Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 50 от 65 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 491 до 500 от общо 643
  1. #491
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от pepo32` Виж публикацията
    Мойте кошери на два месеца
    Много керемиди. С тази конструкция на капака и в тази близост до сградата не е необходимо никаква тежест. Та ти ще си измъкнеш бъбреците само керемидите да сваляш. Кошерчетата са много красиви, а и с тези разменени елементи - супер. Де да можеше и моите някой да ги насъска така.

  2. #492
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Аз на никъде няма да скачам, но всички знаят, че съм много любопитен хоби пчелар и питам. С какво тия рошави изгъзици подобрява производителността при профи пчеларстването? Т.е. с цели корпуси. Благодаря.

    П.п. Въпросът е към пост 487, разбира се
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  3. #493
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Аз на никъде няма да скачам, но всички знаят, че съм много любопитен хоби пчелар и питам. С какво тия рошави изгъзици подобрява производителността при профи пчеларстването? Т.е. с цели корпуси. Благодаря.

    П.п. Въпросът е към пост 487, разбира се
    Тази година съм изгубил три дена да нареждам рамки в магазините които връщам след центруфогиране.

  4. #494
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Ти си професионалист и със сигурност вече имаш точни разчети. Колко дена ще подреждаш рамки след центрофугиране при новите лайсни или минаваш на центрофуга за цели корпуси?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  5. #495
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Ти си професионалист и със сигурност вече имаш точни разчети. Колко дена ще подреждаш рамки след центрофугиране при новите лайсни или минаваш на центрофуга за цели корпуси?
    Тук се обърка много,аз не съм професионалист и не искам да бъда,но времето ми е ценно много,защото с пчеларството се занимавам през свободното си време.Три дена са си три дена,ако отида в мола да пия три дена кафета,ще изкарам 3 000 лв за това време.

  6. #496
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    ,ще изкарам 3 000 лв за това време.
    ....„ще изкарам“ или „ще изкарам ЛИ“, трябва да се чете? (питам понеже ако изкарвам по 1000 лева на ден, изобщо няма да се занимавам с пчели).

  7. #497
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    ....„ще изкарам“ или „ще изкарам ЛИ“, трябва да се чете? (питам понеже ако изкарвам по 1000 лева на ден, изобщо няма да се занимавам с пчели).
    Защо да не се занимаваш с пчели?Направи така,че да вадиш от пчелите по толкова.Матеев е жив пример за това.

  8. #498
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Защо да не се занимаваш с пчели?Направи така,че да вадиш от пчелите по толкова.Матеев е жив пример за това.
    За сега се задоволявам и с по 50 лева на ден (чисто) от пчелите, но ми е чудно за какво ти е да да се занимаваш с пчели, ако правиш по 1000 лева на ден ( чисто). Матеев може и да прави по 1000 лв на ден от пчели, но едва ли са му чисти? Активен участник във форума е, ако желае нека сподели (да разбие поредния мит )

  9. #499
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    За сега се задоволявам и с по 50 лева на ден (чисто) от пчелите, но ми е чудно за какво ти е да да се занимаваш с пчели, ако правиш по 1000 лева на ден ( чисто). Матеев може и да прави по 1000 лв на ден от пчели, но едва ли са му чисти? Активен участник във форума е, ако желае нека сподели (да разбие поредния мит )
    Не, че нещо, но 1000лв/ден х 365дни = 365 000лв
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  10. #500
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Не, че нещо, но 1000лв/ден х 365дни = 365 000лв
    Да де, но да почнеш да ги изкарваш чисти колко трябва да си вложил и колко време ще ти трябва за да избиеш вложението?

 

 
Страница 50 от 65 ПърваПърва ... 40484950515260 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •