Две Богомолки си говорят след секс:
- И к'во ся? Ще ме изядеш ли?
- Ти луд ли си, това го правят само жените.
Две Богомолки си говорят след секс:
- И к'во ся? Ще ме изядеш ли?
- Ти луд ли си, това го правят само жените.
При пчелите има мед, защото има ред!
В момента има 12 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 12 гост (и))