнах Сега съм на скелет.Въстановявам ама бавно.Една вечер пих две ракийки и се нокаутирах.

  10. #680
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    За известно време мисля да забравя за алкохола. Имах и 10 излишни килограми - ще пробвам да се отърва от тях, току-виж съм успял. Поръчал съм си кантарче за изписването. Ще докладвам как върви.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 68 от 91 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •