Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Ще присъствате ли на протеста на 10.12.2018

Гласували
64. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    27 42.19%
  • Ще си помисля

    4 6.25%
  • Не

    33 51.56%
Страница 44 от 87 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 431 до 440 от общо 864
  1. #431
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Никой не те коментира. Света не започва и свършва със теб. Повече няма да те спомена никъде. И ти не се занимавай с мен!
    Еми, Янев, има един принцип: Работата се дава на подходящия човек, който би я свършил най-добре. Демек, ако бяхте направили Янчо ковчежник на организацията, то тя щеше да "цъфти". Той най-умее пари да брои.

  2. #432
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Еми, Янев, има един принцип: Работата се дава на подходящия човек, който би я свършил най-добре. Демек, ако бяхте направили Янчо ковчежник на организацията, то тя щеше да "цъфти". Той най-умее пари да брои.

    И да ги оправлява добре не само да ги брои.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #433
    Потребител
    Регистриран
    18.02.2015
    Мнения
    62
    Първите сезони на този латино-турски сериал съм ги пропуснал, но сега чета с интерес; особено с оглед на това, че понякога дни наред в целия форум има 4-5 нови поста.

  4. #434
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    С какво ви са виновни старите песове? Аз казах преди, че един дъртак не му е там работата, а те ме наплюха. Бил умник. Бил, но за времето си. Сега след като сте толкова амбициозни младоците, какво чакате? Хайде, яхайте "магарето" и напред. Влизайте в управлението с акъл, с идеи. Кой ви пречи? Да не би да са застанали с тояги и да не ви дават да влезете в управлението? Явно както казах - не ви е узряло семето в главите. Както е казал неизвестния войн - който не може да прави война, прави стачки. Е виж колко точно го е казал.
    Защо има сто съюза? Защото всеки наритан от някъде, веднага започва да прави следващия съюз, а не се замисля, че да го изритат е толкова способен. Други пък видели, че подковават вола и те дигнали краката - съюз да правят. Нали каза, че знаеш за жабата? Та затова са толкова съюзите. Куцо, кьораво и сакато хукнали да стават водачи. От всяка цепеница свирка не става.
    Идеологията за отглеждане на пчели? Ха, ха...кой ревеше, че старите не разбирали и все по стария начин карали, а младите били по напредничави? Тук е спорен малко въпроса, кой започна със сахара и инверта. Та идеологията е малко друга.

    То като се обърне колата пътища много.Това да не е от вчера и днеска. Тоя преход от коя година е?Когато някой се опитваше да направи нещо му бутахте пръта ,а сега не сте виновни.Виж Дони до къде стигна да продава майки има нема 12-15 еуро.Само и само да видите кави пчели има и какви добиви се правят с тях.За сахара и инверта не си прав.Знаеш как си храня пчелите,но го отричаш и ти самия тоя начин на отглеждане защото не вярваш ,че е възможно това.Може би си прав защото подържаш 6 рамки пило преди пашата зада спазиш правилото и да не ти се роят,но за мен 8-10кг пчела в точно определиния момент ти носи повече добив от 2 паши.Това е мое мнение и не искам да го втълпявам на никой.
    п.п.Това което правим ние с Месията/Бати Янчо/руснаците са го измислили 50 години,но защо не е било задължително правило в България няма и представа.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #435
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Първите сезони на този латино-турски сериал съм ги пропуснал, но сега чета с интерес; особено с оглед на това, че понякога дни наред в целия форум има 4-5 нови поста.
    Ако всички бяха толкова активни колкото ТИ, и форум нямаше да има. Само Друмев пише по 6 пъти повече постове на вечер, колкото ти за 4 години си написал.

  6. #436
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Защото имам ограничения.Ама и аз след прошка мой да пропиша от мултаците.Само ми махни ограниченията на постове.
    п.п.А уж имало свобода на словото и печата.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #437
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Първите сезони на този латино-турски сериал съм ги пропуснал, но сега чета с интерес; особено с оглед на това, че понякога дни наред в целия форум има 4-5 нови поста.


    Е то протеста си свърши работата,макари ,че мача беше свършил.Ако следиш и фейс групите ще разбереш нещо много интересно.Има нов Троянски кон. Български с ДНК на кобила.Ама и аз съм болен мозък, но има и по болни от мен.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #438
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от peter11_82 Виж публикацията
    Първите сезони на този латино-турски сериал съм ги пропуснал, но сега чета с интерес; особено с оглед на това, че понякога дни наред в целия форум има 4-5 нови поста.
    Ха,ха, ами то ако се плащаше за това ( писането), то нямаше да има зрители, а само творци. Представи си колко енергия ни отнема това, да не говорим за мода. Както би следвало всеки средно интелигентен човек да е запознат, енергията е скъпа и то не малко. Има такива присъстващи, които се активират само по "възстаническо" време. Защо ли? Сам си отговори!
    От мен да мине, ще ти кажа: Защото имали по-голяма нужда от пари. Колко интересно, а?!

  9. #439
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    То като се обърне колата пътища много.Това да не е от вчера и днеска. Тоя преход от коя година е?Когато някой се опитваше да направи нещо му бутахте пръта ,а сега не сте виновни.Виж Дони до къде стигна да продава майки има нема 12-15 еуро.Само и само да видите кави пчели има и какви добиви се правят с тях.За сахара и инверта не си прав.Знаеш как си храня пчелите,но го отричаш и ти самия тоя начин на отглеждане защото не вярваш ,че е възможно това.Може би си прав защото подържаш 6 рамки пило преди пашата зада спазиш правилото и да не ти се роят,но за мен 8-10кг пчела в точно определиния момент ти носи повече добив от 2 паши.Това е мое мнение и не искам да го втълпявам на никой.
    п.п.Това което правим ние с Месията/Бати Янчо/руснаците са го измислили 50 години,но защо не е било задължително правило в България няма и представа.
    Пътищата винаги са едни и същи, колата също. Само оправданията са според на който както му е удобно. На теб лично кой ти е забил пръта? Сучеш от 10 майки най - малко и пак си на същото дередже, защото пръта ти е забит в твоята глава, в мозъка ти. Другите му били виновни.
    Дони какво да го гледам? Още по - евтини ще станат. Като всички им дойде в пипетата, че майките може сам всеки да си ги произведе и ще са същите качества като моите, на Дони, на Матеев, на, на , на ….на твоите. Правилото е 25 - 50 - 25. 25 супер, 50 средни и 25 боклук. Ха, избери си коя ще е твоята. Аз, ако знаех кои ще са първите 25, щях да стана светило в пчеларството. Нека някой производител ми ги покаже кои са тези 25. Да ми ги посочи с пръст. Добиви не се правят с пчели, а с паша. С пчели се правят рояци.
    Аз, знам как се хранят пчели и КОГА? Нищо не отричам.

    8-10 кг. от колко кошера? Ти 100 000 пчели в един кошер виждал ли си какво представлява такъв кошер? Я слез на земята, че ще дойда да те гръмна със собствената ти пушка и то празна. Точният момент - кога е точният момент? А, ако няма паша в този момент, знаеш ли какъв рояк ще излезе от този кошер със 100 000 пчели?
    Това което правите с месията са глупости, по - точно твоята част. Къде са на руснаците пашите, къде нашите? Затова и правилото на руснаците не е задължително. Било е, но по това време са използвали големи гуми от трактори, разрязани на две и като дойде газката-цистерна на заден ход и пълни всеки ден. Та така, мили ми смехурко.

  10. #440
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Аз за това писах ТОЧНИЯ МОМЕНТ.Видял съм ,че не е рентабилно подържане на тия кошери от 8-10к пчели.Видял съм в двумайчино видял съм и в черно гъза 18 рамки пило.Видял съм и стара Родопика макар и Златаришка с 15рамки пило.За пашата си прав ,но това трябваше да е точка 1 в исканията на протеста.Защото всеки който е чел Георги1974 знае защо нямаше липа.За слънчувката е ясно,но пак хванахме последния влак.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 44 от 87 ПърваПърва ... 34424344454654 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •