Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 26 от 36 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 260 от общо 359
  1. #251
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Не разбрах какво стана с лекцията на германския професор. От 16;00 беше някаква мацка- полякиня.

  2. #252
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Аз лично съм много доволен от изложението.Имаше страшно много интересни неща.За разлика от колегата ,не съм съгласен ,че родния производител предлага по-некачествени неща,дори напротив.А и аз съм бил винаги със самосъзнанието да се купува българска стока,дори и да малко по-скъпа.
    Може организаторите да помислят обаче за по-големи и повече на брой помещения,защото беше страшна блъсканица.Не повярвах като видях колко народ се е изсипал.Добре,че повечето имаха визитки и това,което не можах да видя в детайли,ще погледна в интернет.

  3. #253
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    868
    За първи път си взех отпуск и отидох на изложението в петък. Проблемът с намиране на място за паркиране бе ужасен. Имаше много коли, паркирани по тротоари и тревни площи по начин, за който в София вдигат колите с паяк. В сградата на изложението бе много претъпкано, но все пак успях да видя това, което ме интересуваше. Проявих интерес към полистиролните кошери на Лисон. Носих рамка, за да пробвам съвместимост на размерите на корпусите, спрямо нашия размер рамки. Избрах синия ЛР кошер и попитах продавача за цената. Той извади един ценоразпис на модулите на кошера и започнахме да събираме. Два от модулите на кошера не бяха изложени и не му бяха под ръка. Попитах, дали може да ги видя. Продавача въздъхна и каза: Не можеш ли да дойдеш в някой друг ден. Тогава ще мога на спокойствие да ти обърна внимание и да ти покажа всичко. За компенсация, че ще идваш втори път в Плевен, ще ти дам стойката за кошера като бонус. Накрая, за по-лесно, купих един дървен ДБ кошер, 12 рамков, 33 мм дебелина, с един магазин за 85 лв от един камион на паркинга. Купих и едни пластмасови рамки с пластмасови основи, румънско производство, по няколко бройки, за проба , както и още много други дреболии.

  4. #254
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    За първи път си взех отпуск и отидох на изложението в петък. Проблемът с намиране на място за паркиране бе ужасен. Имаше много коли, паркирани по тротоари и тревни площи по начин, за който в София вдигат колите с паяк. В сградата на изложението бе много претъпкано, но все пак успях да видя това, което ме интересуваше. Проявих интерес към полистиролните кошери на Лисон. Носих рамка, за да пробвам съвместимост на размерите на корпусите, спрямо нашия размер рамки. Избрах синия ЛР кошер и попитах продавача за цената. Той извади един ценоразпис на модулите на кошера и започнахме да събираме. Два от модулите на кошера не бяха изложени и не му бяха под ръка. Попитах, дали може да ги видя. Продавача въздъхна и каза: Не можеш ли да дойдеш в някой друг ден. Тогава ще мога на спокойствие да ти обърна внимание и да ти покажа всичко. За компенсация, че ще идваш втори път в Плевен, ще ти дам стойката за кошера като бонус. Накрая, за по-лесно, купих един дървен ДБ кошер, 12 рамков, 33 мм дебелина, с един магазин за 85 лв от един камион на паркинга. Купих и едни пластмасови рамки с пластмасови основи, румънско производство, по няколко бройки, за проба , както и още много други дреболии.
    Ако не ти се получи с пластмасовите основи може да ти дам 1 идея за тях по-натам.

  5. #255
    Потребител
    Регистриран
    27.04.2011
    Мнения
    51
    болен бил и не е дошъл днеска говори един италианец

  6. #256
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    valaz, от коя фирма взема пласмасовите рамки?
    А за всеки който иска да разглежда на спокоиствие да отива след 14 часа, няма никой.

  7. #257
    Тази фирма продаваше пластмасови рамки на изложението http://viitorsanatos.ro/PENTRU-STUPA...-2-R_prod_1005

  8. #258
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    За първи път си взех отпуск и отидох на изложението в петък. Проблемът с намиране на място за паркиране бе ужасен. Имаше много коли, паркирани по тротоари и тревни площи по начин, за който в София вдигат колите с паяк. В сградата на изложението бе много претъпкано, но все пак успях да видя това, което ме интересуваше. Проявих интерес към полистиролните кошери на Лисон. Носих рамка, за да пробвам съвместимост на размерите на корпусите, спрямо нашия размер рамки. Избрах синия ЛР кошер и попитах продавача за цената. Той извади един ценоразпис на модулите на кошера и започнахме да събираме. Два от модулите на кошера не бяха изложени и не му бяха под ръка. Попитах, дали може да ги видя. Продавача въздъхна и каза: Не можеш ли да дойдеш в някой друг ден. Тогава ще мога на спокойствие да ти обърна внимание и да ти покажа всичко. За компенсация, че ще идваш втори път в Плевен, ще ти дам стойката за кошера като бонус. Накрая, за по-лесно, купих един дървен ДБ кошер, 12 рамков, 33 мм дебелина, с един магазин за 85 лв от един камион на паркинга. Купих и едни пластмасови рамки с пластмасови основи, румънско производство, по няколко бройки, за проба , както и още много други дреболии.
    Аз ползвам кошерите на Лисон - Дадант 1/2. Дъната, капаците и таблите са същите като на ЛР-а им. Ако искаш ще ти кажа каквото те интересува за тях.

  9. #259
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    Тази фирма продаваше пластмасови рамки на изложението http://viitorsanatos.ro/PENTRU-STUPA...-2-R_prod_1005
    Аз гледах на първия етаж, където бяха полските машини. Големите ДБ бяха към 4 лв а малките 2.40, ако не се лъжа, бяха в черен цвят. Продавача ми обясни,че ги произвеждали румънците, защото били закупили патента от американците, но на вънкашен вид наистина приличат. Незнам само дали ще ги градят.

  10. #260
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Някой не видя ли да се продава нагревателна рамка за чистене на акари?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 26 от 36 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •