Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 151
  1. #121
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    Днес минах покрай изложението.Вече за изградени няколко шатри и има бая камиони на различни фирми.Утре няма да мога присъствам на откриването-служебни задачи,но в петък най-късно на обяд съм там.Мисля да си ходя с късният влак 19,00.Дано дойдат някой приятели да се видим и обсъдим някой теми.
    Поздрави:Цветан Димитров

  2. #122
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    И аз ще идвам в събота на изложението.Ако някой иска да се видим да пише да разменим телефонни номера

  3. #123
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

  4. #124
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията

    "През декември 2018 Момчил Неков внесе поправки в ОСП специфично свързани с опрашването и на сектор Пчеларство като цяло."

    Аз като ви казвам, че светлото бъдеще е на една ръка разстояние - не ми вярвате.

    пп. то е неминуемо, при толкова много грижовни хора.

  5. #125
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    ДФЗ: Пчеларите получиха 3,3 млн. лв. държавна помощ dе minimis
    А сега които е взел парите право на Плевен УХА. Ще може да си купиш една храна апи фонда за 2,50лв, две основи за 2,30 и две оптелени рамки 1.30лв, ще трябва да долати но .....Сега да направим справка какво може да си купи със субсидията за едно животно еди животновъд.Давидим разходите ,приходите и процентното подпомагане на отделните сектори в земеделието.Тотал щета сме не знам защо обаче.Имам усещане,че има някаква омраза от стана на МЗХ към пчеларите

  6. #126
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    Специално за колегите които още не са разбрали!Тази година изложението в Плевен ще бъде от 6 до 9 февруари.Свети Харалампи се пада в понеделник.Изложението се прави преди или по време на празника.
    Поздрави:Цветан Димитров

  7. #127
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Здравейте!
    Специално за колегите които още не са разбрали!Тази година изложението в Плевен ще бъде от 6 до 9 февруари.Свети Харалампи се пада в понеделник.Изложението се прави преди или по време на празника.
    Поздрави:Цветан Димитров
    Има ли излязла програма?
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  8. #128
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Ще се опитам да я взема ,но не ви обещавам че покрай тези язовири имам доста работа.Ще се постарая до ден-два да я получа и кача.
    Поздрави:Цветан Димитров

  9. #129
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    Вече се издигат първите павилиони за изложението.Дано тази година времето е хубаво,за разлика от други години-да се надяваме че няма да вали и бъде без ветрове
    Поздрави:Цветан Димитров

  10. #130
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Изложението посетено, нищо ново под слънцето. Малка по-малко машини от по-предното, че 2019 го пропуснах. Утре ще се отдам на пазаруване, по-добре снабден пчеларски магазин няма да намеря чак до следващия февруари.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •