Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 70
  1. #1
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен

    Истанбулската конвенция

    Здравейте уважаеми,
    на моето либерално същество му е много любопитно какво мислите по въпроса.
    Този пост е редактиран от Иван_Барабан; 26.01.2018 в 21:07.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    По цял ден това се дъвчи из всички новинарски емисии. Сега и тук ли?

    Нямаме нужда от високопарни текстове написани на неразбираем език и с възможност за всякакви тълкувания после. Имаме нужда от работеща полиция, неподкупна прокуратура и работещ съд със система със повече съдебни заседатели по наказателните дела. Как някакъв текст ще защити жена на чийто мъж не му е отнето оръжието години наред след като е имало пълно законово право за това. Как текст ще защити жена чийто любовник няма кой да го вкара в затвора години наред да си излежи присъдата. И сега ще ми обесняват че то видите ли ако тоз текст така и онака и всичко ще е ОК. Мръсни боклуци.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Стига с този ЕвроГЕЙСКИ съюз

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Стига с този ЕвроГЕЙСКИ съюз
    Викаш, към Русия да теглим, така ли? Щото сами - отиваме към азиатския съсед. Едно време беше: Съветските болни са най-здравите болни!. Сега, в духа на въпросната конвенция: Руските п...аси са най-големите, ебаси!
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Агро - Виж си мотото .
    И работата ти е такава .

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Агро - Виж си мотото .
    И работата ти е такава .
    Аааа, аз отговор не давам, само питам.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Не съм я чел в интерес на истината, но от предаванията по новините установих, че нашите политици(БСП в случая) за пореден път се мъчат да правят буря в чаша вода, както се казва, и да отклоняват вниманието на обществото от много по-важни проблеми. Много известни хора казаха, че смисълът на конвенцията е изключително в защита на жените от насилие и общоприети порочни практики спрямо жените, и ратифицирането и от България не ни задължава с нищо конкретно, така че логиката е да я подпишем. Поне се ограмотих с нови модерни думи - като "джендър", и понятия като "джендър стереотипи/практики" ми станаха ясни. Примерно пречупено през пчеларския занаят, джендър стереотип е жените да бъдат използвани за разпечатващи машини. Интересно, дали братска Турция ще подпише конвенцията, при положение, че там хубавите жени ги пошляпват по дупетата, с последващото "машшалах" в знак на възхищение( една позната ми се оплака преди 10г., в Истанбул в един магазин, така един турчин изразил чувствата си).

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6679109


    Я противниците да кажат кой член (текст ) не одобряват. Ако са чели изобщо.

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Интересно, дали братска Турция ще подпише конвенцията, при положение, че там хубавите жени ги пошляпват по дупетата, с последващото "машшалах" в знак на възхищение( една позната ми се оплака преди 10г., в Истанбул в един магазин, така един турчин изразил чувствата си).
    Подписала е, барабар с албанците и доста други наши съседи. Ама ние сме ербап, дори Сър Гей Станишев не можа да си вразуми съпартийците.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Аааа, аз отговор не давам, само питам.
    Питай .
    Барем намериш точно , как се гледат пчели .

 

 
Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •